enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Навчально-науковий інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Новини
1/3  2  3   »
ШАНОВНІ СТУДЕНТИ 2 КУРСУ !!!
Розклади занять розміщені  у ПЕРЕПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ.
Дата створення: 2017-02-24 14:59:12.285362+02Читати далі...
* * * * *
Щодо відрахування студентів, які мають заборгованість по виконавчим договорам!!!!


Дата створення: 2017-02-14 11:36:39.565879+02Читати далі...
* * * * *
Рейтинг успішності студентів магістратури
Рейтинг успішності студентів 
Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки (магістратура)
Прізвище, ім’я, по батькові Середнє арифметичне екзаменаційних оцінок Середнє арифметичне залікових оцінок Загальний рейтинг Місце в рейтингу
з/п
1 2 3 4 5 6
1 курс спеціальності 073 менеджмент (бізнес-адміністрування) 2 роки навчання 
  Батющенко Іванна Іванівна 80,75 71,25 76,00 11
  Борис Юлія Зіновіївна 93,25 95,25 94,25 3
3.                    Будинкевич Ірина Василівна 91,25 84 87,63 7
4.                    Варцаб`юк Лілія Володимирівна 78,75 75 76,88 10
5.                    Калинюк Тарас Михайлович 94,25 94,75 94,50 2
6.                    Козачок Олександр Сергійович 93 93 93,00 4
7.                    Коржак Анастасія Олегівна 91,25 89 90,13 6
8.                    Кравчук Андрій Іванович 94,5 95.25 94,88 1
9.                    Мельничук Віта Ігорівна 84 85,25 84,63 8
10.                Мерінов Віталій Олександрович 91,75 90,75 90,88 5
11.                Незгода Богдан Валерійович 70 68.75 69,38 12
12.                Пенгрин Ліліана Йосипівна 85.25 73,75 79,50 9
13.                Стадник Володимир Богданович 50 50 50,00 14
14.                Чумичкін Іван Олександрович 70 68,25 69,13 13
1 курс спеціальності 073 менеджмент (бізнес-адміністрування) 1,5 року навчання 
1 2 3 4 5 6
1.            Боднар Уляна Дмитрівна 87,75 79,67 83,71 4
2.        Бойчук Роксолана Сергіївна 83 80 81,50 5
3.        Возна Богдана Богданівна 70,67 71,5 71,09 9
4.        Возна Уляна Богданівна 71,67 72 71,84 8
5.        Гірна Христина Михайлівна 95 94,7 94,85 1
6.        Горбата Христина Михайлівна 95,75 93,67 94,71 2
7.        Мазурик Юрій Васильович 69,25 70,67 69,96 10
8.        Паньків Ігор Васильович 74,5 73.33 73,92 7
9.        Пахолюк Наталія Богданівна 86,25 88,33 87,29 3
10.    Щуровська Оксана Михайлівна 80,5 78,33 79,42 6
1 курс спеціальності 073 менеджмент (управління навчальним закладом) 1,5 року навчання
1 2 3 4 5 6
1.        Андрейчук Інна Русланівна 80,25 80,75 80,50 13
2.        Вишневська Оксана Романівна 85,75 86,75 86,25 7
3.        Візнович Ярослав Ярославович 86,25 83,75 85,00 8
4.        Гулій Зінаїда Іванівна 92,25 89,5 90,88 3
5.        Захарчук Ганна Петрівна 82,5 68,75 75,63 16
6.        Кірієнко Ганна Дмитрівна 91,25 89,5 90,38 4
7.        Копистянський Сергій Володимирович 85,25 79,25 82,25 12
8.        Косяк Сергій Дмитрович 89,5 77 83,25 11
9.        Кузик Ірина Іванівна 86 83,5 84,75 9
10.    Кузів Вікторія Василівна 87 88,5 87,75 5
11.    Лавра Леся Іванівна 83,75 83,75 83,75 10
12.    Масляк Тетяна Романівна 93,75 93,75 93,75 1
13.    Михайлюк Світлана Ярославівна 86,25 87,5 86,87 6
14.    Пасічняк Андрій Васильович 83 68,75 75,88 15
15.    Червак Анна Ігорівна 80,75 75 77,88 14
16.    Чікалова Мар`яна Василівна 90 92 91,00 2
2 курс спеціальності «Бізнес-адміністрування» 2 роки навчання
1 2 3 4 5 6
1.        Боринець Назарій Михайлович 65,5 62,67 64,09 9
2.        Дрогомирецький Іван Михайлович 71 61.50 66,25 5
3.        Касаткін Олександр Віталійович 75 72,67 73,84 4
4.        Корольчук Ірина Василівна       12
5.        Лотовська Тетяна Петрівна 77 76,67 76,84 3
6.        Матвієнко Роман Михайлович 94 94,33 94,17 1
7.        Нестер Віталій Вікторович 62,75 66.67 64,67 7
8.        Сагіров Марлен Мустафайович 68 61,67 64,84 6
9.        Сокур Дмитро Сергійович 62,5 64,33 63,42 10
10.    Хандога Юрій Васильович 65,75 63 64,38 8
11.    Чоповський Іван Дмитрович 78 81,67 79,84 2
12.    Яцук Андрій Миронович 61.25 60 60,63 11
2 курс спеціальності «Бізнес-адміністрування» 1,5 року навчання
1 2 3 4 5 6
1.        Боднарчук Лідія Степанівна 62.33 63 62,67 10
2.        Галас Леся Іванівна 93 93 93,00 3
3.        Геблер Надія Миколаївна 61 64,25 62,63 11
4.        Гецко Вікторія Ігорівна 94,33 92,75 93,54 2
5.        Глинянська Галина Василівна 96 91,5 93,75 1
6.        Королик Тетяна Володимирівна 84,33 88 86,17 5
7.        Новак Наталія Володимирівна 84,67 82,25 83,46 6
8.        Савляк Міхаіл Васильович 57 71,25 64,13 9
9.        Урляк Ігор Йосипович 62 63 62,50 12
10.    Шевчук Надія Ярославівна 73 75,25 74,13 8
11.    Шкумбатюк Лілія Володимирівна 75,33 84 79,67 7
12.    Яворський Михайло Петрович 93,33 90,25 91,75 4
2 курс спеціальності «Управління навчальним закладом" 1,5 року навчання
1 2 3 4 5 6
1.        Арділан Сніжана Адальбертівна 91,33 90,4 90,87 4
2.        Беркела Ганна Дмитрівна 50,33 56 53,17 19
3.        Бирич Леся Василівна 84,67 80,6 82,64 10
4.        Зуб Людмила Віталіївна 94,67 93 93,84 2
5.        Клипак Наталія Іванівна 72 74 73,00 13
6.        Ключівська Оксана Іванівна 50,67 63 56,84 18
7.        Козак Соломія Андріївна 50 65 57,50 17
8.        Кондрат Юрій Романович 84,67 90,2 87,44 6
9.        Міглачова Дарія Юріївна 85 90,8 87,90 5
10.    Негрич Оксана Миколаївна 66 71,4 68,70 14
11.    Пенгрин Олег Олександрович 76,67 72 74,34 12
12.    Романюк Ірина Іванівна 51,67 64,8 58,24 16
13.    Тарас Тетяна Іванівна 95,33 90 92,67 3
14.    Тупис Оксана Петрівна 50 66 58,00 15
15.    Федів Тетяна Василівна 78 78,2 78,10 11
16.    Федюк Валентина Дмитрівна 83 84,8 83,90 8
17.    Чиж Ростислав Сергійович 83,33 84 83,67 9
18.    Юрчук Оксана Іванівна 86,67 83,8 85,24 7
19.    Якимів Оксана Романівна 95,33 95,2 95,27 1
Дата створення: 2017-02-06 15:12:49.933566+02Читати далі...
* * * * *
Рейтинг науково-педагогічних працівників кафедри Управління та бізнес-адміністрування

