enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Інформаційна панель
Відобразити головне меню

    РОЗКЛАД ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ

    студентів 1-го курсу спеціальності перепідготовки «Інформатика»

    в період з 10 квітня по 30 квітня 2017 року

     

    Понеділок , 10.04.

     

    Понеділок , 17.04.

     

    Понеділок , 24.04.

     

     

     

     

    12:00

    Педагогіка                               Деренько В.М.

    13:30

    Програмування II              Іляш Ю.Ю.  314 ауд.

    13:30

     

    13:30

    Теорія ймовірностей та математична статистика Івасюк І.Я.

    15:00

    Програмування II                             Іляш Ю.Ю.

    15:00

     

    15:00

    Моделювання складних систем                           Хрущ Л.З.

    16:30

    Математичний аналіз                         Марцінків М.В.

    16:30

     

    16:30

    Теорія алгоритмів та математична логіка                  Семаньків М.В.

    18:00

    Математичний аналіз                         Марцінків М.В.

    18:00

     

    18:00

    Теорія алгоритмів та математична логіка                  Семаньків М.В.

     

    Вівторок, 11.04.

     

    Вівторок, 18.04.

     

    Вівторок, 25.04.

    12:00

    Педагогіка                               Деренько В.М.

     

     

    12:00

    Педагогіка              Деренько В.М.  ЕКЗАМЕН

    13:30

    Обчислюв.геометрія та комп.графіка    Глщак І.Д.

    13:30

    Математичний аналіз                      Марцінків М.В.

    13:30

    Математичний аналіз                      Марцінків М.В.

    15:00

    Обчислюв.геометрія та комп.графіка    Глщак І.Д.

    15:00

    Математичний аналіз                      Марцінків М.В.

    15:00

    Математичний аналіз                      Марцінків М.В.

    16:30

    Програмування II                             Іляш Ю.Ю.

    16:30

    Програмування II                                 Іляш Ю.Ю.

    16:30

    Програмування II                                  Іляш Ю.Ю.

    18:00

    Програмування II                             Іляш Ю.Ю.

    18:00

    Програмування II                                 Іляш Ю.Ю.

    18:00

    Програмування II                                   Іляш Ю.Ю.

     

    Середа, 12.04.

     

    Середа, 19.04.

     

    Середа, 26.04.

    12:00

    Диференціальні рівняння                   Гой Т.П.

    12:00

    Диференціальні рівняння                   Гой Т.П.

    12:00

    Диференціальні рівняння                   Гой Т.П.

    13:30

    Обчислюв.геометрія та комп.графіка    Глщак І.Д.

    13:30

    Обчислюв.геометрія та комп.графіка           Глщак І.Д.

    13:30

    Диференціальні рівняння                   Гой Т.П. ЗАЛІК

    15:00

    Обчислюв.геометрія та комп.графіка    Глщак І.Д.

    15:00

    Обчислюв.геометрія та комп.графіка           Глщак І.Д.

    15:00

    Програмування та підтримка веб-застосувань  практ. Дутчак М.С. 319 ауд.

    16:30

    Математичний аналіз                      Марцінків М.В.

    16:30

    Математичний аналіз                      Марцінків М.В.

    16:30

    Програмування та підтримка веб-застосувань  Лазарович І.М.

    18:00

    Математичний аналіз                      Марцінків М.В.

    18:00

    Математичний аналіз                      Марцінків М.В.

    18:00

    Програмування та підтримка веб-застосувань  Лазарович І.М.

     

    Четвер , 13.04.

     

    Четвер , 20.04.

     

    Четвер , 27.04.

    9:00

    Програмування II            Іляш Ю.Ю. 607 ауд.

    9:00

    Програмування II               Іляш Ю.Ю.  607 ауд.

    12:00

    Програмування II          Іляш Ю.Ю. ЕКЗАМЕН

    10:30

    Програмування II                        Іляш Ю.Ю.

    10:30

    Програмування II                        Іляш Ю.Ю.

    13:30

    Програмування та підтримка веб-застосувань  практ. Дутчак М.С.

    12:00

    Педагогіка                                  Деренько В.М.

    12:00

    Педагогіка                                       Деренько В.М.

    15:00

    Програмування та підтримка веб-застосувань  практ. Дутчак М.С.

    13:30

    Педагогіка                                  Деренько В.М.

    13:30

    Педагогіка                                       Деренько В.М.

    16:30

    Бази даних та інформаційні системи       Дрінь  Б.М.

    15:00

    Педагогіка                                  Деренько В.М.

    15:00

    Інформаційні мережі                                Козленко М.І.

     

     

     

     

    16:60

    Диференціальні рівняння                          Гой Т.П.

     

     

     

    П’ятниця, 14.04.

     

    П’ятниця, 21.04.

     

    П’ятниця, 28.04.

    9:00

    Програмування II            Іляш Ю.Ю. 314 ауд.

    12:00

    Захист курсових робіт       викладач Іляш Ю.Ю.

    10:30

    Математичний аналіз             Марцінків М.В. ЕКЗАМЕН

    10:30

    Програмування II                        Іляш Ю.Ю.

    13:30

    Програмування II                        Іляш Ю.Ю.

    12:00

    Функціональний аналіз                  Марцінків М.В.

    12:00

    Математичний аналіз                      Марцінків М.В.

    15:00

    Програмування II                        Іляш Ю.Ю.

    13:30

    Обчислюв.геометрія та комп.графіка    Глщак І.Д.

    13:30

    Математичний аналіз                      Марцінків М.В.

    16:30

    Математичний аналіз                      Марцінків М.В.

    15:00

    Обчислюв.геометрія та комп.графіка    Глщак І.Д.   ЗАЛІК

    15:00

    Педагогіка                                  Деренько В.М.

    18:00

    Математичний аналіз                      Марцінків М.В.

    16:30

    Програмування та підтримка веб-застосувань    практ.                              Лазарович І.М. ЗАЛІК

     

    Субота , 15.04.

     

    Субота , 22.04.

     

    Субота , 29.04.

    9:00

    Педагогіка                                Деренько В.М.

    9:00

    Педагогіка                                Деренько В.М.

    9:00

    Теорія алгоритмів та математична логіка                  Семаньків М.В.  ЗАЛІК

    10:30

    Педагогіка                                Деренько В.М.

    10:30

    Педагогіка                                Деренько В.М.

    10:30

    Операційні системи та системне програмування                              Гейко О.Я.

    12:00

    Операційні системи та системне програмування                              Гейко О.Я.

    12:00

    Психологія                                           Іванцев Н.І.

    12:00

    Операційні системи та системне програмування

    Гейко О.Я. ЗАЛІК

    13:30

    Операційні системи та системне програмування                              Гейко О.Я.

    13:30

    Методи оптимізаціїй і дослідження операцій       Костишин Л.П.

    13:30

     

     

     

    15:00

    Обчислювальні методи                Костишин Л.П.

     

     

     

    Неділя, 16.04.

     

    Неділя, 23.04.

     

    Неділя, 30.04.

    9:00

     

    9:00

    Теорія алгоритмів та математична логіка                  Семаньків М.В.

    9:00

     

    10:30

     

    10:30

    Теорія алгоритмів та математична логіка                  Семаньків М.В.

    10:30

     

    12:00

     

    12:00

    Операційні системи та системне програмування                              Гейко О.Я.

    12:00

     

    13:30

     

    13:30

    Операційні системи та системне програмування                              Гейко О.Я.

    13:30

     




    MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
    Precarpathian university.Ukraine.