enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Новини
 
Щодо заліково-екзаменаційної сесії студентів 2 курсу спеціальностей післядипломної освіти

РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ
студентів 2-го курсу спеціальностей післядипломної освіти за освітньою програмою "спеціаліст"
в період з "16" жовтня  по "04" листопада  2017 року
 День тижня   Час      КУРС 2
Дошкільна осіта 1 Дошкільна осіта 2 Дошкільна осіта3 Право 10 Географія 5 Англійська мова  Математика 6 Лісове господарство 9
Понеділок 16.10. 1330-1450 Етнопсихологія                         Лютак О.З. Трудове право України  Кернякевич-Танасійчук Ю.В. Політологія Липчук  О.І. 12:00 Практична граматика Гонтаренко Н.М. Диференціальна геометрія Мазуренко Н.І. 12:00  
1500-1605 Основи дефектології та логопедії   Чупахіна С.В. Трудове право України  Кернякевич-Танасійчук Ю.В. Політологія Липчук  О.І. 13:30 Основна іноземна мова Петренко Л.Я. Диференціальна геометрія Мазуренко Н.І.       13:30  
1630-1850 Основи дефектології та логопедії   Чупахіна С.В. Адміністративно-процесуальне право України Яремак З.В. Методика краєзнавчо-туристичної роботи Червінський А.І. 15:00 Основна іноземна мова Петренко Л.Я. Математичний аналіз ІІ  Соломко А.В.      15:00  
1800-1920 Інклюзивна освіта                Чупахіна С.В. Адміністративно-процесуальне право України Яремак З.В. Методика краєзнавчо-туристичної роботи Червінський А.І. 16:30   Математичний аналіз ІІ  Соломко А.В.                16:30  
Вівторок 17.10 1330-1450 Етнопсихологія                         Лютак О.З. Екологічне право Данилюк Л.Р. Регіональна економічна і соціальна географія Вегерчук С.М. Основна іноземна мова Петренко Л.Я. Математичний аналіз ІІ  Соломко А.В.  
1500-1620 Педагогіка дошкільна    Лисенко О.М. Екологічне право Данилюк Л.Р. Регіональна економічна і соціальна географія Вегерчук С.М. Основна іноземна мова Петренко Л.Я. Математичний аналіз ІІ  Соломко А.В.  
1630-1755 Основи дефектології та логопедії   Чупахіна С.В. Адміністративно-процесуальне право України Яремак З.В. Методика краєзнавчо-туристичної роботи Червінський А.І.   Психологія   Іванцев Л.І.  
1800-1920 Основи дефектології та логопедії   Чупахіна С.В. Адміністративно-процесуальне право України Яремак З.В. Методика краєзнавчо-туристичної роботи Червінський А.І. Зарубіжна література  Тереховська О.В. Психологія   Іванцев Л.І.  
Середа 18.10. 1155-1315 Інклюзивна освіта                Чупахіна С.В.  Судова медицина і психіатрія Кузик Л.О. Політологія Липчук  О.І.       
     
1330-1450 Інклюзивна освіта                Чупахіна С.В.   Цивільно-процесуальне право України Логвінова М.В. Регіональна економічна і соціальна географія Вегерчук С.М. Основна іноземна мова Петренко Л.Я. 12:00 Математичний аналіз ІІ  Соломко А.В.  
1500-1620 Основи дефектології та логопедії            Кравець Н.С. Педагогіка дошкільна    Лисенко О.М. Інклюзивна освіта                Чупахіна С.В. Цивільно-процесуальне право України Логвінова М.В. Регіональна економічна і соціальна географія Вегерчук С.М. Основна іноземна мова Петренко Л.Я. 13:30 Математичний аналіз ІІ  Соломко А.В.  
1630-1755 Інклюзивна освіта                Чупахіна С.В. Основи дефектології та логопедії   Кравець Н.С. Педагогіка дошкільна    Лисенко О.М. Екологічне право Данилюк Л.Р. Фізична географія України Гілецький Й.Р. Зарубіжна література  Тереховська О.В. Інформатика і програмування Дрінь Б.М.  
1800-1920   Інклюзивна освіта                Чупахіна С.В. Основи дефектології та логопедії                Кравець Н.С. Екологічне право Данилюк Л.Р. Фізична географія України Гілецький Й.Р. Зарубіжна література  Тереховська О.В. Інформатика і програмування Дрінь Б.М.  
Четвер 19.10. 1330-1450 Декоративне мистецтво з основами дизайну    Гнатюк М.В. Трудове право України  Кернякевич-Танасійчук Ю.В. Фізична географія України Гілецький Й.Р. Лексикологія Бистров Я.В. Теорія ймовірностей            Ккашуба Г.І.  
1500-1620 Декоративне мистецтво з основами дизайну    Гнатюк М.В. Основи дефектології та логопедії   Кравець Н.С. Педагогіка дошкільна    Лисенко О.М. Кримінальне право України Шпіляревич  В.В. Фізична географія України Гілецький Й.Р. Лексикологія Бистров Я.В. Теорія ймовірностей            Ккашуба Г.І.  
1630-1755 Педагогіка дошкільна    Лисенко О.М. Інклюзивна освіта                Чупахіна С.В. Основи дефектології та логопедії   Кравець Н.С. Судова медицина і психіатрія Кузик Л.О. Економічна географія України Лотоцька М.П. Друга іноземна мова   Велосовський  О.В. Психологія   Іванцев Л.І.  
1800-1920 Основи дефектології та логопедії   Кравець Н.С. Декоративне мистецтво з основами дизайну    Гнатюк М.В. Інклюзивна освіта                Чупахіна С.В. Судова медицина і психіатрія Кузик Л.О. Економічна географія України Лотоцька М.П. Друга іноземна мова   Велосовський  О.В. Психологія   Іванцев Л.І.  
П'ятниця 20.10. 1330-1450 Основи дефектології та логопедії   Чупахіна С.В. 12:00 Фінансове право   Грицан О.А. Методика краєзнавчо-туристичної роботи Червінський А.І. Історія мови   Ковбаско Ю.Г. Математичний аналіз ІІ  Соломко А.В.  
1500-1620 Основи дефектології та логопедії   Чупахіна С.В. 13:30 Фінансове право   Грицан О.А. Методика краєзнавчо-туристичної роботи Червінський А.І. Історія мови   Ковбаско Ю.Г. Математичний аналіз ІІ  Соломко А.В.  
1630-1755 Педагогіка дошкільна    Лисенко О.М. 15:00 Кримінальне процесуальне право України Кульчак Л.С. Економічна географія України      Лотоцька М.П. Методика викладання мови  Михайлюк Л.В. Інформатика і програмування Дрінь Б.М.  
1800-1920 Педагогіка дошкільна    Лисенко О.М. 16:30 Судова медицина і психіатрія Кузик Л.О. Економічна географія України Лотоцька М.П.   Інформатика і програмування Дрінь Б.М.  




Дата створення: 2017-10-13 10:31:12.577735+03
Автор:: Кицмен Роман



MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
Precarpathian university.Ukraine.