enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Новини
1/3  2  3   »
Розклад занять магістрів спеціальності Психологія заочної форми навчання

РОЗКЛАД НАСТАНОВЧОЇ СЕСІЇ

студентів 1-го курсу спеціальності «Психологія» (ОР магістр, форма навчання заочна)

в період з 20 жовтня по 22 жовтня 2017 року

 

 

Час

1,2 група (ауд.)

Вид занять, викладач

Аудиторія

П’ЯТНИЦЯ

20.10.

13.00

Заїзд та реєстрація студентів

 

107

 

13.30-14.50

Психологія бізнесу

лекція, кандидат психол.наук Пілецький В.С.

 

 

15.95-16.25

Психологія бізнесу

лекція, кандидат психол.наук Пілецький В.С.

 

 

16.35-18.05

Психологія бізнесу

лекція, кандидат психол.наук Пілецький В.С.


 

 

СУБОТА

21.10.

8.30-9.50

Політична психологія

лекція, кандидат психол.наук Пілецький В.С.

 

 

10.05-11.25

Політична психологія

лекція, кандидат психол.наук Пілецький В.С.

 

 

11.55-13.15

Методологічні та теоретичні проблеми психології

лекція, доктор психологічних наук,

професор Карпенко Зіновія Степанівна

 

 

13.30-14.50

Координація тематики магістерських робіт

наукові керівники


 

 

НЕДІЛЯ

22.10.

10.05-11.25

Наукове консультування

 

 

 

11.55-13.15

Наукове консультування

 

 

 

13.30-14.50

Наукове консультування

 

 

 

 

Дата створення: 2017-10-18 14:45:31.593816+03Читати далі...
* * * * *
Щодо заліково-екзаменаційної сесії студентів 2 курсу спеціальностей післядипломної освіти спеціальності "Лісове господарство"
Дата створення: 2017-10-13 10:35:28.354537+03Читати далі...
* * * * *
Щодо заліково-екзаменаційної сесії студентів 2 курсу спеціальностей післядипломної освіти

Щодо заліково-екзаменаційної сесії студентів 2 курсу спеціальностей "Дошкільна  освіта", "Математика", "Географія", "Англійська мова ", "Право", "Лісове господарство"
Прибуття студентів 2   курсів  спеціальності післядипломної освіти  заочної форми навчання для реєстрації - 16 жовтня о 13.30 в приміщенні аудиторії 107 Гуманітарного корпусу університету. Розклад додається.
Дата створення: 2017-10-13 10:31:12.577735+03Читати далі...
* * * * *
Розклад занять магістрів спеціальності Дошкільна освіта та Початкова освіта й бакалаврів спеціальності Лісове господарство

РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ

студентів 1-го курсу спеціальностей магістратури 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта»

(денна форма навчання)

 

День тижня

Час

012 Дошкільна освіта

013 Початкова освіта

 

 

 

Ауд.

Ауд. 108 Гуманітарного корпусу

ВІВТОРОК

17.10

830-950

Англ.мова, пр. Сахній М.П.(ФМ Лащик Н.М. 710)

Акт.пробл. прир.циклу, лекція, Луцан Н.І.

 

1005-1125

Методологія і орг.наук.досліджень, лекція, Мицько В.М.

Акт.пробл. прир.циклу, лекція, Луцан Н.І.

 

1155-1315

Методологія і орг.наук.досліджень, лекція, Мицько В.М.

Акт.проблеми мовно-літ.циклу, лекція, Ушневич С.Е.

 

1330-1450

Англ.мова, пр. Сахній М.П.(ФМ Лащик Н.М. 710)

Англ.мова, пр. Шкледа Л.І. (ФМ Лащик Н.М. 710)

 

1500-1630

(ФМ Лащик Н.М. 710)

(ФМ Лащик Н.М. 710)


 

СЕРЕДА

18.10

830-950

Методика виклад.елем.мат.уявлень, лекція. Плетеницька Л.С.

Акт.пробл. прир.циклу, лекція, Луцан Н.І.

 

1005-1125

Методика виклад.елем.мат.уявлень, лекція. Плетеницька Л.С.

Акт.пробл. прир.циклу, лекція, Луцан Н.І.

 

1155-1315

Сучасні інформаційні технології, лекція, Труш Н.В.

Англ.мова, пр. Шкледа Л.І.

 

1330-1450

Сучасні інформаційні технології, лекція, Труш Н.В.

Акт.проблеми мовно-літ.циклу, лекція, Ушневич С.Е.


 

ЧЕТВЕР

19.10

830-950

Сучасні інформаційні технології, лекція, Труш Н.В.

Акт.пробл. прир.циклу, лекція, Луцан Н.І.

 

1005-1125

Методика виклад.елем.мат.уявлень, лекція, Плетеницька Л.С.

Акт.пробл. прир.циклу, лекція, Луцан Н.І.

