enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Навчально-науковий інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Інформаційна панель
Відобразити головне меню

    РОЗКЛАД ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ

    студентів 1-го курсу спеціальності перепідготовки «Інформатика»

    в період з 07листопада по 27 листопада 2016 року

     

    Понеділок , 07.11.

     

    Понеділок , 14.11.

     

    Понеділок , 21.11.

    15:00

     

    Алгебра і геометрія                    Пилипів В.М.

    13:50

    Перетворення форми та цифрова обробка інформації                               Превисокова Н.В.

    13:50

    Алгебра і геометрія                   

                                    Пилипів В.М.   ЕКЗАМЕН

    16:30

    Математичний аналіз               Марцінків М.В.

    15:25

    Обчислюв.геометрія та комп.графіка       405 ауд.

                                                                         Глушак І.Д.

    15:25

    Програмування та підтримка веб-застосувань

                                                           Лазарович І.М.

    18:00

    Математичний аналіз               Марцінків М.В.

    16:55

    Архітектура ЕОМ                   Ровінський В.А.

    16:55

    Програмування та підтримка веб-застосувань

                                                           Лазарович І.М.

     

     

    18:25

    Архітектура ЕОМ                   Ровінський В.А.

    18:25

    Програмування I, практ.               Максимець В.З.

     

    Вівторок, 08.11.

     

    Вівторок, 15.11.

     

    Вівторок, 22.11.

    12:15

    Алгебра і геометрія                    Пилипів В.М.

    13:50

    Дискретна математика              Мазуренко Н.І.

    13:50

    Архітектура ЕОМ                   Ровінський В.А.

    13:50

    Алгебра і геометрія                    Пилипів В.М.

    15:25

    Дискретна математика              Мазуренко Н.І.

    15:25

    Архітектура ЕОМ                   Ровінський В.А.

    15:25

    Дискретна математика       405 ауд. Мазуренко Н.І.

    16:55

    Програмування I                                Іляш Ю.Ю.

    16:55

    Програмування I I                               Іляш Ю.Ю.

    16:55

    Дискретна математика              Мазуренко Н.І.

    18:25

    Програмування I                                Іляш Ю.Ю.

    18:25

    Програмування I I                              Іляш Ю.Ю.

     

    Середа, 09.11.

     

    Середа, 16.11.

     

    Середа, 23.11.

    12:15

    Алгебра і геометрія                    Пилипів В.М.

    13:50

    Українська мова (за професійним спрямуванням)                                   Роїк О.Ю.

    13:50

    Дискретна математика          

                                       Мазуренко Н.І. ЕКЗАМЕН

    13:50

    Алгебра і геометрія                    Пилипів В.М.

    15:25

    Українська мова (за професійним спрямуванням)                                   Роїк О.Ю.

    15:25

    Архітектура ЕОМ                   Ровінський В.А.

    15:25

    Алгебра і геометрія                    Пилипів В.М.

    16:55

    Дискретна математика              Мазуренко Н.І.

    16:55

    Архітектура ЕОМ                   Ровінський В.А.

    16:55

    Математичний аналіз            

                                         Марцінків М.В. ЗАЛІК

    18:25

    Дискретна математика              Мазуренко Н.І.

    18:25

    Архітектура ЕОМ                   Ровінський В.А.

     

    Четвер , 10.11.

     

    Четвер , 17.11.

     

    Четвер , 24.11.

    12:15

    Алгебра і геометрія                    Пилипів В.М.

    13:50

    Українська мова (за професійним спрямуванням)                                   Роїк О.Ю.

    13:50

    Архітектура ЕОМ   Ровінський В.А.  ЕКЗАМЕН

    13:50

    Алгебра і геометрія                    Пилипів В.М.

    15:25

    Українська мова (за професійним спрямуванням)                     Роїк О.Ю. ЗАЛІК

    15:25

    Перетворення форми та цифрова обробка інформації                               Превисокова Н.В.

    15:25

    Українська мова (за професійним спрямуванням)                                   Роїк О.Ю.

    16:55

    Теорія алгоритмів та математична логіка

                                                        Семаньків М.В.

    16:55

    Перетворення форми та цифрова обробка інформації                               Превисокова Н.В.

    16:55

    Українська мова (за професійним спрямуванням)                                   Роїк О.Ю.

    18:25

    Теорія алгоритмів та математична логіка

                                                        Семаньків М.В.

    18:25

    Перетворення форми та цифрова обробка інформації                              Превисокова Н.В.

     

    П’ятниця, 11.11.

     

    П’ятниця, 18.11.

     

    П’ятниця, 25.11.

    12:15

    Алгебра і геометрія                    Пилипів В.М.

    12:15

    13:50

    Програмування I, практ.               Максимець В.З.

    12:15

     

    Програмування I, практ.               Максимець В.З.

    13:50

    Алгебра і геометрія                    Пилипів В.М.

    15:25

    Перетворення форми та цифрова обробка інформації                              Превисокова Н.В.

    13:50

    Програмування I, практ.        

                                            Максимець В.З. ЗАЛІК

    15:25

    Перетворення форми та цифрова обробка інформації                              Превисокова Н.В.

    16:55

    Перетворення форми та цифрова обробка інформації                              Превисокова Н.В.

    15:25

    Перетворення форми та цифрова обробка інформації                              Превисокова Н.В.

    16:55

    Перетворення форми та цифрова обробка інформації                              Превисокова Н.В.

    18:25

    Програмування I, практ.               Максимець В.З.

    16:55

    Перетворення форми та цифрова обробка інформації          Превисокова Н.В.   ЕКЗАМЕН

     

    Субота , 12.11.

     

    Субота , 19.11.

     

    Субота , 26.11.

    9:00

    Алгебра і геометрія                    Пилипів В.М.

    9:00

    Перетворення форми та цифрова обробка інформації                              Превисокова Н.В.

    9:00

    Операційні системи та системне програмування

                                                                  Гейко О.Я.

    10:30

    Алгебра і геометрія                    Пилипів В.М.

    10:30

    Перетворення форми та цифрова обробка інформації                              Превисокова Н.В.

    10:30

    Операційні системи та системне програмування

                                                                  Гейко О.Я.

    12:15

    Дискретна математика              Мазуренко Н.І.

    12:15

    Архітектура ЕОМ                   Ровінський В.А.

    12:15

    Педагогіка                                     Деренько В.М.

    13:50

    Дискретна математика              Мазуренко Н.І.

    13:50

    Архітектура ЕОМ                   Ровінський В.А.

    13:50

    Педагогіка                                     Деренько В.М.

     

    Неділя, 13.11.

     

    Неділя, 20.11.

     

     

    9:00

    Архітектура ЕОМ                   Ровінський В.А.

    9:00

    Дискретна математика              Мазуренко Н.І.

     

    10:30

    Архітектура ЕОМ                   Ровінський В.А.

    10:30

    Дискретна математика              Мазуренко Н.І.

     

     

    12:15

    Дискретна математика              Мазуренко Н.І.

    12:15

    Дискретна математика              Мазуренко Н.І.

     

     

    13:50

    Дискретна математика              Мазуренко Н.І.

    13:50

    15:00

     

    Диференціальні рівняння                     Савка І.Я.

     

     




    MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
    Precarpathian university.Ukraine.