enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Навчально-науковий інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Новини
 
Щодо оплати студентів перепідготовки! Станом на 18.10.2016р

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО ВИКОНАВЧИМ ДОГОВОРАМ

 

 

за період з  12.03.2001  по  18.10.2016

 

 

по стану на  18.10.2016

 

 

Вид договірної діяьності

по всем

 

Об'єкт угоди

по всем

 

Центр відповідальності

по всем

Валюта звіту

Украинская гривня

 

 

№ Договору

Курс

Спеціальність і форма навчання

Борг

Переплата

 

14/00578

24-01-2

3

01 Правознавство

 

4'530,00

 

2403312814

Алексій Ольга Іванівна

заочної форми навчання

 

4'530,00

16/05857

24-79-2

5

79 Управління навчальним закладом

 

50,00

 

2403325696

Андрейчук Інна Русланівна

заочної форми навчання

 

50,00

15/00802

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

2'875,00

 

2403318212

Андрійчук Ірина Василівна

заочної форми навчання

 

2'875,00

15/06399

24-27-2

2

 

 

2'463,00

 

 

31739503

Андрійчук Назарій Володимирович

заочної форми навчання

2'463,00

 

15/00489

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

366,00

 

2403318128

Апостол Віта Василівна

заочної форми навчання

 

366,00

15/02171

24-79-2

6

79 Управління навчальним закладом

 

2,00

 

31742633

Арділан Сніжана Адальбертівна

заочної форми навчання

 

2,00

16/06219

24-25-2

1

25 Дошкільна освіта

 

3'050,00

 

2403326051

Бабінчук Ольга Миколаївна

заочної форми навчання

 

3'050,00

15/01253

24-79-2

6

79 Управління навчальним закладом

0,01

 

 

31745382

Бирич Леся Василівна

заочної форми навчання

0,01

 

16/06079

24-21-2

1

21 Початкова освіта

 

10,00

 

2403313899

Божак Сніжана Василівна

заочної форми навчання

 

10,00

15/04092

24-09-2

2

09 Психологія

 

0,45

 

2403319766

Бойчук Ірина Богданівна

заочної форми навчання

 

0,45

15/00382

24-33-2

2

33 Інформатика

 

9,00

 

2403318079

Бойчук Мар'яна Іванівна

заочної форми навчання

 

9,00

15/00845

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

125,00

 

2403318239

Бойчук Марія Олександрівна

заочної форми навчання

 

125,00

15/00929

24-33-2

2

33 Інформатика

 

9,00

 

2403318278

Бойчук Марія Петрівна

заочної форми навчання

 

9,00

15/02104

24-78-1

2

78 Бізнес адміністрування

5'362,50

 

 

2403318739

Боринець Назарй Михайлович

денної форми навчання

5'362,50

 

15/00518

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

10,00

 

 

2403318161

Бочкур Ірина Йосипівна

заочної форми навчання

10,00

 

15/00460

24-09-2

2

09 Психологія

 

3'272,00

 

2403318095

Братусь Ірина Романівна

заочної форми навчання

 

3'272,00

15/01136

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

2'875,00

 

2403318347

Булавинець Лариса Семенівна

заочної форми навчання

 

2'875,00

15/00793

24-17-2

2

17 Математика

406,00

 

 

2403318203

Булатова Тетяна Ярославівна

заочної форми навчання

406,00

 

14/06120

24-01-2

3

01 Правознавство

 

3'595,00

 

2403316262

Вайда Василь миколайович

заочної форми навчання

 

3'595,00

15/01019

24-33-2

2

33 Інформатика

 

2,50

 

2403318303

Василишин Іван Дмитрович

заочної форми навчання

 

2,50

15/01046

24-10-2

2

10 Історія

 

6,00

 

2403318310

Васюта Христина Володимирівна

заочної форми навчання

 

6,00

16/05860

24-79-2

5

79 Управління навчальним закладом

 

3'122,50

 

31742587

Візнович Ярослав Ярославович

заочної форми навчання

 

3'122,50

16/06156

24-17-2

1

17 Математика

 

2'200,00

 

31211774

Волосянко Оксана Олексіївна

заочної форми навчання

 

2'200,00

15/00859

24-09-2

2

09 Психологія

 

28,50

 