 

1155-1315

Методика виклад.елем.мат.уявлень, лекція, Плетеницька Л.С.

Акт.проблеми мовно-літ.циклу, лекція, Ушневич С.Е.

 

1330-1450

Педагогіка вищої школи, лекція, Джус О.В.

Педагогічна статистика, лекція, Кондур О.С.


 

П’ЯТНИЦЯ

20.10

830-950

Методика викл.природ.в поч.школі, лекція Труш Н.В.

Методологія і орг.наук.досліджень, лекція, Мицько В.М.

 

1005-1125

Методика викл.природ.в поч.школі, лекція Труш Н.В.

Методологія і орг.наук.досліджень, лекція, Мицько В.М.

 

1155-1315

Англ.мова, пр. Сахній М.П.

Акт.проблеми мовно-літ.циклу, лекція, Ушневич С.Е.

 

1330-1450

Педагогіка вищої школи, лекція, Джус О.В.

Акт.проблеми мовно-літ.циклу, лекція, Ушневич С.Е.

 

1500-1630

 

Акт.проблеми мовно-літ.циклу, лекція, Ушневич С.Е.


 

СУБОТА

21.10

830-950

Методика викл.природ.в поч.школі, лекція Труш Н.В.

Методологія і орг.наук.досліджень, лекція, Мицько В.М.

 

1005-1125

Методика викл.природ.в поч.школі, лекція Труш Н.В.

Методологія і орг.наук.досліджень, лекція, Мицько В.М.

 

1155-1315

Методологія і орг.наук.досліджень, лекція, Мицько В.М.

 

 

1330-1450

Методологія і орг.наук.досліджень, лекція, Мицько В.М.


 

 

НЕДІЛЯ

22.10

830-950

Методика виклад.елем.мат.уявлень, лекція, Плетеницька Л.С.

 

 

1005-1125

Методика виклад.елем.мат.уявлень, лекція, Плетеницька Л.С.

 

 

1155-1315

 

 

 


РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ

студентів 3-го курсу спеціальності «Лісове господарство»

(денна форма навчання)

 

День тижня

Час

Лісове господарство

 

 

 

 

ВІВТОРОК

17.10

1330-1450

Заїзд та реєстрація, ауд.107 Гуманітарного корпусу

 

1500-1630

Лісове товарознавство, консультація, Яновська І.М. (ауд.108а Гуманітарного корпусу)

 

1635-1755

Лісове товарознавство, консультація, Яновська І.М. (ауд.108а Гуманітарного корпусу)

 

1800-1920

Лісове товарознавство, консультація, Яновська І.М. (ауд.108а Гуманітарного корпусу)


 

СЕРЕДА

18.10

1330-1450

Філософія, консультація, Романкова Л.М.

 

1500-1630

Філософія, консультація, Романкова Л.М. (ауд.108а Гуманітарного корпусу)

 

1635-1755

Лісознавство, консультація, Яновська І.М. (ауд.108а Гуманітарного корпусу)

 

1800-1920

Лісознавство, консультація, Яновська І.М. (ауд.108а Гуманітарного корпусу)


 

ЧЕТВЕР

19.10

1330-1450

Філософія, консультація, Романкова Л.М.

 

1500-1630

Філософія, консультація, Романкова Л.М. (ауд.108а Гуманітарного корпусу)

 

1635-1755

Лісознавство, консультація, Яновська І.М. (ауд.108а Гуманітарного корпусу)

 

1800-1920

Лісознавство, консультація, Яновська І.М. (ауд.108а Гуманітарного корпусу)


 

П’ЯТНИЦЯ

20.10

1330-1450

Історія лісівництва, консультація, Гайдукевич М.Є. (факультет природничих наук)

 

1500-1630

Історія лісівництва, консультація, Гайдукевич М.Є. (факультет природничих наук)

 

1635-1755

 

 

1800-1920


 

 

СУБОТА

21.10

1005-1125

Історія лісівництва, консультація, Гайдукевич М.Є. (факультет природничих наук)

 

1155-1315

Історія лісівництва, консультація, Гайдукевич М.Є. (факультет природничих наук)

 

1330-1450

Недеревні ресурси, консультація, Яцик Р.М. (факультет природничих наук)

 

1500-1630

Недеревні ресурси, консультація, Яцик Р.М. (факультет природничих наук)


 

НЕДІЛЯ

22.10

1005-1125

Лісова пірологія, консультація, Яцик Р.М. (факультет природничих наук)

 

1155-1315

Лісова пірологія, консультація, Яцик Р.М. (факультет природничих наук)

 

1330-1450

Лісова пірологія, консультація, Яцик Р.М. (факультет природничих наук)

 

1500-1630

Лісові культури, консультація, Бродович Р.І.

 

1635-1755

Лісові культури, консультація, Бродович Р.І.

