enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Інформаційна панель
Відобразити головне меню
  Інформація про курси

  ВАС ВІТАЄ 

  ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ ДВНЗ "ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА"!

  ОГОЛОШЕННЯ!

  ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА ОР "МАГІСТР"

  Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки з 3 липня розпочинає набір на підготовчі курси з іноземної мови (англійська, німецька) та основного фахового іспиту (за спеціальністю) для всіх, хто бажає вступити на освітній рівень «магістр».

  Підготовчі курси з іноземної мов та основного фахового іспиту для вступу в магістратуру проводитимуться з 12 до 21 липня 2017 року.

  Термін реєстрації – до 12 липня 2017 року (включно).

  Кількість слухачів від 6 до 15 ( в залежності від набору групи).

  Програма підготовчих курсів розроблена згідно з програмою фахового вступного випробування з іноземної мови за професійним спрямування. Курс розрахований на 32 академічні години та включає в себе опрацювання, повторення та закріплення граматики та лексики у визначеному програмою обсязі, вирішення типових завдань, що виносяться на іспит.

  Програма підготовки до основного фахового іспиту розроблена згідно з програмою основного фахового вступного випробування за професійним спрямуванням. Курс розрахований на 32 академічні години.

  Більш детально з програмами фахових вступних випробувань можна ознайомитися за посиланням  http://www.pu.if.ua/uk/vazhlyva-informatsiya-vstupnyku/na-okr-mahistra

  Контактна інформація:

  м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57 (гуманітарний корпус), каб. 108, тел.: (0342) 59-61-57,  е-пошта : stefurak.ms@ukr.net


  НАВЧАННЯ НА ПІДГОТОВЧОМУ ВІДДІЛЕННІ

  Для чого потрібні підготовчі курси?

  1. Навчаючись на курсах, Ви підвищите свій рівень знань для подальшого вступу до нашого Університету або до будь-якого іншого ВНЗ України.

  2. Вас психологічно та організаційно підготують до незалежного тестування.

  3. Ви отримаєте об'єктивну оцінку власних знань, випробуєте на собі унікальну систему проходження незалежного тестування.

  4. Навчання здійснюється згідно з тематичними програмами Українського центру оцінювання якості освіти. На останньому занятті з кожного предмета абітурієнти проходять пробне оцінювання, результати якого зараховуються як підсумкове тестування.


  МИ ПРОПОНУЄМО ТАКІ ФОРМИ НАВЧАННЯ ДЛЯ ВАС:

  Стаціонарне навчання на підготовчому відділенні

  (заняття проводяться по буднях з 16.00-19.00 2 рази на тиждень)

  Підготовчі курси вихідного дня

  (заняття проводяться по вихідних днях  з 9.00-16.30 2 рази на тиждень)     

  ·            7-місячні – терміном навчання з 1 жовтня; (150 год. підготовки)

  ·            5-місячні – терміном навчання з 1 листопада (100 год.)

  ·            4- місячні – терміном навчання з 1 грудня (75 год.)

  ·            3-місячні – терміном навчання з 1 лютого(50 год.)

  ·            2-місячні - терміном навчання з 1 березня (32 год.)

  Дистанційні підготовчі курси

  (заочна форма навчання, що передбачає навчання вдома з індивідуальними завданнями та он-лайн консультаціями наших фахівців).

  Підготовчі курси для учнів 9-х класів для вступу в Івано-Франківський коледж

  (заняття проводяться по вихідних днях  з 9.00-16.30 2 рази на тиждень. Початок навчання 1 лютого 2017 р.)

  Базовий рівень англійської мови з нуля (пропонуємо підготовчі курси базового рівня з англійської мови з отриманням сертифікату рівня А1 для учнів 8-11 класів, обсяг підготовки 75 – 50 год).


  З 1 вересня ДВНЗ «Прикарпатський університет ім. В.Стефаника» оголошує набір слухачів на підготовче відділення.