2403318252

Гаврилець Олексій Богданович

заочної форми навчання

 

28,50

16/06165

24-02-2

1

02 Англійська мова і література

 

250,00

 

31736645

Гайдукевич Олена Олександрівна

заочної форми навчання

 

250,00

 

      Примітка: знак " - " в сальдо означає "кредиторську заборгованість"

 


№ Договору

Курс

Спеціальність і форма навчання

Борг

Переплата

 

15/01162

24-01-2

2

01 Правознавство

 

2,00

 

2403318368

Галій Наталія Тарасівна

заочної форми навчання

 

2,00

15/00364

24-21-2

2

21 Початкова освіта

 

0,50

 

2403318069

Гладун Оксана Володимирівна

заочної форми навчання

 

0,50

15/00871

24-10-2

2

10 Історія

 

1'056,00

 

2403318262

Гнатюк Тетяна Василівна

заочної форми навчання

 

1'056,00

14/06322

24-01-2

3

01 Правознавство

 

590,00

 

31735841

Голубчак Василь Михайлович

заочної форми навчання

 

590,00

15/00836

24-09-2

2

09 Психологія

 

3,00

 

2403318231

Гомеляк Юлія Володимирівна

заочної форми навчання

 

3,00

15/06401

24-21-2

2

21 Початкова освіта

 

2'891,00

 

2403321696

Григорчук Оксана Миколаївна

заочної форми навчання

 

2'891,00

16/06252

24-60-2

1

60 Соціальна робота

 

350,00

 

2403326121

Грушовська-Ніколенко Ліля Володимирівна

заочної форми навчання

 

350,00

16/06307

24-25-2

1

25 Дошкільна освіта

 

100,00

 

2403316912

Данченко Катерина Михайлівна

заочної форми навчання

 

100,00

16/06268

24-10-2

1

10 Історія

 

2'700,00

 

6707

Дзюбановська (Стадник) Ярослава Миколаївна

заочної форми навчання

 

2'700,00

15/00917

24-21-2

2

21 Початкова освіта

 

147,00

 

2403318272

Дідоха Наталія Володимирівна

заочної форми навчання

 

147,00

16/06282

24-57-2

1

57 Лісове господарство

 

2'670,00

 

2403326176

Діяк Володимир Ігорович

заочної форми навчання

 

2'670,00

16/06223

24-09-2

1

09 Психологія

 

3'150,00

 

2403326055

Домбровська Уляна Михайлівна

заочної форми навчання

 

3'150,00

15/01154

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

2'875,00

 

2403318361

Доміна Ольга Петрівна

заочної форми навчання

 

2'875,00

15/00949

24-09-2

2

09 Психологія

 

3'272,00

 

2403318282

Дребіт Олеся Олексіївна

заочної форми навчання

 

3'272,00

15/00486

24-21-2

2

21 Початкова освіта

 

6,00

 

2403318120

Дрогомирецька Світлана Богданівна

заочної форми навчання

 

6,00

15/01216

24-78-1

2

78 Бізнес адміністрування

 

0,50

 

31739274

Дрогомирецький Іван Михайлович

денної форми навчання

 

0,50

15/06423

24-02-2

2

02 Англійська мова і література

 

10,00

 

2403321720

Дячук Леся Василівена

заочної форми навчання

 

10,00

15/00963

24-09-2

2

09 Психологія

 

3'272,00

 

2403318294

Жаровська Зоряна Василівна

заочної форми навчання

 

3'272,00

16/06308

24-25-2

1

25 Дошкільна освіта

 

3'050,00

 

2403325519

Задільська Леся Юріївна

заочної форми навчання

 

3'050,00

15/01787

24-79-2

6

79 Управління навчальним закладом

 

25,00

 

15/00506

24-33-2

2

33 Інформатика

 

9,00

 

2403318149

Ілів Надія Петрівна

заочної форми навчання

 

9,00

16/06168

24-01-2

1

01 Правознавство

 

4'350,00

 

2403325999

Ільків Людмила Олегівна

заочної форми навчання

 

4'350,00

16/06105

24-25-2

1

25 Дошкільна освіта

 

3'050,00

 

2403325937

Кавич Ірина Ігорівна

заочної форми навчання

 

3'050,00

15/00387

24-01-2

2

01 Правознавство

 