 

Дата створення: 2017-10-12 16:45:14.781013+03Читати далі...
* * * * *
Списки вступників, рекомендованих до зарахування
Cписки вступників 2017 року (09.10.2017 року), рекомендованих до зарахування

Умовою зарахування є наявність в справі абітурієнта оригіналів документів про освіту, оплати за семестр навчання та укладення договору про підготовку фахівця.

Реквізити для оплати за навчання в ІПОДП

Спеціальність _____________

Курс навчання :_____

Одержувач: Державний вищий навчальний заклад 
«Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»
Код 02125266    Банк ДКСУ м. Київ
МФО 820172  Р/р 31252229104270 (для оплати за навчання студентами університету)

В платіжному порученні вказати:

прізвище, ім’я , по батькові студента та назву інституту ІПОДП
Спеціальність ОР Курс Форма навчання ПІП Вартість року навчання
1 Право бакалавр 2 заочна Комарець Надія Іванівна 11800
1 Дошкільна освіта бакалавр 2 заочна Ілійчук Олександра Сергіївна 6900
2 Дошкільна освіта бакалавр 2 заочна Тулис Мирослава Михайлівна 6900
1 Початкова освіта бакалавр 2 заочна Блонна Галина Андріївна 6900
1 Початкова освіта магістр 1 денна Бойчук Віталія Миколаївна 11500
2 Початкова освіта магістр 1 денна Гуменюк Уляна Василівна 11500
3 Початкова освіта магістр 1 денна Дойнеко Ірина Мирославівна  11500
4 Початкова освіта магістр 1 денна Дубецька Вікторія Володимирівна 11500
5 Початкова освіта магістр 1 денна Зінченко Наталія Іллівна 11500
6 Початкова освіта магістр 1 денна Ковбаснюк Лариса Іванівна 11500
7 Початкова освіта магістр 1 денна Которинська Марія Ігорівна 11500
8 Початкова освіта магістр 1 денна Куцин Марія Василівна 11500
9 Початкова освіта магістр 1 денна Марфіч Наталія Юріївна 11500
10 Початкова освіта магістр 1 денна Оренчак Марія Федорівна 11500
11 Початкова освіта магістр 1 денна Передрук Маріанна Дмитрівна 11500
12 Початкова освіта магістр 1 денна Рошко Світлана Іллівна 11500
13 Початкова освіта магістр 1 денна Рудейчук Марія Дмитрівна 11500
14 Початкова освіта магістр 1 денна Сабат Вікторія Олександрівна 11500
15 Початкова освіта магістр 1 денна Теличук Надія Михайлівна 11500
16 Початкова освіта магістр 1 денна Шміло Ганна Михайлівна 11500
1 Соціальна педагогіка  бакалавр 3 заочна Більчак Марія Миколаївна 6900
2 Соціальна педагогіка бакалавр 3 заочна Недільська Тетяна Миколаївна 6900
1 Психологія магістр 1 заочна Гриджук Мар'яна Степанівна 8400
2 Психологія магістр 1 заочна Єрис Марія Олексіївна 8400
3 Психологія магістр 1 заочна Захарук Руслан Васильович 8400
4 Психологія магістр 1 заочна Карпенко Тетяна Михайлівна 8400
5 Психологія магістр 1 заочна Кицмен Наталія Зеновіївна 8400
6 Психологія магістр 1 заочна Кізима Мар'яна Михайлівна 8400
7 Психологія магістр 1 заочна Козак Ксенія Вікторівна 8400
8 Психологія магістр 1 заочна Комашко Мар'яна Мар'янівна  8400
9 Психологія магістр 1 заочна Левкун Галина Василівна 8400
10 Психологія магістр 1 заочна Мельникова Наталія Дмитрівна 8400
11 Психологія магістр 1 заочна Никифорчин Наталія Ярославівна 8400
12 Психологія магістр 1 заочна Подгорнова Анна Миколаївна 8400
13 Психологія магістр 1 заочна Романчак Любов Іванівна 8400
14 Психологія магістр 1 заочна Стефанюк Оксана Орестівна 8400
15 Психологія магістр 1 заочна Фучко Роман Васильович 8400
16 Психологія магістр 1 заочна Хомончак Жанна Романівна 8400
17 Психологія магістр 1 заочна Яремин Ірина Василівна 8400
18 Психологія магістр 1 заочна Берізка Любов Георгіївна 8400
19 Психологія магістр 1 заочна Курилюк Любов Іванівна 8400
20 Психологія магістр 1 заочна Швець Тетяна Миколаївна 8400
1 Філологія (Англійська мова і література) бакалавр 3 заочна Вірстюк Ірина Михайлівна 9800
2 Філологія (Англійська мова і література) бакалавр 3 заочна Павлюк Любов Василівна 9800
3 Філологія (Англійська мова і література) бакалавр 3 заочна Тимчишин Ольга Андріївна 9800
1 Середня освіта (Польська мова і літ.) магістр 1 заочна Гошовська Мар'яна Степанівна 8300
