enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Новини
1/3  2  3   »
Розклад занять для спеціалістів
РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ
 Факультет Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки
Дата День пара Час Іст(дв) ПО (дв) ПР3 ПС (дв) СП (дв)
26.02.2018 Понеділок 1 09:00-10:20         Костів Володимир Іларійович Етика і психологія сімейного життя  (Кон)
2 10:30-11:50        
3 12:15-13:35     Редько Андрій Григорович Банківське право  (Л) Климишин Ольга Іванівна Психологія релігії  (Л) Мисак Богдан Павлович Основи професійної майстерності соціального педагога  (Кон)
4 13:50-15:10 Галицька-Дідух Тамара Вячеславівна Історія України д.п. ХХ століття  (Кон) Кіліченко Оксана Іванівна Основи педагогічної майстерності  (Л) Лютак Оксана Зіновіївна Етнопсихологія  (Л)  
5 15:25-16:45 Мороз Галина Василівна Земельне право  (Л)  
6 16:55-18:15 Вітенко Микола Дмитрович Історія ЦСЄ в новітні часи  (Кон) Червінська Інна Богданівна Методика виховної роботи в початковій школі  (Л) Пілецький Віктор Сидорович Психологія сімейного виховання  (Л)  
7 18:25-19:45    

Дата створення: 2018-02-23 11:09:34.924193+02Читати далі...
* * * * *
Розклад занять бакалаврів (спеціальності Дошкільна освіта 2 курс заочна форма, Лісове господарство 3 курс денна форма, Менеджмент 3 курс заочна форма
Дата День пара Час ДО(ІПО)б заочна ЛГ(ІПО)б денна МБА-31(з) заочна
16.02.2018 П`ятниця 1 09:00-10:20     116  Якубів* Р.Д. HR-менеджмент  (Л)
2 10:30-11:50 108  Мицько В. М. Психологія дитяча  (Л)  
3 12:15-13:35  
4 13:50-15:10 108а  Труш Н.В. Етнопедагогіка  (Л)   116  Григорук І. І. Management and Business Administration  (ПрС)
17.02.2018 Субота 1 09:00-10:20     116  Якубів В. М. Стратегічне управління  (Л)
2 10:30-11:50 108  Труш Н.В. Етнопедагогіка  (Л)  
3 12:15-13:35 108  Труш Н.В. Основи природознавства з методикою  (Л)  
4 13:50-15:10 108а  Заставна* О.М. Основи дефектології та логопедії  (Л)    
18.02.2018 Неділя 1 09:00-10:20     116  Григорук І. І. Management and Business Administration  (ПрС)
2 10:30-11:50 108  Нагачевська З.І. Педагогіка дошкільна  (Л)  
3 12:15-13:35    
19.02.2018 Понеділок 1 09:00-10:20      
2 10:30-11:50   107  Яновська* І.М. Лісознавство  (Кон)  
3 12:15-13:35   107  Яцик Р.М. Зб.група спец. підгр. Підсочка і лісохімія  (Кон)  
4 13:50-15:10   107  Вітер Р. М. Лісова таксація  (Кон)  
5 15:25-16:45    
20.02.2018 Вівторок 1 09:00-10:20      
2 10:30-11:50   107а  Яновська* І.М. Лісове  товарознавство  (Кон)  
3 12:15-13:35   107  Яцик Р.М. Зб.група спец. підгр. Підсочка і лісохімія  (Кон)  
4 13:50-15:10    
21.02.2018 Середа 1 09:00-10:20      
2 10:30-11:50   107  Яновська* І.М. Лісознавство  (Кон)  
3 12:15-13:35   107  Яцик Р.М. Зб.група спец. підгр. Підсочка і лісохімія  (Кон)  
4 13:50-15:10   107  Вітер Р. М. Лісова таксація  (Кон)  
5 15:25-16:45   107а  Вітер Р. М. Лісова таксація  (Кон)  
22.02.2018 Четвер 1 09:00-10:20      
2 10:30-11:50   107  Яновська* І.М. Лісове  товарознавство  (Кон)  
3 12:15-13:35   107  Бродович Р.І. Лісові культури  (Кон)  
