enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Навчально-науковий інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Інформаційна панель
Відобразити головне меню

       




    РОЗКЛАД ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ

    студентів 2-го курсу спеціальності перепідготовки «Лісове господарство»

    в період з 20 березня по 08квітня 2017 року

     Час

    Понеділок, 20.03.

     Час

    Понеділок, 27.03.

     Час

    Понеділок, 03.04.

    13:30

    Лісові культури – Бродович Р.І.

    13:30

    Лісові культури – Бродович Р.І.

    13:30

    Лісова ентомологія – Шолонкевич І.М.

    15:00

    Лісовий кадастр – Бродович Р.І.

    15:00

    Лісовий кадастр – Бродович Р.І.

    15:00

    Лісова ентомологія – Шолонкевич І.М.

    16:30

    Лісові культури – Бродович Р.І.

    16:30

    Лісові культури – Бродович Р.І.

    16:30

     

    18:00

    Лісові культури – Бродович Р.І.

    18:00

    Лісові культури – Бродович Р.І.

    18:00

     

     

    Вівторок, 21.03.

     

    Вівторок, 28.03.

     

    Вівторок, 04.04.

    13:30

    Охорона праці в галузі – Коляджин І.Ф.

    13:30

     

    13:30

    Лісовий кадастр – Бродович Р.І.

    15:00

    Лісовпорядкування – Коляджин І.Ф.

    15:00

    Лісова гідрологія – Олійник В.С.

    15:00

    Лісовий кадастр – Бродович Р.І. ЗАЛІК

    16:30

    Лісовпорядкування – Коляджин І.Ф.

    16:30

    Регіональне лісівництво – Олійник В.С.

    16:30

    Лісові культури – Бродович Р.І. ЕКЗАМЕН

    18:00

    Лісовпорядкування – Коляджин І.Ф.

    18:00

    Регіональне лісівництво – Олійник В.С. ЗАЛІК

    18:00

     

     

    Середа, 22.03.

     

    Середа, 29.03.

     

    Середа, 05.04.

    13:30

    Лісові культури – Бродович Р.І.

    13:30

    Лісомисливське гос-ство – Шпарик Ю.С.

    13:30

    Охорона праці в галузі – Коляджин І.Ф.

    15:00

    Лісові культури – Бродович Р.І.

    15:00

    Лісомисливське гос-ство – Шпарик Ю.С.

    15:00

    Охорона праці в галузі – Коляджин І.Ф. ЗАЛІК

    16:30

    Лісовий кадастр – Бродович Р.І.

    16:30

    Лісомисливське гос-ство – Шпарик Ю.С.

    16:30

     

    18:00

    Лісовий кадастр – Бродович Р.І.

    18:00

    Лісомисливське гос-ство – Шпарик Ю.С.

    18:00

     

     

    Четвер, 23.03.

     

    Четвер, 30.03.

     

    Четвер, 06.04.

    13:30

    Регіональне лісівництво – Олійник В.С.

    13:30

    Лісові культури – Бродович Р.І.

    13:30

    Лісоуправління – Калуцький І.Ф.

    15:00

    Регіональне лісівництво – Олійник В.С.

    15:00

    Лісові культури – Бродович Р.І.

    15:00

    Лісоуправління – Калуцький І.Ф.

    16:30

    Лісова гідрологія – Олійник В.С.

    16:30

    Лісова ентомологія – Шолонкевич І.М.

    16:30

    Лісоуправління – Калуцький І.Ф.

    18:00

    Лісова гідрологія – Олійник В.С.

    18:00

    Лісова ентомологія – Шолонкевич І.М.

    18:00

     

     

    П’ятниця, 24.03.

     

    П’ятниця, 31.03.

     

    П’ятниця, 07.04.

    13:30

    Лісовпорядкування – Коляджин І.Ф.

    13:30

    Лісомисливське гос-ство – Яновська І.М.

    13:30

    Лісова ентомологія – Шолонкевич І.М.

    15:00

    Охорона праці в галузі – Коляджин І.Ф.

    15:00

    Лісомисливське гос-ство – Яновська І.М.

    15:00

    Лісова ентомологія – Шолонкевич І.М.

    16:30

    Охорона праці в галузі – Коляджин І.Ф.

    16:30

    Лісовпорядкування – Яновська І.М.

    16:30

    Лісомисливське гос-ство – Яновська І.М.

    18:00

    Лісовпорядкування – Коляджин І.Ф.

    18:00

    Лісовпорядкування – Яновська І.М.

    18:00

    Лісомисливське гос-ство – Яновська І.М. ЗАЛІК

     

     

    Субота, 25.03.

     

    Субота, 01.04.

     

    Субота, 08.04.

    9:00

    Лісова ентомологія – Шолонкевич І.М.

    9:00

    Лісовпорядкування – Яновська І.М.

    9:00

    Лісова ентомологія – Шолонкевич І.М.

    10:30

    Лісова ентомологія – Шолонкевич І.М.

    10:30

    Лісовпорядкування – Яновська І.М.

    10:30

    Лісова ентомологія – Шолонкевич І.М.

    12:00

     

    12:00

    Лісовпорядкування – Яновська І.М.

    12:00

    Лісова ентомологія – Шолонкевич І.М. ЕКЗАМЕН

    13:30

     

    13:30

    Лісовпорядкування – Коляджин І.Ф. ЕКЗАМЕН

     

     

     

    Неділя, 26.03.

     

    Неділя, 02.04.

     

     

    9:00

     

    9:00

     

     

     

    10:30

     

    10:30

     

     

     

    12:00

     

    12:00

     

     

     





    MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
    Precarpathian university.Ukraine.