Зведена відомість рейтингової оцінки роботи науково-педагогічних працівників

кафедри управління та бізнес-адміністрування

Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки

за період з 1 січня 2016 року до 31 грудня 2016 року

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Бали за блоками

Рейтингова оцінка завідувача кафедри

Рейтингова оцінка директора інституту

Загальна кількість балів

1 блок

2 блок

3 блок

4 блок

5 блок

1

Григорук Ірина Іванівна

-

135

148

-

120

20

20

443

2

Яворська Вікторія Вікторівна

-

223

50

-

40

20

20

353

3

Жук Ольга Іванівна

-

90

85

-

45

20

20

260

4

Редько Андрій Григорович

-

76

30

-

85

15

15

221

5

Боднарчук Володимир Дмитрович

-

36

-

-

-

5

5

46

Дата створення: 2017-02-06 11:16:55.63747+02Читати далі...
* * * * *
Оновлена інформація.Щодо оплати студентів перепідготовки! Станом на 01.02.2017 р. Списки студентів у алфавітному порядку
Студенти, які  не здійснять оплату  до 10.02.2017 року, будуть відраховані.    
Дата створення: 2017-01-19 10:18:02.062612+02Читати далі...
* * * * *
До уваги слухачів 1-го курсу спеціальностей післядипломної освіти «Дошкільна  освіта», «Математика», «Лісове господарство», «Географія» "Соціальна робота"!

Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться  в понеділок 28 листопада  2016 року о 11.00 в аудиторії 107 Гуманітарного корпусу.

