enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Інформаційна панель
Відобразити головне меню

    РОЗКЛАД ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ

    студентів 1-го курсу спеціальності перепідготовки «Початкова освіта»

    в період з 10 квітня по 30 квітня 2017 року

     

    Понеділок , 10.04.

     

    Понеділок , 17.04.

     

    Понеділок , 24.04.

    13:30

    Педагогічний менеджмент

    Гой Н.В.

    13:30

     

    13:30

    Теорія виховання                         Романкова Л.М.

    15:00

    Педагогічний менеджмент

    Гой Н.В.

    15:00

     

    15:00

    Теорія виховання                         Романкова Л.М.

    16:30

    Математика                     Плетеницька Л.С.

    16:30

     

    16:30

    Математика                     Плетеницька Л.С.

    18:00

    Математика                     Плетеницька Л.С.

    18:00

     

    18:00

    Математика                     Плетеницька Л.С.

     

    Вівторок, 11.04.

     

    Вівторок, 18.04.

     

    Вівторок, 25.04.

    13:30

    Педагогічний менеджмент

    Гой Н.В.

    10:30

    Дитяча література (українська та зарубіжна) Вівчарик Н.М.  322 ауд.

    13:30

    Теорія виховання                         Романкова Л.М.

    15:00

    Педагогічний менеджмент

    Гой Н.В.

    12:00

    Дитяча література (українська та зарубіжна) Вівчарик Н.М.

    15:00

    Теорія виховання                         Романкова Л.М.

    16:30

    Історія педагогіки                              Джус О.В.

    13:30

    Історія педагогіки                              Джус О.В.

    16:30

    Математика                     Плетеницька Л.С.

    18:00

    Історія педагогіки                              Джус О.В.

    15:00

    Історія педагогіки                              Джус О.В.

    18:00

    Математика                     Плетеницька Л.С.

     

     

    16:30

    Основи інклюзивної педагогіки   Матвеева Н.О.

     

     

     

    Середа, 12.04.

     

    Середа, 19.04.

     

    Середа, 26.04.

    13:30

    Педагогічний менеджмент

    Гой Н.В.

    10:30

    Дитяча література (українська та зарубіжна) Вівчарик Н.М.  322 ауд.

    13:30

    Теорія виховання                         Романкова Л.М.

    15:00

    Педагогічний менеджмент

    Гой Н.В.

    12:00

    Дитяча література (українська та зарубіжна) Вівчарик Н.М.

    15:00

    Теорія виховання     Романкова Л.М. ЕКЗАМЕН

    16:30

    Методика викладання фізичної культури в початковій школі                    Ковальчук Л.В.

    13:30

    Педагогічний менеджмент

    Гой Н.В.

    16:30

    Вікова і педагогічна психологія        Тимків Л.С.

    18:00

    Методика викладання образотворчого мистецтва в початковій школі    Гнатюк М.В.

    15:00

    Педагогічний менеджмент

    Залік                       Гой Н.В.

    18:00

    Вікова і педагогічна психологія        Тимків Л.С.

     

     

    16:30

    Природознавство                              Сливка Л.В.

     

     

     

    Четвер , 13.04.

     

    Четвер , 20.04.

     

    Четвер , 27.04.

    10:30

    Дитяча література (українська та зарубіжна) Вівчарик Н.М.  322 ауд.

    12:00

    Методика викладання рідної мови в початковій школі                                                      Роїк О.Ю.

    13:30

    Математика                     Плетеницька Л.С.

    12:00

    Дитяча література (українська та зарубіжна) Вівчарик Н.М.

    13:30

    Історія педагогіки                 Джус О.В. ЗАЛІК

    15:00

    Математика                     Плетеницька Л.С.

    13:30

    Історія педагогіки                              Джус О.В.

    15:00

    Теорія виховання                         Романкова Л.М.

    16:30

     

    Загальні основи педагогіки        Кіліченко О.І.

    15:00

    Історія педагогіки                              Джус О.В.

    16:30

    Теорія виховання                         Романкова Л.М.

    18:00

    Загальні основи педагогіки        Кіліченко О.І.

    16:30

    Методика викладання трудового навчання в початковій школі                     Бабельська  Л.В.

    18:00

    Дидактика                                      Кіліченко О.І.

     

     

     

    П’ятниця, 14.04.

     

    П’ятниця, 21.04.

     

    П’ятниця, 28.04.

    12:00

    Історія педагогіки                              Джус О.В.

    13:30

    Дитяча література (українська та зарубіжна) Вівчарик Н.М.  322 ауд.

    13:30

    Математика   Плетеницька Л.С.  ЕКЗАМЕН

    13:30

    Історія педагогіки                              Джус О.В.

    15:00

    Дитяча література (українська та зарубіжна) Вівчарик Н.М. ЗАЛІК

    15:00

    Методика викладання математики в початковій школі                                       Плетеницька Л.С.

    15:00

    Історія педагогіки                              Джус О.В.

    16:30

    Вікова і педагогічна психологія        Тимків Л.С.

    16:30

    Вікова і педагогічна психологія        Тимків Л.С.

    16:30

    18:00

    Загальні основи педагогіки        Кіліченко О.І.

    18:00

    Вікова і педагогічна психологія        Тимків Л.С.

    18:00

    Вікова і педагогічна психологія        Тимків Л.С.

     

    Субота , 15.04.

     

    Субота , 22.04.

     

    Субота , 29.04.

    9:00

    Загальні основи педагогіки        Кіліченко О.І.

    9:00

    Загальні основи педагогіки        Кіліченко О.І.

    9:00

    Вікова і педагогічна психологія        Тимків Л.С.

    10:30

    Загальні основи педагогіки        Кіліченко О.І.

    10:30

    Загальні основи педагогіки        Кіліченко О.І.

    10:30

    Вікова і педагогічна психологія       

                                            Тимків Л.С. ЕКЗАМЕН

    12:00

    Дидактика                                      Кіліченко О.І.

    12:00

    Вікова і педагогічна психологія        Тимків Л.С.

    12:00

    13:30

    Дидактика                                      Кіліченко О.І.

    13:30

    Дидактика                                      Кіліченко О.І.

    13:30

    Вікова і педагогічна психологія        Тимків Л.С.

    15:00

    Дидактика                         Кіліченко О.І. ЗАЛІК

     

    Неділя, 16.04.

     

    Неділя, 23.04.

     

    Неділя, 30.04.

    9:00

     

    9:00

    Математика                     Плетеницька Л.С.

    9:00

    Загальні основи педагогіки        Кіліченко О.І.

    10:30

     

    10:30

    Математика                     Плетеницька Л.С.

    10:30

    Загальні основи педагогіки        Кіліченко О.І.

    12:00

     

    12:00

    Дидактика                                      Кіліченко О.І.

    12:00

    Загальні основи педагогіки   

                                     Кіліченко О.І. ЕКЗАМЕН

    13:30

     

    13:30

    15:00

    Дидактика                                      Кіліченко О.І.

    13:30

     




    MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
    Precarpathian university.Ukraine.