  Провалили ЗНО? Чи склали його, але низький бал сертифікату завадив вступити на бажану спеціальність? Не варто засмучуватись! Ми знаємо, що вам робити!

  Вступайте на підготовче відділення Прикарпатського університету ім. В.Стефаника і ви приємно здивуєтеся своїм результатом ЗНО.

  Однією із форм довузівської підготовки в університеті є підготовче відділення. Його слухачами можуть стати випускники минулих років, які або не склали ЗНО, або з певних причин не вступили до жодного вищого навчального закладу освіти.

  Для підготовки слухачі відділення можуть обрати від одного до чотирьох предметів з передбачених навчальним планом:

  Українська мова та література;

  історія України / математика;

  Дисципліна за вибором ( географія ,біологія, хімія, фізика, англійська мова).

   

  Форма навчання – денна. Термін навчання – 7 місяців. 

  Протягом навчального року, що складається з двох семестрів, слухачі навчаються, проживають у гуртожитку та користуються соціальними гарантіями рівноправно студентам університету.

  При умові успішного виконання абітурієнтом навчального плану, вони отримують максимальне сприяння при вступі в університет та випускний сертифікат, що засвідчує право на пільги – за результатами підсумкової атестації загального конкурсного балу додається 10 балів за умови подачі документів на спеціальності:

  Випускникам курсів за умови отримання позитивної оцінки з підсумкової атестації додається 10 балів (на визначені спеціальності) при вступі до ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».  


  ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ВИХІДНОГО ДНЯ

  Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника запрошує учнів 11-9 класів, випускників шкіл минулих років, студентів і слухачів професійно-технічних навчальних закладів і вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації для поглибленого вивчення дисциплін і підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання на 5-, 4-, 3-, 2- місячні підготовчі курси, а також учнів 9 класів для підготовки до вступу в Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

  Мета підготовчих курсів – зробити доступною якісну довузівську підготовку, дати можливість слухачам систематизувати та підвищити свої знання, отримані в школі, адаптувати їх до вимог зовнішнього незалежного оцінювання та навчання в вищих навчальних закладах.

   НАВЧАННЯ БАЗУЄТЬСЯ НА ШКІЛЬНИХ ПРОГРАМАХ ТА ПРОГРАМАХ ТЕСТІВ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ.

   

  Підготовчі курси проводяться провідними методистами університету, кандидатами наук, з таких предметів:

  УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА;

  ІСТОРІЯ УКРАЇНИ;

  ІНОЗЕМНА МОВА (АНГЛІЙСЬКА, НІМЕЦЬКА,ФРАНЦУЗЬКА, ІСПАНСЬКА)

  МАТЕМАТИКА;

  БІОЛОГІЯ;

  ГЕОГРАФІЯ;

  ФІЗИКА;

  ХІМІЯ;

  РИСУНОК ТА КОМПОЗИЦІЯ;

  ХОРЕОГРАФІЯ.

   

  Випускникам курсів за умови отримання позитивної оцінки з підсумкової атестації додається до 10 балів при вступі до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на такі напрями підготовки:

  Випускникам курсів за умови отримання позитивної оцінки з підсумкової атестації додається 10 балів при вступі до ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» на такі спеціальності:


  • 014.04 Середня освіта (математика),
  • 014.05 Середня освіта (біологія),
  • 014.07 Середня освіта (географія),
  • 014.09 Середня освіта (інформатика),
  • 091 Біологія,
  • 101 Екологія,
  • 102 Хімія,
  • 103 Науки про Землю,
  • 104 Фізика та астрономія,
  • 105 Прикладна фізика та наноматеріали,
  • 111 Математика,
  • 112 Статистика,
  • 132 Матеріалознавство,
  • 201 Агрономія,
  • 205 Лісове господарство.

  Ця норма поширюється на підготовчі курси, обсяг навчання на яких становить не менше 150 аудиторних годин.

  Для зарахування на підготовчі курси Вам потрібно:

  - написати заяву (до заяви додається копія 1, 2 та 11 сторінок паспорта або копія свідоцтва про народження з однією фотокарткою 3х4 см);

  - оплатити вартість навчання.