Навчальні заняття (лекції) розпочинаються о 13.50  год. відповідно до розкладів для спеціальностей "Соціальна робота", "Географія". Всі інші спеціальності -о 12.15 год.

Дата створення: 2016-11-25 12:18:13.338707+02Читати далі...
* * * * *

До уваги слухачів 1-го курсу спеціальностей післядипломної освіти «Початкова освіта», «Історія», «Англійська мова», «Психологія», "Інформатика" та "Правознавство"!

Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться  в понеділок 07листопада 2016 року о 14.30 в аудиторії 107 Гуманітарного корпусу.

Навчальні заняття (лекції) розпочинаються о 15.00 відповідно до розкладів.

Витяги з робочих навчальних планів та графік навчального процесу на 2016-2017 начальний рік розміщено на веб-сторінці Інституту (www.d-learn.pu.if.ua/nndipo) за спеціальностями в розділі «Перепідготовка».

 

Дата створення: 2016-11-04 13:05:59.837495+02Читати далі...
* * * * *
До уваги слухачів 2-го курсу спеціальностей післядипломної освіти «Дошкільна  освіта», «Математика», «Лісове господарство», «Географія» "Правознавство"!

Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться  в понеділок 17 жовтня 2016 року о 14.30 в аудиторії 107 Гуманітарного корпусу.

Навчальні заняття (лекції) розпочинаються о 15.00  год. відповідно до розкладів.

Дата створення: 2016-10-13 15:01:38.149364+03Читати далі...
* * * * *
Щодо оплати студентів перепідготовки! Станом на 18.10.2016р
Дата створення: 2016-09-26 12:55:05.566453+03Читати далі...
* * * * *
Графік навчального процесу на спеціальностях післядипломної освіти у 2016-2017 навчальному році

№ з/п

Спеціальність

Курс

Настановчі заняття

Осінньо-зимовий семестр

Весняно-літній семестр

Навчальна

практика

Атестація

1.         

012 Дошкільна освіта

1

19.09-23.09

28.11-17.12

03.05-21.05

 

 

7.01010101 Дошкільна освіта

2

 

17.10-05.11

20.03-08.04

18.04-29.04

22.05-16.06

2.         

013 Початкова освіта

1

19.09-23.09

07.11-27.11

10.04-30.04

 

 

7.01010201 Початкова освіта

2

 

26.09-15.10

27.02-19.03

18.04-29.04

22.05-16.06

3.         

231 Соціальна робота

1

12.09-16.09

28.11-17.12

03.05-21.05

 

 

7.01010601 Соціальна педагогіка

2

 

26.09-15.10

27.02-19.03

18.04-29.04

29.05-23.06

4.         

014 Середня освіта ( Історія)

1

19.09-23.09

07.11-27.11

10.04-30.04

 

 

7.02030201 Історія

2

 

26.09-15.10

27.02-19.03

18.04-29.04

29.05-23.06

5.         

014 Середня освіта ( Англійська мова)

1

19.09-23.09

07.11-27.11

10.04-30.04

 

 

7.02030302 Англійська мова

2

 

26.09-15.10

27.02-19.03

 

 

6.         

053 Психологія

1

19.09-23.09

07.11-27.11

10.04-30.04

 

 

7.03010201 Психологія

2

 

26.09-15.10

27.02-19.03

18.04-29.04

22.05-16.06









7.         

081 Право

1

19.09-23.09

07.11-27.11

10.04-30.04

 

 

7.03040201 Правознавство

2

 

17.10-05.11

20.03-08.04

 

 

3

 

26.09-15.10

27.02-19.03

18.04-29.04

22.05-16.06

8.         

014 Середня освіта ( Географія)

1

12.09-16.09

28.11-17.12

03.05-21.05

 

 

7.04010401 Географія

2

 

17.10-05.11

20.03-08.04

18.04-29.04

29.05-23.06

9.     

014 Середня освіта ( Математика)

1

12.09-16.09

28.11-17.12

03.05-21.05

 

 

7.04020101 Математика

2

 

17.10-05.11

20.03-08.04

18.04-29.04

29.05-23.06

10.     

014 Середня освіта ( Інформатика)

1

12.09-16.09

07.11-27.11

10.04-30.04

 

 

7.04030201 Інформатика

2

 

26.09-15.10

27.02-19.03

18.04-29.04

22.05-16.06

11.     

205 Лісове господарство

1

12.09-16.09

28.11-17.12

03.05-21.05

 

 

7.09010301 Лісове господарство

2

 

17.10-05.11

20.03-08.04

18.04-29.04

29.05-23.06

Дата створення: 2016-09-02 10:51:36.474921+03Читати далі...
* * * * *
1/3  2  3   »



MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
Precarpathian university.Ukraine.