2,00

 

2403318084

Кенюк Микола Михайлович

заочної форми навчання

 

2,00

15/06412

24-09-2

2

09 Психологія

 

104,00

 

2403321714

Кирилова Людмила Степанівна

заочної форми навчання

 

104,00

15/01041

24-17-2

2

17 Математика

 

14,00

 

2403311768

Кіселюк Анна Миколаївна

заочної форми навчання

 

14,00

16/06265

24-01-2

1

01 Правознавство

 

4'350,00

 

2403321761

Кіцак Тетяна Вікторівна

заочної форми навчання

 

4'350,00

16/06104

24-25-2

1

25 Дошкільна освіта

 

3'050,00

 

2403325936

Клюс Лідія Михайлівна

заочної форми навчання

 

3'050,00

15/01782

24-79-2

6

79 Управління навчальним закладом

0,50

 

 

2403318620

Ключівська Оксана Іванівна

заочної форми навчання

0,50

 

 

      Примітка: знак " - " в сальдо означає "кредиторську заборгованість"


№ Договору

Курс

Спеціальність і форма навчання

Борг

Переплата

 

15/00379

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

28,00

 

2403318076

Кобелєва Тетяна Василівна

заочної форми навчання

 

28,00

15/01044

24-54-2

2

54 Лісове садово-паркове господарство

2'659,00

 

 

2403318308

Колокольник Володимир Богданович

заочної форми навчання

2'659,00

 

15/00933

24-09-2

2

09 Психологія

 

0,50

 

31738863

Кондрат Юрій Романович

заочної форми навчання

 

0,50

15/01784

24-79-2

6

79 Управління навчальним закладом

 

4,00

 

2403318622

Кондрат Юрій Романович

заочної форми навчання

 

4,00

15/06415

24-33-2

2

33 Інформатика

 

19,00

 

31747237

Косар Михайло Геннадійович

заочної форми навчання

 

19,00

16/06251

24-09-2

1

09 Психологія

 

150,00

 

2403326119

Космацька Стефанія Мирославівна

заочної форми навчання

 

150,00

16/06224

24-09-2

1

09 Психологія

 

3'150,00

 

31742700

Костик Христина Тарасівна

заочної форми навчання

 

3'150,00

15/00345

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

2'875,00

 

2403318062

Кравець Оксана Василівна

заочної форми навчання

 

2'875,00

15/00424

24-01-2

2

01 Правознавство

 

2,00

 

2403318087

Кудерська Віра Михайлівна

заочної форми навчання

 

2,00

15/00851

24-21-2

2

21 Початкова освіта

 

1,00

 

2403318246

Кузишин Галина Романівна

заочної форми навчання

 

1,00

15/00873

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

2'875,00

 

2403318263

Куриш Марія Тарасівна

заочної форми навчання

 

2'875,00

15/00869

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

125,00

 

2403307856

Куртяк Мирослава Василівна

заочної форми навчання

 

125,00

16/06216

24-21-2

1

21 Початкова освіта

 

2'750,00

 

2403326043

Лабач Віталія Мирославівна

заочної форми навчання

 

2'750,00

16/06073

24-25-2

1

25 Дошкільна освіта

 

50,00

 

2403325878

Лаврів Наталія Миколаївна

заочної форми навчання

 

50,00

16/06102

24-57-2

1

57 Лісове господарство

 

50,00

 

2403325934

Лисюк Ірина Богданівна

заочної форми навчання

 

50,00

15/01059

24-21-2

2

21 Початкова освіта

 

1,00

 

2403318315

Лічко Лілія Дмитрівна

заочної форми навчання

 

1,00

15/01157

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

25,00

 

31739862

Луцак Тетяна Ярославівна

заочної форми навчання

 

25,00

15/06407

24-33-2

2

33 Інформатика

2,50

 

 

2403321707

Луцик Наталія Ярославівна

заочної форми навчання

2,50

 

16/06314

24-57-2

1

57 Лісове господарство

2'650,00

 

 

2403326197

Луцко Роман Володимирович

заочної форми навчання

2'650,00

 

16/06039

24-10-2

1

10 Історія

 

2'700,00

 

2403325842

Лучинська  Мар'яна Володимирівна

заочної форми навчання

 

