enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Інформаційна панель
Відобразити головне меню

    РОЗКЛАД ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ

    студентів 1-го курсу спеціальності перепідготовки «Англійська мова»

    в період з 10 квітня по 30 квітня 2017 року

     

    Понеділок , 10.04.

     

    Понеділок , 17.04.

     

    Понеділок , 24.04.

    10:30

    Друга іноземна мова         Липка С.І. 202 ауд.

    10:30

     

    10:30

    Друга іноземна мова                      Липка С.І.

    12:00

    Друга іноземна мова                      Липка С.І.

    12:15

     

    12:00

    Друга іноземна мова                      Липка С.І.

    13:30

    Психологія                                                Іванцев Н.І.

    13:30

     

    13:30

    Практична граматика

    Карбашевська О.В.

    15:00

    Психологія                                                Іванцев Н.І.

    15:05

     

    15:00

    Практична граматика

    Карбашевська О.В.

    16:30

    Методика викладання літератури   Мартинець А.М.

     

     

    16:30

    Країнознавство другої іноземної мови 

                                                                  Билиця Я.Т.

     

    Вівторок, 11.04.

     

    Вівторок, 18.04.

     

    Вівторок, 25.04.

    9:00

    Друга іноземна мова                      Липка С.І.

    12:00

    Друга іноземна мова                             Липка С.І.

    11:55

    Практична фонетика      Кульчицька О.О. гр1

    10:30

    Вступ до спеціальної філології                        Дрогомирецький П.П.

    13:30

    Зарубіжна література               Тереховська О.В.

    13:30

    Практична фонетика       Кульчицька О.О. гр1 ЗАЛІК

    12:00

    Друга іноземна мова                      Липка С.І.

    15:00

    Зарубіжна література               Тереховська О.В.

    15:00

    Психологія                                                Іванцев Н.І.

    13:30

    Практична фонетика    Кульчицька О.О. гр2 ауд. кафедра  209

    16:30

    Країнознавство                            Романишин І.М.

    16:30

    Психологія                               Іванцев Н.І.  ЕКЗАМЕН

    15:00

    Практична фонетика    Кульчицька О.О. гр2

    18:00

    Країнознавство                            Романишин І.М.

    18:00

    Вступ до спеціальної філології                       Дрогомирецький П.П.

     

    Середа, 12.04.

     

    Середа, 19.04.

     

    Середа, 26.04.

    11:55

    Практична фонетика    Кульчицька О.О. гр1

    10:30

    Основна іноземна мова               Петренко Л.Я.

    10:30

    Основна іноземна мова               Петренко Л.Я.

    13:30

    Практична фонетика    Кульчицька О.О. гр1

    12:00

    Основна іноземна мова               Петренко Л.Я.

    12:00

    Основна іноземна мова               Петренко Л.Я.

    15:00

    Психологія                                                Іванцев Н.І.

    13:30

    Зарубіжна література          Тереховська О.В.

    13:30

    Основна іноземна мова               Петренко Л.Я.

    16:30

    Психологія                                                Іванцев Н.І.

    15:00

    Вступ до спеціальної філології                        Дрогомирецький П.П.

    15:00

    Вступ до спеціальної філології                       Дрогомирецький П.П.

    18:00

    Психологія                                                Іванцев Н.І.

    16:30

    Вступ до спеціальної філології                       Дрогомирецький П.П.

    16:30

    Вступ до спеціальної філології                        Дрогомирецький П.П.

     

    Четвер , 13.04.

     

    Четвер , 20.04.

     

    Четвер , 27.04.

    10:30

    Друга іноземна мова                      Липка С.І.

    12:00

    Захист курсових робіт           Тереховська О.В.

    10:30

    Друга іноземна мова                      Липка С.І.

    12:00

    Друга іноземна мова                      Липка С.І.

    13:30

    Зарубіжна література         

                               Тереховська О.В.   ЕКЗАМЕН

    12:00

    Друга іноземна мова               Липка С.І. ЗАЛІК

    13:30

    Зарубіжна література          Тереховська О.В.

    15:00

    Практична фонетика    Кульчицька О.О. гр2

    13:30

    Практична фонетика    Кульчицька О.О. гр2

    15:00

    Зарубіжна література          Тереховська О.В.

    16:30

    Практична фонетика    Кульчицька О.О. гр2

    15:00

    Практична фонетика    Кульчицька О.О. гр2 ЗАЛІК

    16:30

    Країнознавство        Романишин І.М.   214 ауд.

    18:00

    Країнознавство                            Романишин І.М.

     

     

     

    П’ятниця, 14.04.

     

    П’ятниця, 21.04.

     

    П’ятниця, 28.04.

    10:30

    Основна іноземна мова               Петренко Л.Я.

    12:00

    Сучасна українська література      доц.Процюк Л.Б.

    11:55

    Лексикологія                                  Бистров Я.В.

    12:00

    Основна іноземна мова               Петренко Л.Я.

    13:30

    Друга іноземна мова                      Липка С.І.

    13:30

    Теоретична фонетика                  Кульчицька О.О.

    13:30

    Зарубіжна література          Тереховська О.В.

    15:00

    Друга іноземна мова                      Липка С.І.

    15:00

    Практична граматика

    Карбашевська О.В.

    15:00

    Зарубіжна література          Тереховська О.В.

    16:30

    Практична фонетика      Кульчицька О.О. гр1

    16:30

    Практична граматика

    Карбашевська О.В.

     

     

    18:00

    Практична фонетика       Кульчицька О.О. гр1

    18:00

    Вступ до спеціальної філології                               Дрогомирецький  П.П.   ЕКЗАМЕН

     

    Субота , 15.04.

     

    Субота , 22.04.

     

    Субота , 29.04.

    9:00

    Основна іноземна мова               Петренко Л.Я.

    9:00

    Основна іноземна мова               Петренко Л.Я.

    9:00

    Основна іноземна мова               Петренко Л.Я.

    10:30

    Основна іноземна мова               Петренко Л.Я.

    10:30

    Основна іноземна мова               Петренко Л.Я.

    10:30

    Основна іноземна мова               Петренко Л.Я.

    12:00

    Основна іноземна мова               Петренко Л.Я.

    12:00

    Основна іноземна мова               Петренко Л.Я.

    12:00

    Основна іноземна мова            

                                       Петренко Л.Я .  ЕКЗАМЕН

    13:30

    Практична фонетика    Кульчицька О.О. гр1

    13:30

    Практична фонетика    Кульчицька О.О. гр2

    13:30

    Практична граматика

    Карбашевська О.В.

    15:00

    Практична фонетика    Кульчицька О.О. гр1

    15:00

    Практична фонетика    Кульчицька О.О. гр2

    15:00

    Методика викладання мови     Михайлюк Л.В.

     

    Неділя, 16.04.

     

    Неділя, 23.04.

     

    Неділя, 30.04.

    9:00

     

    9:00

     

    9:00

    Країнознавство                            Романишин І.М.

    10:30

     

    10:30

     

    10:30

    Країнознавство                Романишин І.М. ЗАЛІК

    12:15

     

    12:00

    Практична граматика

    Карбашевська О.В.

    12:00

    Практична граматика

    Залік                        Карбашевська О.В.

    13:30

     

    13:30

    Практична граматика

    Карбашевська О.В.

    13:30

     





    MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
    Precarpathian university.Ukraine.