4 13:50-15:10    
5 15:25-16:45   107а  Бродович Р.І. Лісові культури  (Кон)  
23.02.2018 П`ятниця 1 09:00-10:20      
2 10:30-11:50   107  Яновська* І.М. Лісознавство  (Кон)  
3 12:15-13:35   107  Бродович Р.І. Лісові культури  (Кон)  
4 13:50-15:10   107  Вітер Р. М. Лісова таксація  (Кон)  
5 15:25-16:45   107  Гудима В. М. Лісова фітопатологія  (Кон)  
Дата створення: 2018-02-14 11:34:55.254534+02Читати далі...
* * * * *
Розклади занять магістрів ПО (12-25 лютого 2018 року) та ДО (19-25 лютого 2018 року)
РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ
 Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки
групи ДО та ПО (освітній рівень магістр) на період з 12 лютого по 25 лютого 2018 року
День пара Час ДО(ІПО)м ПО(ІПО)м1 ПО(ІПО)м2
Понеділок 12.02 1 09:00-10:20    107 Заїзд та реєстрація
2 10:30-11:50   108а  Луцан Н. І. Зб.група спец. підгр. Забезпечення наступності у дошкільній та початковій освіті  (Л) (спеціалізація Дошкільна освіта)                                                           116  Пасєка* Н.М. Зб.група спец. підгр. Графічна діяльність з комп`ютерною підтримкою у початковій школі  (Кон) (спеціалізація Інформатика)
3 12:15-13:35  
4 13:50-15:10   108а  Редько А. Г. Трудове законодавство в сфері освіти  (Л)
5 15:25-16:45  
Вівторок 13.02 1 09:00-10:20      
2 10:30-11:50   108а  Луцан Н. І. Зб.група спец. підгр. Забезпечення наступності у дошкільній та початковій освіті  (Л) (спеціалізація Дошкільна освіта)                                                           116  Пасєка* Н.М. Зб.група спец. підгр. Графічна діяльність з комп`ютерною підтримкою у початковій школі  (Кон) (спеціалізація Інформатика)
3 12:15-13:35  
4 13:50-15:10   108а  Редько А. Г. Трудове законодавство в сфері освіти  (Л)
5 15:25-16:45  
Середа 14.02 1 09:00-10:20      
2 10:30-11:50   108а  Наконечна Л. Б. Сучасне українське наукове  мовлення  (Л)
3 12:15-13:35  
Четвер 15.02 1 09:00-10:20      
2 10:30-11:50 108а Редько А.Г. Трудове законодавство в сфері освіти (Л)
3 12:15-13:35  
П`ятниця 16.02 1 09:00-10:20    
2 10:30-11:50   108а  Джус О.В. Педагогіка  ВШ  (Л)
3 12:15-13:35  
4 13:50-15:10   08а  Луцан Н. І. Зб.група спец. підгр. Забезпечення наступності у дошкільній та початковій освіті  (Л) (спеціалізація Дошкільна освіта)                                                           116  Пасєка* Н.М. Зб.група спец. підгр. Графічна діяльність з комп`ютерною підтримкою у початковій школі  (Кон) (спеціалізація Інформатика)
5 15:25-16:45  
Субота 17.02 1 09:00-10:20      
2 10:30-11:50   108а  Наконечна Л. Б. Сучасне українське наукове  мовлення  (Л)
3 12:15-13:35  
Понеділок 19.02 1 09:00-10:20 107 Заїзд та реєстрація    
2 10:30-11:50   Нагачевська З.І. Методика викладання дошкільної лінгводидактики  (Л) 108а  Джус О.В. Педагогіка  ВШ  (Л)
3 12:15-13:35
4 13:50-15:10   Струк А. В. Методика викладання української мови в ПШ  (Л) 108а  Євтух* М.Б. Методика викладання педагогіки у ВНЗ  (Л)
5 15:25-16:45
Вівторок 20.02 1 09:00-10:20   108а  Джус О.В. Педагогіка  ВШ  (Л)
