enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Навчально-науковий інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Інформаційна панель
Відобразити головне меню

    РОЗКЛАД ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ

    студентів 1-го курсу спеціальності перепідготовки «Історія»

    в період з 07 листопада по 27 листопада 2016 року

     

    Понеділок , 07.11.

     

    Понеділок , 14.11.

     

    Понеділок , 21.11.

    15:00

    Історія первісного суспільства

                                   Боян-Гладка С.П.    619 ауд.

    13:50

    Давня та середньовічна іст. України        Бурдуланюк В.М 

    13:50

    Давня та середньовічна іст. України   Бурдуланюк В.М   ЕКЗАМЕН

    16:30

    Історія первісного суспільства

                                                     Боян-Гладка С.П

    15:20

    Археологія                                  Боян-Гладка С.П

    15:20

    Історія стародавніх цивілізацій  Боян-Гладка С.П

    18:00

    Історія середніх віків (ХІІ-ХVІ ст.)     

                                                                Волощук М.М.

    16:55

    Археологія                                  Боян-Гладка С.П

    16:55

    Історія стародавніх цивілізацій  Боян-Гладка С.П

     

     

    18:25

    Археологія                                  Боян-Гладка С.П

    18:25

    Історія античних цивілізацій  Боян-Гладка С.П

     

    Вівторок, 08.11.

     

    Вівторок, 15.11.

     

    Вівторок, 22.11.

    13:50

    Давня та середньовічна іст. України                         Бурдуланюк В.М 

    13:50

    Давня та середньовічна іст. України                     Бурдуланюк В.М 

    13:50

    Історія України пізн. Середньовіччя

                                                          Бурдуланюк В.М 

    15:20

    Вступ до спеціальності       Кіндрачук Н.М

    15:20

    Архівознавство                      

                                   Кіндрачук Н.М     ЗАЛІК

    15:20

    Історія України ХVII-XVIIIст.        Сигидин В.М

    16:55

    Вступ до спеціальності       Кіндрачук Н.М

    16:55

    СІД: предмет і символ               Кіндрачук Н.М

    16:55

    Історія стародавніх цивілізацій  Боян-Гладка С.П

    18:25

    Архівознавство                         Кіндрачук Н.М

    18:25

    Теорія та методика дослідження   Кіндрачук Н.М

    18:25

    Історія стародавніх цивілізацій  Боян-Гладка С.П

     

    Середа, 09.11.

     

    Середа, 16.11.

     

    Середа, 23.11.

    13:50

    Давня та середньовічна іст. України   Бурдуланюк В.М 

    13:50

    Давня та середньовічна іст. України   Бурдуланюк В.М 

    13:50

    Історія стародавніх цивілізацій  Боян-Гладка С.П

    15:20

    Вступ до спеціальності      

                                       Кіндрачук Н.М    ЗАЛІК

    15:20

    Археологія                                  Боян-Гладка С.П

    15:20

    Історія стародавніх цивілізацій  Боян-Гладка С.П

    16:55

    Джерелознавство                      Кіндрачук Н.М

    16:55

    Археологія                                  Боян-Гладка С.П

    16:55

    Історія античних цивілізацій  Боян-Гладка С.П

    18:25

    СІД: мова та письмо                Кіндрачук Н.М

    18:25

    Археологія                                  Боян-Гладка С.П

    18:25

    Історія середніх віків (V-ХІ ст.)     Волощук М.М.

     

    Четвер , 10.11.

     

    Четвер , 17.11.

     

    Четвер , 24.11.

    13:50

    Латинська мова              Дяків О.Ю. 413 ауд.

    13:50

    Латинська мова             

                          Дяків О.Ю.     ЗАЛІК     413 ауд.

    13:50

    Історія стародавніх цивілізацій 

                                     Боян-Гладка С.П     ЕКЗАМЕН

    15:20

    Латинська мова              Дяків О.Ю. 413 ауд.

    15:20

    Загальна етнологія                    Боян-Гладка С.П

    15:20

    Загальна етнологія                    Боян-Гладка С.П

    16:55

    Історія первісного суспільства

                                                     Боян-Гладка С.П

    16:55

    Загальна етнологія                    Боян-Гладка С.П

    16:55

     Старослов'янська мова                  Мельник Я.Г.

    18:25

    Історія первісного суспільства

                                                     Боян-Гладка С.П

    18:25

    Історія античних цивілізацій  Боян-Гладка С.П

    18:25

     

     

    П’ятниця, 11.11.

     

    П’ятниця, 18.11.

     

    П’ятниця, 25.11.

    13:50

    Історія первісного суспільства

                                                     Боян-Гладка С.П

    13:50

    Археологія                     Боян-Гладка С.П  ЕКЗАМЕН

    13:50

    Загальна етнологія                    Боян-Гладка С.П

    15:20

    Історія первісного суспільства

                                   Боян-Гладка С.П  ЗАЛІК

    15:20

    Історія стародавніх цивілізацій  Боян-Гладка С.П

    15:20

    Загальна етнологія               

                                           Боян-Гладка С.П  ЗАЛІК

    16:55

    Історія  ЦСЄ в давні часи і середньовіччя           Вітенко М.Д

    16:55

    Історичне краєзнавство, музеєзнавство           Королько А.З.

    16:55

    Історія античних цивілізацій

                                Боян-Гладка С.П  ЕКЗАМЕН

    18:25

    Історія  ЦСЄ в давні часи і середньовіччя           Вітенко М.Д

    18:25

    Історичне краєзнавство, музеєзнавство           Королько А.З.

    18:25

    Іст. кр. Азії і Африки в серед. віки

                                                         Жерноклеєв О.С.

     

    Субота , 12.11.

     

    Субота , 19.11.

     

    Субота , 26.11.

    9:00

    Археологія                                  Боян-Гладка С.П

    9:00

    Загальна етнологія                    Боян-Гладка С.П

    9:00

    Історичне краєзнавство, музеєзнавство           Королько А.З.

    10:30

    Археологія                                  Боян-Гладка С.П

    10:30

    Загальна етнологія                    Боян-Гладка С.П

    10:30

    Історичне краєзнавство, музеєзнавство           Королько А.З.    ЗАЛІК

    12:15

    Археологія                                  Боян-Гладка С.П

    12:15

    Загальна етнологія                    Боян-Гладка С.П

    12:15

     

    13:50

    Історія античних цивілізацій  Боян-Гладка С.П

    13:50

     

    13:50

     

     

    Неділя, 13.11.

     

    Неділя, 20.11.

     

     

    9:00

    Історія античних цивілізацій  Боян-Гладка С.П

    9:00

    Історія ЦСЄ ранньомодерного  часу

                                                                 Дебенко В.З

     

    10:30

    Історія античних цивілізацій  Боян-Гладка С.П

    10:30

    Історія ЦСЄ ранньомодерного  часу

                                                                 Дебенко В.З

     

     

    12:15

    Історичне краєзнавство, музеєзнавство           Королько А.З.

    12:15

    Історія  ЦСЄ в давні часи і середньовіччя           Вітенко М.Д

     

     

    13:50

    Історичне краєзнавство, музеєзнавство           Королько А.З.

    13:50

    Історія  ЦСЄ в давні часи і середньовіччя           Вітенко М.Д              ЗАЛІК

     

     





    MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
    Precarpathian university.Ukraine.