enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Навчально-науковий інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Інформаційна панель
Відобразити головне меню

    РОЗКЛАД ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ

    студентів 3-го курсу спеціальності перепідготовки «Правознавство»

    в період з 27 лютого по 19 березня 2017 року

     

     

     

    Понеділок , 27.02.

     

    Понеділок , 06.03.

     

    Понеділок , 13.03.

    15:25

     Виконавче провадження             Яремак З.В.

    9:00

     Виконавче провадження                    Яремак З.В.

    9:00

     Виконавче провадження                     Яремак З.В.

    16:55

     Виконавче провадження             Яремак З.В.

    10:30

     Виконавче провадження                    Яремак З.В.

    10:30

     Виконавче провадження      Яремак З.В.   ЗАЛІК

    18:25

     Виконавче провадження             Яремак З.В.

    12:15

    Земельне право України               Мороз Г.В.

    12:15

    Право ЄС                                    Гергелюк Н.Т.

     

     

    13:50

    Земельне право України               Мороз Г.В.

    13:50

    Право ЄС                                    Гергелюк Н.Т.

     

    Вівторок, 28.02.

     

    Вівторок, 07.03.

     

    Вівторок, 14.03.

    9:00

    Контракти у підриємницькій діяльності

                                              Мироненко І.В.

    9:00

    Контракти у підриємницькій діяльності

                                                    Мироненко І.В.

    9:00

     

    10:30

    Контракти у підриємницькій діяльності

                                             Мироненко І.В.

    10:30

    Контракти у підриємницькій діяльності

                                                    Мироненко І.В.

    10:30

    Право ЄС                             Гергелюк Н.Т.

    12:15

    Право ЄС                             Гергелюк Н.Т.

    12:15

    Земельне право України               Мороз Г.В.

    12:15

    Земельне право України      

                                        Мороз Г.В. ЕКЗАМЕН

    13:50

    Право ЄС                             Гергелюк Н.Т.

    13:50

    Земельне право України               Мороз Г.В.

    13:50

    Прокуроський нагляд                      Семків В.В.

     

    Середа, 01.03.

     

    Серед а, 08.03.

     

    Середа, 15.03.

    9:00

    Земельне право України               Мороз Г.В.

    13:50

     

    9:00

    Право ЄС                            

                                        Гергелюк Н.Т.    ЗАЛІК

    10:30

    Земельне право України               Мороз Г.В.

    15:25

     

    10:30

    Право соціального забезпечення      Кохан Н.В.

    12:15

    Контракти у підриємницькій діяльності

                                             Мироненко І.В.

    16:55

     

    12:15

    Право соціального забезпечення      Кохан Н.В.

    13:50

    Контракти у підриємницькій діяльності

                                             Мироненко І.В.

    18:25

     

    13:50

     

     

     

     

     

    Четвер , 02.03.

     

    Четвер , 09.03.

     

    Четвер , 16.03.

    9:00

    Земельне право України               Мороз Г.В.

    9:00

      Природоресурсове право              Романко С.М.

    9:00

    Митне право                               Шпіляревич В.В.

    10:30

    Земельне право України               Мороз Г.В.

    10:30

      Природоресурсове право              Романко С.М.

    10:30

    Митне право                               Шпіляревич В.В.

    12:15

    Контракти у підриємницькій діяльності

                                             Мироненко І.В.

    12:15

    Контракти у підриємницькій діяльності

                                                   Мироненко І.В.

    12:15

    Банківське право                        Зозуляк О.І.

    13:50

    Контракти у підриємницькій діяльності

                                             Мироненко І.В.

    13:50

    Контракти у підриємницькій діяльності

                           Мироненко І.В.   ЕКЗАМЕН

    13:50

    Банківське право                        Зозуляк О.І.

     

    П’ятниця, 03.03.

     

    П’ятниця, 10.03.

     

    П’ятниця , 17.03.

    9:00

      Природоресурсове право      Романко С.М.

    9:00

      Природоресурсове право    

                                             Романко С.М.   ЗАЛІК

    9:00

    Споживче право                              Сліпенчук Н.А.

    10:30

      Природоресурсове право      Романко С.М.

    10:30

    Право ЄС                             Гергелюк Н.Т.

    10:30

    Споживче право                              Сліпенчук Н.А.

    12:15

     Сімейне право                             Зеліско А.В.

    12:15

    Право ЄС                             Гергелюк Н.Т.

    12:15

    Право соціального забезпечення      Кохан Н.В.

    13:50

     Сімейне право                             Зеліско А.В.

    13:50

     

    13:50

     

     

    Субота , 04.03.

     

    Субота , 11.03.

     

    Субота , 18.03.

    9:00

     Сімейне право                             Зеліско А.В.

    9:00

     Сімейне право                                    Зеліско А.В.

    9:00

    Порівняльне правознавство             Сворак С.Д.

    10:30

     Сімейне право                             Зеліско А.В.

    10:30

     Сімейне право                                    Зеліско А.В.

    10:30

    Порівняльне правознавство    

                                      Сворак С.Д.   ЕКЗАМЕН

    12:15

    Порівняльне правознавство        Сворак С.Д.

    12:15

     Сімейне право                Зеліско А.В.   ЗАЛІК

    12:15

    Прокуроський нагляд                      Семків В.В.

    13:50

    Порівняльне правознавство        Сворак С.Д.

    13:50

     

    13:50

    Прокуроський нагляд                      Семків В.В.

     

    Неділя, 05.03.

     

    Неділя, 12.03.

     

                Неділя, 19.03 

    9:00

    Природоресурсове право         Романко С.М.

    9:00

    Порівняльне правознавство               Сворак С.Д.

    10:30

    Прокуроський нагляд                      Семків В.В.

    10:30

    Природоресурсове право         Романко С.М.

    10:30

    Порівняльне правознавство               Сворак С.Д.

    12:15

    Прокуроський нагляд               

                                        Семків В.В. ЗАЛІК

    12:15

    Порівняльне правознавство       Сворак С.Д.

    12:15

    Прокуроський нагляд                          Семків В.В.

     

     

    13:50

    Порівняльне правознавство       Сворак С.Д.

    13:50

    Прокуроський нагляд                         Семків В.В.

    13:50

     

     





    MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
    Precarpathian university.Ukraine.