   

  Здійснити on-line реєстрацію на підготовчі курси можна на сайті http://www.d-learn.pu.if.ua. Контактна інформація:

  м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57 (гуманітарний корпус), каб. 108, тел.: (0342) 59-61-57. 


  Вступна кампанія-2017: що чекає абітурієнтів?

   

  Українські абітурієнти в 2017 році зможуть подати всього дев'ять заяв на чотири спеціальності. Прийому на фахівця і молодшого бакалавра не буде. Згідно з правилами вступної кампанії-2017, опублікованими Міністерством освіти, на бюджетні місця будуть збережені квоти для пільговиків і кримчан. Для прийому молодших спеціалістів розробляються окремі правила.

   

  Якщо в цьому році абітурієнти могли подати 15 заяв на п'ять спеціальностей, то в 2017 в Міністерстві освіти вирішили скоротити кількість заяв до дев'яти на чотири спеціальності. Так в Міністерстві хочуть зосередити абітурієнтів на обраних напрямках. Також в 2017 для абітурієнтів з інвалідністю, сиріт, дітей учасників бойових дій на Донбасі і тих, хто приходить з Криму і Донбасу, будуть збережені введені в цьому році квоти, тоді як право на позаконкурсний вступ скасовано.

   

  Вступ до ВНЗ у 2017 році буде можливим на підставі сертифікатів ЗНО 2016 і 2017 року, тоді як в 2016 за торішнім сертифікатом вступати було не можна. Українська мова і література залишається обов'язковим предметом, другий обов'язковий предмет – математика, історія України або біологія в залежності від спеціальності, третій – визначається вищим навчальним закладом, який може запропонувати тим, хто вступає два предмети на вибір. Також ведуться обговорення навколо введення англійської мови обов'язковим предметом на ЗНО, але не в наступному році.

   

  Квоти для пільговиків і переселенців

  Відбір абітурієнтів проводитиметься на підставі конкурсного бала і формуватися з оцінок ЗНО, середнього балу атестату про загальну середню освіту, вступного іспиту або творчого конкурсу в передбачених законодавством випадках, і бали за успішне проходження підготовчих курсів ВНЗ для спеціальностей, на які набрати студентів найбільш складно.

  У 2017 році Міністерство освіти зберігає квоти для пільговиків і переселенців, які замінили право на позаконкурсний вступ в 2016 році.

  Перша квота призначена для сиріт і для тих, хто за станом здоров'я не може здавати ЗНО, а також для учасників бойових дій. Квота для них становитиме 10% від держзамовлення, але не менше 1 людини. У вищих навчальних закладах Донецької та Луганської області – 30%. Друга квота для переселенців, які покинули окупований Крим після 1 січня 2017 року. Вона становить 20% від держзамовлення, але тільки в уповноважених ВНЗ (на їх базі будуть функціонувати Освітні центри "Крим-Україна"), сьогодні їх в Україні 12. Третя квота може вводитися тільки в комунальних вищих закладах – їх в Україні не багато – вона діє для жителів відповідної територіальної громади, яка фінансує підготовку фахівців з бюджету регіону. Четверта і п'ята квота ставитися до іноземних абітурієнтів за міжнародними зобов'язаннями.

  "В Умовах прийому немає механізму на першочерговий вступ, оскільки він фактично нічого не означав, замість нього використовуються інші більш ефективні механізми. Додався механізм балансуючих коефіцієнтів: галузевого, регіонального, сільського і першочергового – це те, що зроблено вперше за пропозиціями технічних і аграрних університетів. даний механізм повинен пройти реєстрацію в Міністерстві юстиції України, якщо все буде добре, ці коефіцієнти будуть вирівнювати шанси абітурієнтів", – зазначає Олег Шаров.

  Додаткові бали за підготовчі курси введені тільки на ті спеціальності, на які існують труднощі з набором студентів.

   

   

   


  MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
  Precarpathian university.Ukraine.