enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Інформаційна панель
Відобразити головне меню
    Розклад державних екзаменів

    РОЗКЛАД

    роботи Екзаменаційних комісій у 2017 році

    на спеціальностях післядипломної освіти

    Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки

    з/п

    Спеціальність

    Освітній рівень

    Форма навчання

    Дата атестації

    Час

    Форма атестації

    Група

    Ауд.

    Погоджено:

    голова ЕК (підпис)

    1.

    8.18010016

    Бізнес-адміністрування

    магістр

    денна

    08.06

    10.00

    захист

    2 МБА -2

    105

    Смушак Михайло Володимирович

    2.

    7.01010101

    Дошкільна освіта

    спеціаліст

    заочна

    13.06

    09.00

    10.30

    12.00

    14.00

    15.30

    комплексний екзамен з фахових дисциплін;

    захист

    ДО-1,

    ДО-2,

    ДО-3,

    ДО-4

    321

    321

    321

    321

    105

    Сачовська Лілія Василівна

    3.

    7.01010201

    Початкова освіта

    спеціаліст

    заочна

    12.06

    10.00

    комплексний екзамен з фахових дисциплін

    ПО

    321

    Сачовська Лілія Василівна

    4.

    7.01010601

    Соціальна педагогіка

    спеціаліст

    заочна

    19.06

    10.00

    захист

    СП

    105

    Микицей Степан Ярославович

    5.

    7.02030201

    Історія

    спеціаліст

    заочна

    15.06

     

     

     

    14.30

    16.00

    комплексний екзамен з фахових дисциплін; захист

    ІСТ

     

     

     

    321

    105

    Комар Володимир Леонович

    6.

    7.03010201

    Психологія

    спеціаліст

    заочна

    12.06

     

     

     

    12.00

    14.00

    комплексний екзамен з фахових дисциплін; захист

    ПС

     

     

     

    321

    105

    Москалець Віктор Петрович

    7.

    7.03040201

    Правознавство

    спеціаліст

    заочна

    14.06

     

     

     

    10.00

    12.00

    комплексний екзамен з фахових дисциплін;

    захист

    ПР

     

     

     

    321

    105

    Логвінова Марія Володимирівна

    8.

    7.04010401

    Географія

    спеціаліст

    заочна

    22.06

    10.00

    комплексний екзамен з фахових дисциплін

    ГЕ

    321

    Гілецький Йосип Романович

    9.

    7.04020101

    Математика

    спеціаліст

    заочна

    21.06

    10.00

    комплексний екзамен з фахових дисциплін

    МА

    321

    Пилипів Володимир Михайлович

    10.

    7.04030201

    Інформатика

    спеціаліст

    заочна

    15.06

     

     

     

    10.00

    12.00

    комплексний екзамен з фахових дисциплін; захист

    ІН

     

     

     

    321

    105

    Семаньків Марія Василівна

    11.

    7.09010301

    Лісове господарство

    спеціаліст

    заочна

    21.06

    12.00

    комплексний екзамен з фахових дисциплін

    ЛГ

    321

    Олійник

    Василь Степанович





    MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
    Precarpathian university.Ukraine.