2 Середня освіта (Польська мова і літ.) магістр 1 заочна Рудкевич Валентина Іванівна 8300
3 Середня освіта (Польська мова і літ.) магістр 1 заочна Фрасовір-Проноза Наталія Мих. 8300
1 Філологія (Українська мова і література) магістр 1 денна Бербеничук Ірина Василівна 11800
2 Філологія (Українська мова і література) магістр 1 денна Мочернак Тетяна Миколаївна 11800
1 Філологія (Українська мова і література) магістр  1 заочна Кливець Іванна Василівна 8200
1 Філологія (Слов'янська мова і літ.) магістр 1 денна Гонтарук Зоряна-Василина Васил. 11900
2 Філологія (Слов'янська мова і літ.) магістр 1 денна Гошовська Мар'яна Степанівна 11900
1 Середня освіта (Історія) магістр 1 заочна Волощук Надія Ахтяндрівна 7800
2 Середня освіта (Історія) магістр 1 заочна Івоняк Ольга Василівна 7800
3 Середня освіта (Історія) магістр 1 заочна Руда Соломія Геннадіївна 7800
4 Середня освіта (Історія) магістр 1 заочна Слижук Галина Іванівна 7800
5 Середня освіта (Історія) магістр 1 заочна Ханенко Надія Ярославівна 7800
1 Біологія магістр 1 денна Рошик Наталія Романівна 11800
1 Середня освіта (Біологія) магістр 1 денна Магулій (Чічак) Світлана Василівна 11800
1 Екологія.Заповідна справа магістр 1 денна Косюк Мар'яна Дмитрівна 11600
1 Середня освіта (Інформатика) бакалавр 2 заочна Вишинська Ганна Михайлівна 6900
1 Прикладна математика магістр 1 денна Мотурак Андрій Володимирович 11600
1 Міжнародні економ.відносини магістр 1 заочна Беренда Мар'яна Володимирівна 9400
2 Міжнародні економ.відносини магістр 1 заочна Білоус  Тетяна Ярославівна 9400
3 Міжнародні економ.відносини магістр 1 заочна Білоус Ольга Ярославівна 9400
4 Міжнародні економ.відносини магістр 1 заочна Головчак Тарас Петрович 9400
5 Міжнародні економ.відносини магістр 1 заочна Івахнюк Арсен Миколайович 9400
6 Міжнародні економ.відносини магістр 1 заочна Кіргач Дмитро Богданович 9400
7 Міжнародні економ.відносини магістр 1 заочна Коновалов Андрій Ігорович 9400
8 Міжнародні економ.відносини магістр 1 заочна Луцан Ольга Петрівна 9400
9 Міжнародні економ.відносини магістр 1 заочна Масевич Христина Романівна 9400
10 Міжнародні економ.відносини магістр 1 заочна Момот Андрій Федорович 9400
11 Міжнародні економ.відносини магістр 1 заочна Носенко Анатолій Анатолійович 9400
12 Міжнародні економ.відносини магістр 1 заочна Парубецька Уляна Романівна 9400
13 Міжнародні економ.відносини магістр 1 заочна Пелеш Михайло Володимирович 9400
14 Міжнародні економ.відносини магістр 1 заочна Юрчишин Леся Михайлівна 9400
15 Міжнародні економ.відносини магістр 1 заочна Яблочніков Дмитро Макейович  9400
1 Менеджмент (Бізнес-адміністрування) магістр 1 заочна Сандалович Ірина Ярославівна 8200
2 Менеджмент (Бізнес-адміністрування) магістр 1 заочна Терновський Іван Васильович  8200
1 Менеджмент (Управління навч.закладом) магістр 1 заочна Кремінська Ірина Володимирівна 8200
2 Менеджмент (Управління навч.закладом) магістр 1 заочна Цьомко Христина Михайлівна 8200
1 Фізична терапія, ерготерапія магістр 1 заочна Максимів Світлана Романівна 8300
2 Фізична терапія, ерготерапія магістр 1 заочна Синогубик Михайло Васильович 8300
1 Середня освіта (Фіз.культура) магістр 1 заочна Дяченко Микола Михайлович 8300
2 Середня освіта (Фіз.культура) магістр 1 заочна Мехін Руслан Анатолійович 8300
3 Середня освіта (Фіз.культура) магістр 1 заочна Підручний Сергій Васильович  8300
4 Середня освіта (Фіз.культура) магістр 1 заочна Романишин Дмитро Васильович 8300
1 Середня освіта (Фіз.культура) магістр 1 денна Гудима Микола-Ярема Петрович 11900

Дата створення: 2017-10-10 12:30:53.200359+03Читати далі...
* * * * *
Щодо розкладу настановчих занять "Дошкільна освіта" бакалавр 2 курс заочна форма навчання

РОЗКЛАД НАСТАНОВЧОЇ СЕСІЇ

студентів 2-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта» (ОР бакалавр, форма навчання заочна)

в період з 06 жовтня по 08 жовтня 2017 року

 

 

Час

1 група )

Вид занять, викладач

Аудиторія

П’ЯТНИЦЯ

06.10.

