enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Навчально-науковий інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Інформаційна панель
Відобразити головне меню

    РОЗКЛАД ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ

    студентів 1-го курсу спеціальності перепідготовки «Математика»

    в період з 28 листопада по 17 грудня 2016 року

     

    Понеділок , 28.11.

     

    Понеділок , 05.12.

     

    Понеділок , 12.12.

    12:15

    Алгебра і теорія чисел         Пилипів В.М.

    9:00

    Українська мова (за професійним спрямуванням)                                   Роїк О.Ю.

    13:50

    Математичний аналіз I         Соломко А.В.

    13:50

    Алгебра і теорія чисел         Пилипів В.М.

    10:30

    Українська мова (за професійним спрямуванням)                                   Роїк О.Ю.

    15:25

    Математичний аналіз I         Соломко А.В.

    15:25

    Аналітична геометрія           Пилипів В.М.

    12:15

    Математичний аналіз I         Соломко А.В.

    16:55

    Диференціавльні рівняння               Савка І.Я.

    16:30

    Аналітична геометрія           Пилипів В.М.

    13:50

    Лінійна алгебра      

                                Пилипів В.М.  ЕКЗАМЕН

    18:25

     

     

    Вівторок, 29.11.

     

    Вівторок, 06.12.

     

    Вівторок, 13.12.

    10:30

    Аналітична геометрія           Пилипів В.М.

     

     

     

     

    12:15

    Аналітична геометрія           Пилипів В.М.

    12:15

    Українська мова (за професійним спрямуванням)                                   Роїк О.Ю.

    13:50

    Математична логіка                  Копорх К.М.

    13:50

    Лінійна алгебра                     Пилипів В.М.

    13:50

    Українська мова (за професійним спрямуванням)                                   Роїк О.Ю.

    15:25

    Українська мова (за професійним спрямуванням)                                   Роїк О.Ю.

    15:25

    Лінійна алгебра                     Пилипів В.М.

    15:25

    Аналітична геометрія

                                Пилипів В.М.  ЕКЗАМЕН

    16:55

    Українська мова (за професійним спрямуванням)                                   Роїк О.Ю.     ЗАЛІК

     

    Середа, 30.11.

     

    Середа, 07.12.

     

    Середа, 14.12.

    10:30

    Аналітична геометрія           Пилипів В.М.

    13:50

     

     

     

    12:15

    Аналітична геометрія           Пилипів В.М.

    15:25

    Українська мова (за професійним спрямуванням)                                   Роїк О.Ю.

    12:15

    Математичний аналіз I         Соломко А.В.

    13:50

    Лінійна алгебра                     Пилипів В.М.

    16:55

    Дискретна математика                 Мазуренко Н.І.

    13:50

    Математичний аналіз I         Соломко А.В.

    15:25

    Лінійна алгебра                     Пилипів В.М.

    18:25

    Дискретна математика                 Мазуренко Н.І.

    15:25

    Дискретна математика             

                                    Мазуренко Н.І.  ЕКЗАМЕН

     

    Четвер , 01.12.

     

    Четвер , 08.12.

     

    Четвер , 15.12.

    10:30

    Лінійна алгебра                     Пилипів В.М.

    13:50

    Дискретна математика                 Мазуренко Н.І.

    13:50

    Математичний аналіз I      

                                        Соломко А.В.   ЗАЛІК

    12:15

    Лінійна алгебра                     Пилипів В.М.

    15:25

    Дискретна математика                 Мазуренко Н.І.

    15:25

    Педагогіка                               Деренько В.М.

    13:50

    Практикум з розв'язування шкільних математичних задач           Пилипів В.М.

    16:55

    Українська мова (за професійним спрямуванням)                                   Роїк О.Ю.

    16:55

    Педагогіка                               Деренько В.М.

    15:25

    Практикум з розв'язування шкільних математичних задач           Пилипів В.М.

    18:25

     

    18:25

     

     

    П’ятниця, 02.12.

     

    П’ятниця, 09.12.

     

    П’ятниця, 16.12.

    10:30

    Лінійна алгебра                     Пилипів В.М.

    13:50

    Дискретна математика                 Мазуренко Н.І.

    13:50

     

    12:15

    Лінійна алгебра                     Пилипів В.М.

    15:25

    Дискретна математика                 Мазуренко Н.І.

    15:25

     

    13:50

    Практикум з розв'язування шкільних математичних задач           Пилипів В.М.

    16:55

    Диференціавльні рівняння             Савка І.Я.

    16:55

     

    15:25

    Практикум з розв'язування шкільних математичних задач           Пилипів В.М.

    18:25

     

    18:25

     

     

    Субота , 03.12.

     

    Субота , 10.12.

     

    Субота , 17.12.

    9:00

    Аналітична геометрія           Пилипів В.М.

    9:00

     

    9:00

     

    10:30

    Вибрані питання елементарної математики Пилипів В.М.

    10:30

     

    10:30

     

    12:15

    Практикум з розв'язування шкільних математичних задач           Пилипів В.М.

    12:15

     

    12:15

     

    13:50

    Практикум з розв'язування шкільних математичних задач    Пилипів В.М.  ЗАЛІК

    13:50

     

    13:50

     





    MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
    Precarpathian university.Ukraine.