2'700,00

15/06400

24-33-2

2

33 Інформатика

 

5,00

 

2403321694

Люклян Віра Василівна

заочної форми навчання

 

5,00

15/00686

24-02-2

2

02 Англійська мова і література

 

4'263,00

 

2403318193

Мандзюк Галина Василівна

заочної форми навчання

 

4'263,00

15/01147

24-21-2

2

21 Початкова освіта

2,00

 

 

2403318355

Маротчак Віталія Дмитрівна

заочної форми навчання

2,00

 

15/00459

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

25,00

 

2403318094

Мартинів Ірина Іванівна

заочної форми навчання

 

25,00

14/07151

24-02-2

2

02 Англійська мова і література

 

853,00

 

2403318045

Матюшенко Оксана Зеновіївна

заочної форми навчання

 

853,00

15/00927

24-33-2

2

33 Інформатика

 

9,00

 

2403318276

Мельницька Наталія Василівна

заочної форми навчання

 

9,00

15/00829

24-01-2

2

01 Правознавство

 

62,00

 

2403318227

Мельничук Оксана Ігорівна

заочної форми навчання

 

62,00

15/01116

24-54-2

2

54 Лісове садово-паркове господарство

159,00

 

 

2403318332

Млавець Василь Федорович

заочної форми навчання

159,00

 

 

      Примітка: знак " - " в сальдо означає "кредиторську заборгованість"


№ Договору

Курс

Спеціальність і форма навчання

Борг

Переплата

 

16/06106

24-25-2

1

25 Дошкільна освіта

 

3'050,00

 

2403325938

Нагірна Люся Степанівна

заочної форми навчання

 

3'050,00

15/01794

24-79-2

6

79 Управління навчальним закладом

205,00

 

 

31745889

Негрич Оксана Миколаївна

заочної форми навчання

205,00

 

15/00343

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

5,00

 

2403318060

Непеляк Уляна Василівна

заочної форми навчання

 

5,00

15/01578

24-78-1

2

78 Бізнес адміністрування

 

137,50

 

31742232

Нестер Віталій Вікторович

денної форми навчання

 

137,50

14/06653

24-01-2

3

01 Правознавство

 

3'590,00

 

2403316751

Нєшин Олександр Сергійович

заочної форми навчання

 

3'590,00

15/00418

24-01-2

2

01 Правознавство

4'938,00

 

 

2403318086

Нижник Сергій Валерійович

заочної форми навчання

4'938,00

 

15/01067

24-10-2

2

10 Історія

 

1,00

 

2403318317

Никорич Мар'яна Павлівна

заочної форми навчання

 

1,00

15/01125

24-41-2

2

41 Географія

125,00

 

 

2403318339

Новосельська Олександра Іванівна

заочної форми навчання

125,00

 

15/00521

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

2'875,00

 

2403318164

Опаленик (Німець) Мар'яна Юріївна

заочної форми навчання

 

2'875,00

16/06315

24-57-2

1

57 Лісове господарство

2'650,00

 

 

2403326198

Осьміловський Олег Васильович

заочної форми навчання

2'650,00

 

16/06199

24-09-2

1

09 Психологія

 

11,00

 

31734889

Панько Ігор Михайлович

заочної форми навчання

 

11,00

15/00685

24-33-2

2

33 Інформатика

 

9,00

 

2403318192

Пастернак Любов Іванівна

заочної форми навчання

 

9,00

16/06214

24-21-2

1

21 Початкова освіта

 

2'750,00

 

2403326042

Пенгрин Віра Зіновіївна

заочної форми навчання

 

2'750,00

16/03275

24-78-1

5

78 Бізнес адміністрування

 

6'300,00

 

31212583

Пенгрин Ліліана Йосипівна

денної форми навчання

 

6'300,00

15/01120

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

25,00

 

 

2403318334

Перегінець Наталія Богданівна

заочної форми навчання

25,00

 

16/06145

24-41-2

1

41 Географія

 

2'750,00

 

2403325985

Прокопчук Іванна Михайлівна

заочної форми навчання

 

2'750,00

14/06310

24-01-2

3

01 Правознавство

 

3'590,00

 

2403316522

Пронь Леся Михайлівна

заочної форми навчання

 

3'590,00

14/06055

24-01-2

3

01 Правознавство

 