13.00

Заїзд та реєстрація студентів

 

107

 

13.30-14.50

Українська мова за професійним спрямуванням

лекція, кандидат філ.наук доцент Наконечна Л.Б.

108а

 

15.95-16.25

Українська мова за професійним спрямуванням

лекція, кандидат філ.наук доцент Наконечна Л.Б.

108а

 

16.35-18.05


 

 


 

СУБОТА

07.10.

8.30-9.50

Психологія дитяча

лекція, кандидат психол.наук доц. Мицко В.М.

108а

 

10.05-11.25

Психологія дитяча

лекція, кандидат психол.наук доц. Мицко В.М.

108а

 

11.55-13.15

Психологія дитяча

лекція, кандидат психол.наук доц. Мицко В.М.

108а

 

13.30-14.50


 

 


 

НЕДІЛЯ

08.10

8.30-9.50

Теорія і методика музичного виховання

лекція, кандидат педаг.наук доцент Барило С.Б.

108а

 

10.05-11.25

Теорія і методика музичного виховання

лекція, кандидат педаг.наук доцент Барило С.Б.

108а

 

11.55-13.15

Порівняльна педагогіка

лекція, кандидат педаг.наук доцент Джус О.В.

108а

 

Дата створення: 2017-10-05 16:12:26.395342+03Читати далі...
* * * * *
Пін-коди доступу до системи дистанційного навчання для вступників 2017 року
Дошкільна освіта, магістр, 1 курс,  денна форма навчання 
1 Балацька Оксана Степанівна LOGIN: BalaOksa PASSWD: 6!3b2mc2 URL: www.d-learn.pu.if.ua
2 Бурковська Ганна Богданівна LOGIN: BurkGann PASSWD: nm7+1j&0 URL: www.d-learn.pu.if.ua
3 Вередюк Мар'яна Дмитрівна LOGIN: VereMary PASSWD: 3+)8c*59 URL: www.d-learn.pu.if.ua
4 Галянич Ірина Павлівна LOGIN: GalyIrin PASSWD: j2g85949 URL: www.d-learn.pu.if.ua
5 Глюта Ірина Олегівна LOGIN: GlyuIrin PASSWD: m!1(8)1h URL: www.d-learn.pu.if.ua
6 Даньків Христина Петрівна LOGIN: DankHris PASSWD: m#)267cm URL: www.d-learn.pu.if.ua
7 Довбня Наталія Володимирівна LOGIN: DovbNata PASSWD: !02*(jgm URL: www.d-learn.pu.if.ua
8 Іванків Наталія Іванівна LOGIN: IvanNata PASSWD: *)6%2c0g URL: www.d-learn.pu.if.ua
9 Захарчук Тетяна Михайлівна LOGIN: ZahaTety PASSWD: 7m-0-4!9 URL: www.d-learn.pu.if.ua
10 Зозулин Мар'яна Кирилівна LOGIN: ZozuMary PASSWD: 5%_8!67j URL: www.d-learn.pu.if.ua
11 Кирик Людмила Вікторівна LOGIN: KiriLyud PASSWD: @-#k2f(f URL: www.d-learn.pu.if.ua
12 Кропельницька Оксана Ярославівна LOGIN: KropOksa PASSWD: a#)a+7j5 URL: www.d-learn.pu.if.ua
13 Кузишин Тетяна Тарасівна LOGIN: KuziTety PASSWD: 579j@d(3 URL: www.d-learn.pu.if.ua
14 Леськів Ірина Михайлівна LOGIN: LeskIrin PASSWD: 8da+akc2 URL: www.d-learn.pu.if.ua
15 Романчак Тетяна Михайлівна LOGIN: RomaTety PASSWD: +09+ng5( URL: www.d-learn.pu.if.ua
16 Cавула Андріана Федорівна LOGIN: CavuAndr PASSWD: d$19$b95 URL: www.d-learn.pu.if.ua
17 Сверида Юлія Сергіївна LOGIN: SverYuli PASSWD: %)6jkm7# URL: www.d-learn.pu.if.ua
18 Скоробагатова Наталія Валеріївна LOGIN: SkorNata PASSWD: j&kk++%j URL: www.d-learn.pu.if.ua
19 Сміжак Надія Степанівна LOGIN: SmizNadi PASSWD: 15550$@b URL: www.d-learn.pu.if.ua
20 Степанова Лілія Володимирівна LOGIN: StepLili PASSWD: 028ha7kn URL: www.d-learn.pu.if.ua
21 Стецюк Ірина Віталіївна LOGIN: StecIrin PASSWD: 7&+!__+m URL: www.d-learn.pu.if.ua
22 Тарновська Мар'яна Василівна LOGIN: TarnMary PASSWD: 1-a30$7% URL: www.d-learn.pu.if.ua
23 Хомин Галина Михайлівна LOGIN: HomiGali PASSWD: $$26g$!8 URL: www.d-learn.pu.if.ua
24 Федин Оксана Василівна LOGIN: FediOksa PASSWD: *8&k@%)& URL: www.d-learn.pu.if.ua
25 Шарабуряк Леся Ярославівна LOGIN: SharLesy PASSWD: *96m1-53 URL: www.d-learn.pu.if.ua
26 Шепетюк Діана Юріївна LOGIN: ShepDian PASSWD: 0m*2+$!) URL: www.d-learn.pu.if.ua