2 10:30-11:50   Никорак Н. Ю. Зб.група спец. підгр. Методика викладання трудового навчання в ПШ  (Л) (спеціалізація Початкова освіта)
3 12:15-13:35    
4 13:50-15:10 108а  Нагачевська З.І. Методика викладання дошкільної лінгводидактики  (Л)  Гривнак Ю.Б. Педагогіка  ВШ  (Сем)  
5 15:25-16:45   Гривнак Ю.Б. Педагогіка  ВШ  (Сем)
Середа 21.02 1 09:00-10:20   108а  Євтух* М.Б. Методика викладання педагогіки у ВНЗ  (Л)
2 10:30-11:50   Мицько В. М. Вікова психологія  (Л) 108а  Луцан Н. І. Зб.група спец. підгр. Забезпечення наступності у дошкільній та початковій освіті  (Л) (спеціалізація Дошкільна освіта)                                                         
3 12:15-13:35
4 13:50-15:10 108а  Фіцич М.В. Зб.група спец. підгр. Основи логопедичного масажу  (Кон) (спеціалазція Логопедія)    
5 15:25-16:45     Гривнак Ю.Б. Педагогіка  ВШ  (Сем)
Четвер 22.02 1 09:00-10:20   108а  Євтух* М.Б. Методика викладання педагогіки у ВНЗ  (Л)
2 10:30-11:50   Никорак Н. Ю. Зб.група спец. підгр. Методика викладання трудового навчання в ПШ  (Л) (спеціалізація Початкова освіта) 108а  Джус О.В. Педагогіка  ВШ  (Л)
3 12:15-13:35
4 13:50-15:10   Гуменюк І. М. Зб.група спец. підгр. Основи графіки  (Л) (спеціалізація Початкова освіта) 108а  Наконечна Л. Б. Сучасне українське наукове  мовлення  (ПрС)  
5 15:25-16:45   108а  Наконечна Л. Б. Сучасне українське наукове  мовлення  (ПрС)
П`ятниця 23.02 1 09:00-10:20   108а  Іванова Л.А. Актуальні проблеми  початкової школи  (Л)
2 10:30-11:50 108  Гуменюк І. М. Зб.група спец. підгр. Основи графіки  (Л) (спеціалізація Початкова освіта)   Гривнак Ю.Б. Методика викладання педагогіки у ВНЗ  (Сем)  
3 12:15-13:35    Гривнак Ю.Б. Методика викладання педагогіки у ВНЗ  (Сем)
4 13:50-15:10 108а  Тягур Р.С. Педагогічний менеджмент  (Л) Гривнак Ю.Б. Педагогіка  ВШ  (Сем)  
5 15:25-16:45    Гривнак Ю.Б. Педагогіка  ВШ  (Сем)
Субота 24.02 1 09:00-10:20   108а  Іванова Л.А. Актуальні проблеми  початкової школи  (Л)
2 10:30-11:50  Струк А. В. Методика викладання української мови в ПШ  (Л)
3 12:15-13:35
4-5 13:50-16:45 108а  Тягур Р.С. Педагогічний менеджмент  (Л)    
Неділя 25.02 1 09:00-10:20      
2 10:30-11:50 108а  Мицько В. М. Методика викладння психолого-педагогічних дисциплін  (Л)  Гривнак Ю.Б. Зб.група спец. підгр. Забезпечення наступності у дошкільній та початковій освіті  (ПрС)  
3 12:15-13:35    Гривнак Ю.Б. Зб.група спец. підгр. Забезпечення наступності у дошкільній та початковій освіті  (ПрС)
4 13:50-15:10 108а  Гривнак Ю.Б. Методика викладання дошкільної лінгводидактики  (ПрС)    
Дата створення: 2018-02-06 13:28:58.093435+02Читати далі...
* * * * *
Пеня
Дата створення: 2018-01-22 15:29:15.334551+02Читати далі...
* * * * *
Щодо заборгованості по договорам (Заочна форма навчання )
Дата створення: 2018-01-16 10:09:50.862386+02Читати далі...
* * * * *
Щодо заборгованості по договорам (Денна форма навчання )
Дата створення: 2018-01-16 10:06:20.180064+02Читати далі...
* * * * *
Розклад екзаменаційної сесії магістрів спеціальностей Дошкільна освіта та Початкова освіта

