enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Інформаційна панель
Відобразити головне меню
  Історія

  Відділ доуніверситетської підготовки та сертифікаційної освіти починає відлік свого часу в далекому 1969 році, коли в Івано-Франківському педагогічному інституті імені Василя Стефаника створено підготовче відділення для робітничої та селянської молоді. Вже з 1992 року Прикарпатський університет імені Василя Стефаника здійснював навчання української молоді, яка проживала за межами незалежної України відповідно до направлень культурно-просвітницьких товариств Білорусі, Росії, Казахстану, Молдови, Придністров’я та Румунії. Висококваліфікований склад науковців університету здійснював підготовку фахівців українознавчих напрямів для українських шкіл та культурних-просвітницьких установ української діаспори зі спеціальностей: “Українська мова і література”, “Історія України”, ”Музичне виховання”, “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”, ”Педагогіка та методика початкового навчання “, “Педагогіка та психологія”. Протягом року українська молодь здійснювала навчання на підготовчому відділенні, де слухачі поглиблено вивчали шкільний курс української мови, української літератури, історії України та українського народознавства з метою вступу на денну й заочну форми навчання. Протягом цього періоду успішно закінчили підготовчі курси й навчалися на відповідних факультетах 168 представників української діаспори. Крім того, на підготовчевідділенняуніверситетуприймалисягромадяниУкраїни, якімалиповну загальнусереднюосвіту, на умовах оплати.

  З метою забезпечення якісної підготовки абітурієнтів для вступу в університет у 1994р. створено підготовчі вечірні платні курси, які з 2004 року, відповідно до вимог Закону України “Про вищу освіту” й статуту університету, були суттєво реорганізовані. 

  Сьогодні - це ліцензовані освітні послуги з підготовки громадян до вступу у вищі навчальні заклади України. Зміст навчання та форми контролю на підготовчих курсах визначаються програмами та навчальними планами, розробленими відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України, що забезпечує якісну підготовку слухачів. Програмою  передбачено  різні  типи підготовчих курсів з термінами навчання 5 місяців, 4 місяці та 3 місяці.
  MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
  Precarpathian university.Ukraine.