Початкова освіта, магістр, 1 курс, денна форма навчання
1 Андрушко Марія Ігорівна LOGIN: AndrMari PASSWD: 0#f*!&%+ URL: www.d-learn.pu.if.ua
2 Атаманюк Вікторія Миколаївна LOGIN: AtamVikt PASSWD: *_(1f63d URL: www.d-learn.pu.if.ua
3 Блаженко Наталія Володимирівна LOGIN: BlazNata PASSWD: 9k+(4gfh URL: www.d-learn.pu.if.ua
4 Богуш Олена Ігорівна LOGIN: BoguOlen PASSWD: kh$))aj( URL: www.d-learn.pu.if.ua
5 Варцаба Альбіна Миколаївна LOGIN: VarcAlbi PASSWD: #)%1$7_6 URL: www.d-learn.pu.if.ua
6 Венгрин Оксана Василівна LOGIN: VengOksa PASSWD: 8jkmc-1_ URL: www.d-learn.pu.if.ua
7 Габрильчук Юлія Олександрівна LOGIN: GabrYuli PASSWD: %hnmjkd_ URL: www.d-learn.pu.if.ua
8 Ганзола Христина Іванівна LOGIN: Ganz PASSWD: 1+c$(78m URL: www.d-learn.pu.if.ua
9 Горинюк Оксана Степанівна LOGIN: GoriOksa PASSWD: a&(2$8!4 URL: www.d-learn.pu.if.ua
10 Керецман Іванна Іванівна LOGIN: KereIvan PASSWD: 2h#_)$dn URL: www.d-learn.pu.if.ua
11 Козак Роксолана Олегівна LOGIN: KozaRoks PASSWD: 9d)a109) URL: www.d-learn.pu.if.ua
12 Кузюк Катерина Степанівна LOGIN: KuzyKate PASSWD: 38d)k4*3 URL: www.d-learn.pu.if.ua
13 Куліч Марта Павлівна LOGIN: KuliMart PASSWD: 6kn67%_5 URL: www.d-learn.pu.if.ua
14 Лабун Марія Петрівна LOGIN: LabuMari PASSWD: !gdgbhhk URL: www.d-learn.pu.if.ua
15 Лесюк Уляна Михайлівна LOGIN: LesyUlya PASSWD: !%d#ng$c URL: www.d-learn.pu.if.ua
16 Липецька Наталія Василівна LOGIN: LipeNata PASSWD: +))6aj&a URL: www.d-learn.pu.if.ua
17 Лучко Ганна Іванівна LOGIN: LuchGann PASSWD: @ah3g#c5 URL: www.d-learn.pu.if.ua
18 Мегас Уляна Володимирівна LOGIN: MegaUlya PASSWD: @f%n9@9! URL: www.d-learn.pu.if.ua
19 Мельник Ганна Мар'янівна LOGIN: MelnGann PASSWD: (1d!m(1& URL: www.d-learn.pu.if.ua
20 Плитус Вікторія Романівна LOGIN: PlitVikt PASSWD: j)*khcf+ URL: www.d-learn.pu.if.ua
21 Полошинович Вікторія Тарасівна LOGIN: PoloVikt PASSWD: 5c8n8*)$ URL: www.d-learn.pu.if.ua
22 Поп Романна Михайлівна LOGIN: PopRoma PASSWD: 45$3@f)- URL: www.d-learn.pu.if.ua
23 Приймак Юлія Андріївна LOGIN: PriyYuli PASSWD: mg(g3fda URL: www.d-learn.pu.if.ua
24 Рибчак Надія Василівна LOGIN: RibcNadi PASSWD: 9a_a(+@1 URL: www.d-learn.pu.if.ua
25 Сковронська Ірина Василівна LOGIN: SkovIrin PASSWD: $%8&5$a6 URL: www.d-learn.pu.if.ua
26 Фарбота Христина Володимирівна LOGIN: FarbHris PASSWD: _k+g*ac2 URL: www.d-learn.pu.if.ua
27 Федоришин Марія Ігорівна LOGIN: FedoMari PASSWD: 1+h)5&bg URL: www.d-learn.pu.if.ua
28 Хімчак Леся Василівна LOGIN: HimcLesy PASSWD: f8#k$%a( URL: www.d-learn.pu.if.ua
29 Чічак Тетяна Петрівна LOGIN: ChicTety PASSWD: )b5)09fg URL: www.d-learn.pu.if.ua
30 Шеба Яна Іванівна LOGIN: ShebYana PASSWD: @2hm&+aj URL: www.d-learn.pu.if.ua
31 Штогрин Ілона Павлівна LOGIN: ShtoIlon PASSWD: hc@+6j5* URL: www.d-learn.pu.if.ua