РОЗКЛАД ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ

студентів 1-го курсу спеціальностей магістратури 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта»

 

День тижня

Час

012 Дошкільна освіта, група ДО1

013 Початкова освіта, група ПО1

013 Початкова освіта, група ПО2

 

 

 

спеціалізація «Початкова освіта»

спеціалізація «Логопедія»

спеціалізація

«Дошкільна освіта»

спеціалізація

«Інформатика»

спеціалізація

«Англійська мова»

СЕРЕДА

10.01

1030-1150

Методика виклад.елем.мат.уявлень, консультація, Плетеницька Л.С.

 

 

1350-1510

 

Педагогічна статистика, консультація, Кондур О.С.

 

 

ЧЕТВЕР

11.01

1030-1150

Методика виклад.елем.мат.уявлень, ЕКЗАМЕН, Плетеницька Л.С.

 

 

1525-1645

 

 

Педагогічна статистика, консультація, Кондур О.С.

 

П’ЯТНИЦЯ

12.01

1030-1150

Методика виклад. природи в ДНЗ, консультація, Труш Н.В.

 

 

1350-1510

 

Педагогічна статистика, ЕКЗАМЕН,

Кондур О.С.

 

 

1525-1645

 

 

Педагогічна статистика, ЕКЗАМЕН,

Кондур О.С.

 

СУБОТА

13.01

1030-1150

Методика виклад. природи в ДНЗ, ЕКЗАМЕН, Труш Н.В.

 

 

ПОНЕДІЛОК

15.01

1030-1150

Педагогіка вищої школи, консультація, Джус О.В.

Орг.і кер.дошк.осв. в Україні, консультація, Луцан Н.І.

 

Країнознавство,

конс., Близнюк Т.О. 19.12

 

1215-1335

 

 

Сучасні технол.викл.інф., консультація, Пасєка Н.М.

 

 

ВІВТОРОК

16.01

900-1020

Педагогіка вищої школи, ЕКЗАМЕН, Джус О.В.

 

 

Країнозн.,

ЕКЗ.,Близнюк Т.О. 26.12

 

1030-1150

Педаг.поч.школи, консультація, Джус О.В.

Дифер.діагностика, консультація, Сидорик Ю.Р.

Орг.і кер.дошк.осв. в Україні, ЕКЗАМЕН, Луцан Н.І.

 

 

 

1215-1335

 

 

Сучасні технол.викл.інф., ЕКЗАМЕН, Пасєка Н.М.

 

 

СЕРЕДА

17.01

1030-1150

Педаг.поч.школи, ЕКЗАМЕН,

Джус О.В.

Дифер.діагностика, ЕКЗАМЕН, Сидорик Ю.Р.

 

 

ПОНЕДІЛОК

22.01

1030-1150

Методика викл.природ.в поч.школі, консультація, Труш Н.В.

 

 

 

1350-1510

 

Практ.з логопед., консультація, Заставна О.М.

 

ВІВТОРОК

23.01

1030-1150

Методологія і орг.наук.досліджень, консультація, Мицько В.М.

 

 

1215-1335

Методика викл.природ.в поч.школі, ЕКЗАМЕН, Труш Н.В.

 

 

 

 

1350-1510

 

Практ.з логопед., ЕКЗАМЕН, Заставна О.М.

 

 

СЕРЕДА

24.12

1030-115

Методологія і орг.наук.досліджень, ЕКЗАМЕН, Мицько В.М.

 

 

Дата створення: 2017-12-27 15:42:51.714784+02Читати далі...
* * * * *
Інформація щодо перескладання заліку студентами 3 курсу бакалаврату спеціальності "Лісове господарство"
Перескладання студентами 3 курсу бакалаврату (денна форма навчання) спеціальності "Лісове  господарство" заліку з навчальної дисципліни "Лісознавство" відбудеться о 12.00 26 грудня 2017 року в приміщенні 205 аудиторії факультету природничих наук.