30,00

 

2403316202

Рачинська Галина Степанівна

заочної форми навчання

 

30,00

16/06311

24-33-2

1

33 Інформатика

 

3'200,00

 

2403326194

Родчин Галина Романівна

заочної форми навчання

 

3'200,00

16/06143

24-21-2

1

21 Початкова освіта

 

2'750,00

 

2403325982

Романенко Маріана Іванівна

заочної форми навчання

 

2'750,00

15/01780

24-79-2

6

79 Управління навчальним закладом

 

37,50

 

2403318618

Романюк (Ступчук) Ірина Іванівна

заочної форми навчання

 

37,50

15/00671

24-21-2

2

21 Початкова освіта

 

141,00

 

8526

Романюк Марія Ігорівна

заочної форми навчання

 

141,00

15/00948

24-01-2

2

01 Правознавство

 

2,00

 

2403318281

Рубінський Михайло Михайлович

заочної форми навчання

 

2,00

15/00858

24-09-2

2

09 Психологія

 

28,00

 

2403318251

Ружицка Світлана Миколаївна

заочної форми навчання

 

28,00

15/06406

24-33-2

2

33 Інформатика

 

2,50

 

2403321706

Руснак Наталія Василівна

заочної форми навчання

 

2,50

15/02479

24-78-1

2

78 Бізнес адміністрування

 

7,50

 

31737837

Сагіров Марлен Мустафайович

денної форми навчання

 

7,50

14/05968

24-01-2

3

01 Правознавство

 

3'590,00

 

2403316095

Саранчук (Кононова )Олена Валеріївна

заочної форми навчання

 

3'590,00

16/06151

24-25-2

1

25 Дошкільна освіта

 

3'050,00

 

2403314435

Северенчуч Леся Анатоліївна

заочної форми навчання

 

3'050,00

 

      Примітка: знак " - " в сальдо означає "кредиторську заборгованість"


№ Договору

Курс

Спеціальність і форма навчання

Борг

Переплата

 

15/00872

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

2'875,00

 

31741046

Семенишин Марія Василівна

заочної форми навчання

 

2'875,00

15/00947

24-01-2

2

01 Правознавство

4'938,00

 

 

31744134

Сенчишин Іван Михайлович

заочної форми навчання

4'938,00

 

16/06275

24-25-2

1

25 Дошкільна освіта

 

50,00

 

2403326162

Серман Ольга Василівна

заочної форми навчання

 

50,00

15/00505

24-33-2

2

33 Інформатика

 

9,00

 

2403318148

Синишин Оксана Богданівна

заочної форми навчання

 

9,00

15/01364

24-78-1

2

78 Бізнес адміністрування

 

0,50

 

2403318447

Сокур Дмитро Сергійович

денної форми навчання

 

0,50

15/00863

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

725,00

 

2403318255

Соловей Наталія Миронівна

заочної форми навчання

 

725,00

16/06274

24-21-2

1

21 Початкова освіта

 

6,00

 

2403326161

Стефанишин Іван Богданович

заочної форми навчання

 

6,00

15/06388

24-01-2

3

01 Правознавство

988,00

 

 

2403321659

Стефурак Ігор Ярославович

заочної форми навчання

988,00

 

15/00677

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

2'875,00

 

2403318186

Стехнович Леся Дмитрівна

заочної форми навчання

 

2'875,00

15/00344

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

2'875,00

 

2403318061

Сторожук Марія Миколаївна

заочної форми навчання

 

2'875,00

16/06118

24-25-2

1

25 Дошкільна освіта

 

50,00

 

2403325957

Телічак Вікторія Володимирівна

заочної форми навчання

 

50,00

15/01790

24-79-2

6

79 Управління навчальним закладом

 

100,00

 

2403318626

Телюк Соломія Андріївна

заочної форми навчання

 

100,00

16/06070

24-25-2

1

25 Дошкільна освіта

 

50,00

 

31218454

Тимків Галина Володимирівна

заочної форми навчання

 

50,00

15/07021

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

2'583,00

 

 

31218414

Тимків Оксана Василівна

заочної форми навчання

2'583,00

 

15/00517

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

2'875,00

 

2403318160

Тимчак Мар'яна Іванівна

заочної форми навчання

 