Психологія, магістр, 1 курс, заочна форма навчання
1 Ахмадуліна Тетяна Олександрівна LOGIN: AhmaTety PASSWD: -%7$4(1& URL: www.d-learn.pu.if.ua
 2 Васютяк Галина Ярославівна LOGIN: VasyGali PASSWD: 67+gm(k) URL: www.d-learn.pu.if.ua
3 Говорун Тамара Михайлівна LOGIN: GovoTama PASSWD: +_5d2)n_ URL: www.d-learn.pu.if.ua
4 Іванишин Тетяна Романівна LOGIN: IvanTety PASSWD: -45+3!&_ URL: www.d-learn.pu.if.ua
5 Когут Юлія Зіновіївна LOGIN: KoguYuli PASSWD: n)-+ga!# URL: www.d-learn.pu.if.ua 
6 Копич Людмила Ярославівна LOGIN: KopiLyud PASSWD: 8m5#9$5f URL: www.d-learn.pu.if.ua
7 Корбутяк Олена Анатоліївна LOGIN: KorbOlen PASSWD: +n)ag8f) URL: www.d-learn.pu.if.ua 
8 Матейко Надія Іванівна LOGIN: MateNadi PASSWD: 2%4_b%bk URL: www.d-learn.pu.if.ua 
9 Олексюк Марта Михайлівна LOGIN: OlekMart PASSWD: %%&d0b!5 URL: www.d-learn.pu.if.ua 
10 Орнат Юлія Романівна LOGIN: OrnaYuli PASSWD: #gb*$a9@ URL: www.d-learn.pu.if.ua 
11 Палійчук Тетяна Василівна LOGIN: PaliTety PASSWD: -b5(j3#n URL: www.d-learn.pu.if.ua
12 Пашко Наталя Миколаївна LOGIN: PashNata PASSWD: bjah+7f% URL: www.d-learn.pu.if.ua
13 Попадинець Руслан Дмитрович LOGIN: PopaRusl PASSWD: n__(&3j* URL: www.d-learn.pu.if.ua 
14 Потоцька Олена Валеріївна LOGIN: PotoOlen PASSWD: n1+kggb1 URL: www.d-learn.pu.if.ua
15 Русіник-Черняєва Олеся Ігорівна LOGIN: RusiOles PASSWD: 2$c*!3_j URL: www.d-learn.pu.if.ua 
16 Смеречук Ярослав Ярославович LOGIN: SmerYaro PASSWD: 4k@-a37- URL: www.d-learn.pu.if.ua 
17 Тарасюк Світлана Олегівна LOGIN: TaraSvit PASSWD: *ac63j+b URL: www.d-learn.pu.if.ua
18 Швайчук Мар'яна Ярославівна LOGIN: ShvaMary PASSWD: 55d9h3$4 URL: www.d-learn.pu.if.ua 
19 Юрчишин Марія Петрівна LOGIN: YurcMari PASSWD: c25-@@5a URL: www.d-learn.pu.if.ua
 