Дирекція
Дата створення: 2017-12-22 14:10:02.259971+02Читати далі...
* * * * *
Щодо навчальних занять студентів 1 курсу спеціальностей "Дошкільна освіта" та "Початкова освіта" (ОР магістр)

РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ

студентів 1-го курсу спеціальностей магістратури 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта»

(денна форма навчання)

 

День тижня

Час

012 Дошкільна освіта, група ДО1

013 Початкова освіта, група ПО1

013 Початкова освіта, група ПО2

 

 

 

спеціалізація «Початкова освіта»

спеціалізація «Логопедія»

спеціалізація

«Дошкільна освіта»

спеціалізація

«Інформатика»

спеціалізація

«Англійська мова»

ПОНЕДІЛОК

11.12

900-1020

Заїзд та реєстрація

Заїзд та реєстрація

 

 

1030-1150

Педаг.поч.школи, практ.,Джус О.В.

Дифер.діагностика, практичне, Сидорик Ю.Р.

Акт.пробл. прир.циклу, практичне,

Луцан Н.І.

Заїзд та реєстрація

 

1215-1335

Педаг.поч.школи, практ.,Джус О.В.

Практ.з логопедії, л, Заставна О.М.

 

Акт.пробл. прир.циклу, практичне,

Луцан Н.І.

 

1350-1510

 

Практ.з логопедії, л, Заставна О.М.

Орг.і кер.дошк.осв. в Україні,лекція, Луцан Н.І.

Сучасні технол.викл.інф., консультація, Пасєка Н.М.

 

 

1525-1645

Сучасні інформаційні технології, практ.,Труш Н.В.

Орг.і кер.дошк.осв. в Україні,лекція, Луцан Н.І.

Сучасні технол.викл.інф., консультація, Пасєка Н.М.

 

 

1655-1815

Сучасні інформаційні технології, практ.,Труш Н.В.

 

 

 

 

ВІВТОРОК

12.12

900-1020

Методика виклад. природи, практичне, Труш Н.В.

 

 

1030-1150

Методика виклад. природи, практичне, Труш Н.В.

 

 

1215-1335

Англійська мова Сахній М.П. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707)

Англ.мова, пр. Шкледа Л.І. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707))

 

1350-1510

Англійська мова Сахній М.П. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707)

Англ.мова, пр. Шкледа Л.І. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707))

 

1525-1645

Методика викл.природ.в поч.школі,лекція, Труш Н.В.

Практ.з логопед.,пр., Заставна О.М.

Орг.і кер.дошк.осв. в Україні,лекція, Луцан Н.І.

Сучасні технол.викл.інф., консультація, Пасєка Н.М

 

 

1655-1815

Методика викл.природ.в поч.школі,лекція, Труш Н.В.

Практ.з логопед.,пр., Заставна О.М.

Орг.і кер.дошк.осв. в Україні,лекція, Луцан Н.І.

Сучасні технол.викл.інф., консультація., Пасєка Н.М.

 

 

СЕРЕДА

13.12

1030-1150

Англійська мова Сахній М.П. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707)

Англ.мова, пр. Шкледа Л.І. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707))

 

1215-1335

Англійська мова Сахній М.П. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707)

Англ.мова, пр. Шкледа Л.І. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707))

 

1350-1510

Методика виклад.елем.мат.уявлень, пр., Плетеницька Л.С.

Орг.і кер.дошк.осв. в Україні,лекція, Луцан Н.І.

Сучасні технол.викл.інф., консультація, Пасєка Н.М.

 

 

1525-1645

Методика виклад.елем.мат.уявлень, пр., Плетеницька Л.С.

Орг.і кер.дошк.осв. в Україні,лекція, Луцан Н.І.

Сучасні технол.викл.інф., консультація, Пасєка Н.М.

 

 

1655-1815

 

Орг.і кер.дошк.осв. в Україні, пр., Гривнак Ю.Б

 

 

 

ЧЕТВЕР

14.12

900-1020

Методика виклад. природи, практичне, Труш Н.В.

Педагогічна статистика, лекція, канд.фіз.- мат. наук Кондур О.С.

 

1030-1150

Методика виклад. природи, практичне, Труш Н.В.

Англ.мова, пр. Шкледа Л.І. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707))

 

1215-1335

 

Практ.з логопед.,пр., Заставна О.М.

Англ.мова, пр. Шкледа Л.І. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707))

 

1350-1510

Методика викл.природ.в поч.школі, пр., Труш Н.В.

Практ.з логопед.,пр., Заставна О.М.

