enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Навчально-науковий інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Інформаційна панель
Відобразити головне меню

    РОЗКЛАД ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ

    студентів 2-го курсу спеціальності перепідготовки «Англійська мова»

    в період з 27 лютого по 19 березня 2017 року

     

    Понеділок , 27.02.

     

    Понеділок , 06.03.

     

    Понеділок , 13.03.

    13:50

    Теоретична граматика               Бистров Я.В.

    12 :10

    Захист курсової роботи                 Бистров Я.В.

    13:50

    Основна іноземна мова           Павлюк І.Б.

    15:25

    Лінгвістичний аналіз тексту     Бистров Я.В.                                                                             

    13:50

    Теоретична граматика

                             ЕКЗАМЕН               Бистров Я.В.

    15:25

    Основна іноземна мова           Павлюк І.Б.

    16:55

    Основна іноземна мова              Павлюк І.Б.

    15:25

    Основна іноземна мова                   Павлюк І.Б.

    16:55

    Друга іноземна мова                         Шацька Г.М.

     

    16:55

    Основна іноземна мова                   Павлюк І.Б.

    18:25

    Друга іноземна мова                         Шацька Г.М.

     

    Вівторок, 28.02.

     

    Вівторок, 07.03.

     

    Вівторок, 14.03.

    12:15

    Стилістика                                   Мінцис Е.Є.

    13:50

    Лінгвістичний аналіз тексту 

                                   ЗАЛІК               Бистров Я.В.

    12:15

    Країнознавство другої іноземної мови

                                                             Билиця Я.Т.

    13:50

    Лінгвістичний аналіз тексту      Бистров Я.В               

    15:25

    Теорія і практика перекладу           Телегіна Н.І.

    13:50

    Основна іноземна мова               Павлюк І.Б.

    15:25

    Лінгвістичний аналіз тексту     Бистров Я.В.

    16:55

    Національна література країни, мова якої вивчається                                 Тереховська О.В.

    15:25

    Основна іноземна мова                Павлюк І.Б.

    16:55

    Друга іноземна мова                 Шацька Г.М.

    18:25

    Зарубіжна література               Тереховська О.В.

    16:55

    Зарубіжна література               Тереховська О.В.

     

    Середа, 01.03.

     

    Середа, 08.03.

     

    Середа, 15.03.

    10:30

    Стилістика                                    Мінцис Е.Є.

    13:50

     

    12:15

    Стилістика                                    Мінцис Е.Є.

    12:15

    Стилістика                                    Мінцис Е.Є.

    15:25

     

    13:50

    Основна іноземна мова           Павлюк І.Б.

    13:50

    Теоретична граматика               Бистров Я.В.

    16:55

     

    15:25

    Основна іноземна мова           Павлюк І.Б.

    15:25

    Теоретична граматика               Бистров Я.В.

    18:25

     

    16:55

    Зарубіжна література            

                                  Тереховська О.В. ЕКЗАМЕН

     

    Четвер , 02.03.

     

    Четвер , 09.03.

     

    Четвер , 16.03.

    12:15

    Національна література країни, мова якої вивчається                           Тереховська О.В.

    10:30

    Національна література країни, мова якої вивчається                         Тереховська О.В.

    12:15

    Стилістика                                    Мінцис Е.Є.

    13:50

    Теоретична граматика              Бистров Я.В.

    12:15

    Національна література країни, мова якої вивчається                         Тереховська О.В.

    13:50

    Стилістика                       Мінцис Е.Є.   ЗАЛІК

    15:25

    Лінгвістичний аналіз тексту    Бистров Я.В.                                                                             

    13:50

    Основна іноземна мова                  Павлюк І.Б.

    15:25

    Теорія і практика перекладу 

                                     ЕКЗАМЕН        Телегіна Н.І.

    16:55

    Зарубіжна література         Тереховська О.В.

    15:25

    Теорія і практика перекладу           Телегіна Н.І.

    16:55

    Друга іноземна мова                         Шацька Г.М.

     

     

    16:55

    Теорія і практика перекладу        практ. Петрина О.С.

     

     

     

    П’ятниця, 03.03.

     

    П’ятниця, 10.03.

     

    П’ятниця , 17.03.

    13:50

    Теоретична граматика               Бистров Я.В.

    10:30

    Національна література країни, мова якої вивчається                               Тереховська О.В.

    13:50

    Основна іноземна мова          

    Павлюк І.Б.                                     ЕКЗАМЕН

    15:25

    Лінгвістичний аналіз тексту    Бистров Я.В.

    12:15

    Національна література країни, мова якої вивчається                 Тереховська О.В. ЗАЛІК

    15:25

    Друга іноземна мова                         Шацька Г.М.

    16:55

    Основна іноземна мова            Павлюк І.Б.

    13:50

    Основна іноземна мова                  Павлюк І.Б.

    16:55

    Друга іноземна мова                         Шацька Г.М.

    18:25

    Основна іноземна мова            Павлюк І.Б.

    15:25

    Основна іноземна мова                  Павлюк І.Б.

    18:25

     

     

    Субота , 04.03.

     

    Субота , 11.03.

     

    Субота , 18.03.

    9:00

    Лінгвокраїнознавство

                                               Гошилик В.Б.

    9:00

    Зарубіжна література               Тереховська О.В.

    9:00

    Друга іноземна мова                         Шацька Г.М.

    10:30

    Лінгвокраїнознавство

                                               Гошилик В.Б.

    10:30

    Зарубіжна література               Тереховська О.В.

    10:30

    Друга іноземна мова        Шацька Г.М. ЗАЛІК

    12:15

    Загальнотеоретичний курс другої іноземної мови                                    Венгренович А.А.

    12:15

    Друга іноземна мова                         Шацька Г.М.

    12:15

    Типологія мов                                Дерев'янко О.А.

    13:50

    Загальнотеоретичний курс другої іноземної мови                                    Венгренович А.А.

    13:50

    Друга іноземна мова                         Шацька Г.М.

    13:50

     Теорія літератури                            Процюк Л.Б.

    15:25

    Теорія і практика перекладу    практ. Петрина О.С.

    15:25

    Теорія і практика перекладу       практ. Петрина О.С.

     

     

     

    Неділя, 05.03.

     

    Неділя, 12.03.

     

                 Неділя, 19.03

    9:00

    Загальне мовознавство                 

                                  Дрогомирецький П.П.

    9:00

    Друга іноземна мова                         Шацька Г.М.

    9:00

    10:30

    Загальне мовознавство                 

                                  Дрогомирецький П.П.

    10:30

    Друга іноземна мова                         Шацька Г.М.

    10:30

     

    12:15

    Друга іноземна мова                  Шацька Г.М.

    12:15

    Зарубіжна література               Тереховська О.В.

                        Захист курсових  робіт

    12:15

     

    13:50

    Друга іноземна мова                 Шацька Г.М.

    13:50

    15:25

    Зарубіжна література               Тереховська О.В.

    13:50

     





    MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
    Precarpathian university.Ukraine.