Дошкільна освіта, бакалавр, 2 курс, заочна форма навчання
1 Безп`ята Мар`яна Миколаївна LOGIN: BezpMar` PASSWD: %9ac_&m% URL: www.d-learn.pu.if.ua
2 Бєляєва Тетяна Василівна LOGIN: ByelTety PASSWD: &3g*7)$9 URL: www.d-learn.pu.if.ua
3 Близнюк Оксана Степанівна LOGIN: BlizOksa PASSWD: +-9@h)$$ URL: www.d-learn.pu.if.ua
4 Бойко Тетяна Михайлівна LOGIN: BoykTety PASSWD: #j7bb#0c URL: www.d-learn.pu.if.ua
5 Вагіна Тетяна Віталіївна LOGIN: VagiTety PASSWD: #k5h1-52 URL: www.d-learn.pu.if.ua
6 Василевич Олеся Олександрівна LOGIN: VasiOles PASSWD: h4b+n&b4 URL: www.d-learn.pu.if.ua
7 Василик Ганна Олександрівна LOGIN: VasiGann PASSWD: 7a9+$(k! URL: www.d-learn.pu.if.ua
8 Воєвода Марія Ігорівна LOGIN: VoyeMari PASSWD: m(njkck) URL: www.d-learn.pu.if.ua
9 Грицків Галина Михайлівна LOGIN: GricGali PASSWD: a$%94n3n URL: www.d-learn.pu.if.ua
10 Ільків Іванна Зеновіївна LOGIN: IlkiIvan PASSWD: @_%k@&4! URL: www.d-learn.pu.if.ua
11 Капарник Мар`яна Богданівна LOGIN: KapaMar` PASSWD: kch3%1-2 URL: www.d-learn.pu.if.ua
12 Кідиба Зоряна Андріївна LOGIN: KidiZory PASSWD: --j$(142 URL: www.d-learn.pu.if.ua
13 Клочанюк Олександра Петрівна LOGIN: KlocOlek PASSWD: kg75+*+# URL: www.d-learn.pu.if.ua
14 Кмошик Ольга Зіновіївна LOGIN: KmosOlga PASSWD: _kgjk(7% URL: www.d-learn.pu.if.ua
15 Ковбель Зоряна Миколаївна LOGIN: KovbZory PASSWD: (c5a5)(_ URL: www.d-learn.pu.if.ua
16 Козловська Іванна Юріївна LOGIN: KozlIvan PASSWD: 0@+#-%1m URL: www.d-learn.pu.if.ua
17 Кропельницька Богдана Тарасівна LOGIN: KropBogd PASSWD: @7_0k4)( URL: www.d-learn.pu.if.ua
18 Кулик Мар’яна Олегівна LOGIN: KuliMar’ PASSWD: *13j972) URL: www.d-learn.pu.if.ua
19 Лукачович Галина Олександрівна LOGIN: LukaGali PASSWD: d#+3$c!& URL: www.d-learn.pu.if.ua
20 Михайлів Оксана Василівна LOGIN: MihaOksa PASSWD: 2a_gd0mg URL: www.d-learn.pu.if.ua
21 Морозюк Ірина Романівна LOGIN: MoroIrin PASSWD: 451mk_83 URL: www.d-learn.pu.if.ua
22 Петрецька Мирослава Миколаївна LOGIN: PetrMiro PASSWD: 1j4-5+mk URL: www.d-learn.pu.if.ua
23 Пігуляк Лідія Миколаївна LOGIN: PiguLidi PASSWD: h07j2c98 URL: www.d-learn.pu.if.ua
24 Подільська Наталія Ігорівна LOGIN: PodiNata PASSWD: 0!1a917_ URL: www.d-learn.pu.if.ua
25 Струк Лідія Ярославівна LOGIN: StruLidi PASSWD: af201g7h URL: www.d-learn.pu.if.ua
26 Фотуйма Надія Ярославівна LOGIN: FotuNadi PASSWD: d02f2-10 URL: www.d-learn.pu.if.ua
27 Шкорута Наталія Любомирівна LOGIN: Shko PASSWD: 92c!&79j URL: www.d-learn.pu.if.ua

Дата створення: 2017-10-04 14:50:20.532432+03Читати далі...
* * * * *
Щодо навчання студентів спеціальностей "Дошкільна освіта", "Початкова освіта" (магістр, денна) та Лісове господарство (бакалавр, денна),

№ з/п

Спеціальність

Курс

Осінньо-зимовий семестр

настановчі

заняття

екзаменаційна сесія

виробнича практика

Освітній рівень магістра

1.       

012 Дошкільна освіта

1

17.10-22.10, 06.11-12.11, 27.11-01.12

11.12-23.12

-

2.       

013 Початкова освіта

1

17.10-22.10, 06.11-12.11

11.12-23.12

13.11-08.12

Освітній рівень бакалавра

1.       

205 Лісове господарство

3

17.10-22.10, 06.11-12.11, 27.11-01.12

11.12-23.12

13.11-24.11

Дата створення: 2017-10-04 12:47:19.069333+03Читати далі...
* * * * *
Щодо заліково-екзаменаційної сесії студентів 2 курсу спеціальностей "Початкова освіта", "Соціальна робота", "Психологія", "Історія", "Інформатика" та студенти 3 курсу спец. "Англійська мова" та "Правознавство."
Прибуття студентів 2  і 3 курсів  спеціальності післядипломної освіти  заочної форми навчання для реєстрації - 25 вересня о 14.30 в приміщенні аудиторії 107 Гуманітарного корпусу університету. Заняття розпочнуться о 15.00 годині.
 Спеціальність "Психологія"- початок занять о 11.55 год. 
Дата створення: 2017-09-22 15:15:21.272491+03Читати далі...
* * * * *
Щодо настановчої сесії студентів 2 курсу спеціальності "Дошкільна освіта" (бакалавр, заочка)

Прибуття студентів 2 курсу спеціальності "Дошкільна освіта" освітнього рівня бакалавра заочної форми навчання для реєстрації - 22 вересня о 13.00 в приміщенні аудиторії 107 Гуманітарного корпусу університету.
Дата створення: 2017-09-20 13:39:54.072127+03Читати далі...
* * * * *
1/3  2  3   »



MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
Precarpathian university.Ukraine.