Англ.мова, пр. Шкледа Л.І. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707))

 

1525-1645

Методика викл.природ.в поч.школі, пр., Труш Н.В.

Практ.з логопед.,пр., Заставна О.М.

 

Країнознавство,

консулат., Близнюк Т.О.

 

1655-1815

Методологія і орг.наук.досліджень, практичне, Мицько В.М.

 

Країнознавство,

консулат., Близнюк Т.О.

 

П’ЯТНИЦЯ

15.12

900-1020

Педаг.поч.школи, практ.,Джус О.В.

Дифер.діагностика, практичне, Сидорик Ю.Р.

Акт.пробл. прир.циклу, практичне,

Луцан Н.І.

Методологія і орг.наук.досліджень, практичне, Мицько М.В.

 

1030-1150

Педаг.поч.школи, практ.,Джус О.В.

Дифер.діагностика, практичне, Сидорик Ю.Р.

Методологія і орг.наук.досліджень, практичне, Мицько М.В.

Акт.пробл. прир.циклу, практичне,

Луцан Н.І.

 

1215-1335

Методика виклад. природи, практичне, Труш Н.В.

Англ.мова, пр. Шкледа Л.І. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707))

 

1350-1510

Сучасні інформаційні технології, практ.,Труш Н.В.

Англ.мова, пр. Шкледа Л.І. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707))

 

1525-1645

Сучасні інформаційні технології, практ.,Труш Н.В.

Орг.і кер.дошк.осв. в Україні, пр., Гривнак Ю.Б.

 

Країнознавство,

консулат., Близнюк Т.О.

 

1655-1815

 

Орг.і кер.дошк.осв. в Україні, пр., Гривнак Ю.Б.

 

Країнознавство,

консулат., Близнюк Т.О.

 

CУБОТА

16.12

900-1020

Сучасні інформаційні технології, практ.,Труш Н.В.

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

Акт.проблеми мовно-літ.циклу, практичне, Ушневич С.Є.

 

1030-1150

Сучасні інформаційні технології, практ.,Труш Н.В.

Акт.проблеми мовно-літ.циклу, практичне,

Ушневич С.Є.

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

 

1215-1335

Сучасні інформаційні технології, ЗАЛІК,Труш Н.В.

Орг.і кер.дошк.осв. в Україні, пр., Гривнак Ю.Б.

 

Країнознавство,

консулат., Близнюк Т.О.

 

1350-1510

Настановче заняття з питань організації практики

Орг.і кер.дошк.осв. в Україні, пр., Гривнак Ю.Б.

 

 

 

1525-1645

 

Орг.і кер.дошк.осв. в Україні, пр., Гривнак Ю.Б.

 

 

НЕДІЛЯ

17.12

900-1020

Методика виклад. природи, практичне, Труш Н.В.

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

Методологія і орг.наук.досліджень, практичне, Мицько М.В.

 

1030-1150

Методика виклад. природи, практичне, Труш Н.В.

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

Методологія і орг.наук.досліджень, практичне, Мицько М.В.

 

1215-1335

 

Методологія і орг.наук.досліджень, практичне, Мицько М.В.

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

 

1350-1510

 

Методологія і орг.наук.досліджень, практичне, Мицько М.В.

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

 

ПОНЕДІЛОК

18.12

900-1020

 

 

 

1030-1150

Методологія і орг.наук.досліджень, практичне, Мицько М.В.

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

Акт.проблеми мовно-літ.циклу, практичне, Ушневич С.Є.

 

1215-1335

Методологія і орг.наук.досліджень, практичне, Мицько М.В.

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

Акт.проблеми мовно-літ.циклу, практичне, Ушневич С.Є.

 

1350-1510

Методика викл.природ.в поч.школі, пр., Труш Н.В.

Практ.з логопед.,пр., Заставна О.М.

Акт.проблеми мовно-літ.циклу, практичне, Ушневич С.Є.

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

 

1525-1645

Методика викл.природ.в поч.школі, пр., Труш Н.В.

Практ.з логопед.,пр., Заставна О.М.

Акт.проблеми мовно-літ.циклу, практичне, Ушневич С.Є.