2'875,00

16/06225

24-25-2

1

25 Дошкільна освіта

 

3'350,00

 

2403326056

Ткачук Тетяна Богданівна

заочної форми навчання

 

3'350,00

16/06160

24-09-2

1

09 Психологія

 

3'650,00

 

2403325996

Томин Романа Мирославівна

заочної форми навчання

 

3'650,00

15/00846

24-33-2

2

33 Інформатика

 

9,00

 

2403318240

Тороус Наталія Василівна

заочної форми навчання

 

9,00

15/01789

24-79-2

6

79 Управління навчальним закладом

 

5,00

 

2403318625

Тупис Оксана Петрівна

заочної форми навчання

 

5,00

15/00853

24-21-2

2

21 Початкова освіта

2'604,73

 

 

15/02167

24-79-2

6

79 Управління навчальним закладом

2'780,00

 

 

2403318248

Федюк Валентина Дмитрівна

заочної форми навчання

5'384,73

 

16/06262

24-25-2

1

25 Дошкільна освіта

 

3'050,00

 

2403326138

Франчук Оксана Петрівна

заочної форми навчання

 

3'050,00

15/00676

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

75,00

 

 

2403318185

Харчій Ірина Степанівна

заочної форми навчання

75,00

 

16/06153

24-25-2

1

25 Дошкільна освіта

 

3'050,00

 

2403325991

Хмирова Тетяна Михайлівна

заочної форми навчання

 

3'050,00

15/00499

24-02-2

2

02 Англійська мова і література

 

10,00

 

2403318139

Хом'як Наталія Петрівна

заочної форми навчання

 

10,00

16/06074

24-10-2

1

10 Історія

 

10,00

 

2403325879

Хребтовська Ірина Михайлівна

заочної форми навчання

 

10,00

16/06217

24-25-2

1

25 Дошкільна освіта

 

3'050,00

 

2403326049

Целішева Христина Орестівна

заочної форми навчання

 

3'050,00

15/01613

24-79-2

6

79 Управління навчальним закладом

 

8,00

 

31738542

Чиж Ростислав Сергійович

заочної форми навчання

 

8,00

16/06119

24-01-2

1

01 Правознавство

 

4'350,00

 

2403322076

Чорний Сергій Васильович

заочної форми навчання

 

4'350,00

 

      Примітка: знак " - " в сальдо означає "кредиторську заборгованість"


№ Договору

Курс

Спеціальність і форма навчання

Борг

Переплата

 

15/00501

24-02-2

2

02 Англійська мова і література

 

17,00

 

2403318143

Чорноока Ольга Миколаївна

заочної форми навчання

 

17,00

15/00461

24-02-2

2

02 Англійська мова і література

 

4'263,00

 

2403318096

Штойко Уляна Ярославівна

заочної форми навчання

 

4'263,00

15/00857

24-21-2

2

21 Початкова освіта

499,00

 

 

2403318250

Шуляр Надія Петрівна

заочної форми навчання

499,00

 

16/06099

24-57-2

1

57 Лісове господарство

 

2'650,00

 

2403325932

Шумей Василь Володимирович

заочної форми навчання

 

2'650,00

15/01788

24-79-2

6

79 Управління навчальним закладом

205,00

 

 

2403313262

Юрчук Оксана Іванівна

заочної форми навчання

205,00

 

15/00516

24-54-2

2

54 Лісове садово-паркове господарство

2'659,00

 

 

2403318159

Ющишин Євген Миколайович

заочної форми навчання

2'659,00

 

15/00336

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

575,00

 

2403318054

Ядушинська Ольга Іванівна

заочної форми навчання

 

575,00

15/00956

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

575,00

 

2403318290

Якубович Олеся Петрівна

заочної форми навчання

 

575,00

16/06157

24-17-2

1

17 Математика

 

2'200,00

 

2403325994

Ярич Наталія Василівна

заочної форми навчання

 

2'200,00

15/00957

24-25-2

2

25 Дошкільна освіта

 

3'450,00

 

2403318291

Яцишин Світлана Ігорівна

заочної форми навчання

 

3'450,00

ВСЬОГО

 

 

38'989,24

172'168,95

 


Дата створення: 2016-09-26 12:55:05.566453+03
Автор:: Кицмен Роман



MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
Precarpathian university.Ukraine.