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

 

ВІВТОРОК

19.12

900-1020

 

 

 

1030-1150

Англійська мова Сахній М.П. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707)

Англ.мова, пр. Шкледа Л.І. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707))

 

1215-1335

Англійська мова Сахній М.П. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707)

ЗАЛІК Англ.мова, пр. Шкледа Л.І. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707))

 

1350-1510

Англійська мова Сахній М.П. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707)

Акт.пробл. прир.циклу, практичне,

Луцан Н.І.

Методологія і орг.наук.досліджень, ЗАЛІК, Мицько М.В.

 

1525-1645

Англ. мова Сахній М.П.(ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707)

Методологія і орг.наук.досліджень, ЗАЛІК, Мицько М.В.

Акт.пробл. прир.циклу, практичне,

Луцан Н.І.

 

СЕРЕДА

20.12

900-1020

Англійська мова Сахній М.П. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707)

Акт.проблеми мовно-літ.циклу, практичне,

Ушневич С.Є.

 

 

1030-1150

Англійська мова Сахній М.П. (ФМ Лащик Н.М. 710, НМ Гургула О.Б. 707)

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

Акт.проблеми мовно-літ.циклу, практичне, Ушневич С.Є.

 

1215-1335

ЗАЛІК Англ.мова Сахній М.П.(ФМ Лащик Н.М. 710,НМ Гургула О.Б. 707)

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

Акт.проблеми мовно-літ.циклу, практичне, Ушневич С.Є.

 

1350-1510

Методика викл.природ.в поч.школі, пр., Труш Н.В.

 

Акт.проблеми мовно-літ.циклу, практичне,

Ушневич С.Є.

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

 

1525-1645

Методика викл.природ.в поч.школі, пр., Труш Н.В.

 

 

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

 

ЧЕТВЕР

21.12

900-1020

 

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

 

 

1030-1150

 

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

Акт.проблеми мовно-літ.циклу,ЗАЛІК, Ушневич С.Є.

 

1215-1335

Методика викл.природ.в поч.школі, пр., Труш Н.В.

Практ.з логопед.,пр., Заставна О.М.

Акт.проблеми мовно-літ.циклу,ЗАЛІК, Ушневич С.Є.

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

 

1350-1510

Методика викл.природ.в поч.школі, пр., Труш Н.В.

Практ.з логопед.,пр., Заставна О.М.

Акт.пробл. прир.циклу, практичне,

Луцан Н.І.

Пед.статистика, практичне,

Томашевська А.В.

 

1525-1645

Методика викл.природ.в поч.школі, пр, Труш Н.В.

 

 

Акт.пробл. прир.циклу, практичне,

Луцан Н.І.

 

П’ЯТНИЦЯ

22.12

900-1020

 

Орг.і кер.дошк.осв. в Україні, пр., Гривнак Ю.Б.

 

 

1030-115

 

Акт.пробл. прир.циклу, практичне,

Луцан Н.І.

 

 

1215-1335

 

Акт.пробл. прир.циклу, ЗАЛІК,

Луцан Н.І.

 

 

1350-1510

 

 

Акт.пробл. прир.циклу, практичне,

Луцан Н.І.

 

1525-1645

 

 

 

Акт.пробл. прир.циклу, ЗАЛІК,

Луцан Н.І.

 

Дата створення: 2017-12-07 15:50:44.86324+02Читати далі...
* * * * *
Щодо заліково-екзаменаційної сесії студентів заочної форми навчання (Психологія, ОР магістр)
Заїзд та реєстрація студентів спеціальності "Психологія" (ОР магістр) відбудеться о 13.30
15 грудня 2017 року.
Розклад розміщено на сторінці спеціальності в розділі "Розклад навстановчої сесії".
Навчально-методичний супровід дисциплін на адресою:   magpsychol.pu.if.ua  (платформа Moodle для магістрів психології)!
Дирекція Інституту нагадує студентам про те, що не пізніше 16.00 15 грудня 2017 року  необхідно подати до кабінету 107 курсові роботи для реєстрації та подальшого рецензування.

Дата створення: 2017-12-07 12:19:46.543462+02Читати далі...
* * * * *
1/3  2  3   »



MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
Precarpathian university.Ukraine.