enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Навчально-науковий інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Новини
«  1  2/3  3   »
До уваги вступників 2016 року

Необхідними умовами щодо зарахування на навчання рекомендованих осіб є:

1. Подача оригіналів документів про освіту (диплома та додатка до нього або довідки про те, де знаходяться оригінали)

2.Укладення угоди ( кабінет 108 а Гуманітарного корпусу Університету)

3.Здійснення оплати за навчання на рахунок:

Курс навчання : 1
Одержувач:Державний вищий навчальний заклад 
«Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»
Код 02125266    Банк ДКСУ м. Київ
МФО 820172  Р/р 31252229104270 
В платіжному порученні вказати:прізвище, ім’я , по батькові слухача ННІПОДП

й надання копії квитанції ( або її скан-копії на ел. адресу cpodp@mail.ru) 

Вартість навчання у 2016 році
№  Спеціальності підвищення кваліфікації  Вартість 1 семестру
(грн.)
Вартість року навчання (грн.)
1 012 Дошкільна освіта 3050 6100
2 013 Початкова освіта 2750 5500
3 014 Середня освіта (за предметною спеціалізацією історія) 2700 5400
4 014 Середня освіта (за предметною спеціалізацією англійська мова) 3750 7500
5 014 Середня освіта  (за предметною спеціалізацією географія) 2750 5500
6 014 Середня освіта  (за предметною спеціалізацією математика) 2200 4400
7 014 Середня освіта  (за предметною спеціалізацією інформатика) 3200 6400
8 053 Психологія 3150 6300
9 055 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії 4300 8600
10 081 Право 4350 8700
11 205 Лісове господарство 2650 5300
12 231 Соціальна робота 2150 4300

Тільки після виконання даних умов до 15.00  31.08.2016 р. рекомендовані особи будуть зараховані на навчання.

No

Особова справа

Прізвище, ім'я, по батькові

ДОШКІЛЬНА ОСВІТА (список рекомендованих до зарахування)

ДО-13

Афтанасів Наталія Романівна

ДО-20

Бабінчук Ольга Миколаївна

ДО-87

Боднарчук Інна Володимирівна

ДО-15

Васильків Оксана Ігорівна

ДО-11

Васкул Галина Василівна

ДО-84

Галкіна Марта Олексіївна

ДО-52

Гладич Оксана Ігорівна

ДО-70

Гнатківська Олеся Іванівна

ДО-26

Гринажук Любов Романівна

ДО-82

Данилевич Оксана Ярославівна

ДО-43

Даниш Валентина Іванівна

ДО-46

Данченко Катерина Михайлівна

ДО-21

Демченко Еріка Андріївна

ДО-17

Дерев`янко Антоніна Василівна

ДО-27

Дмитричук Мар`яна Михайлівна

ДО-74

Доцяк Іванна Іванівна

ДО-73

Дубик Мар`яна Йосипівна

ДО-76

Дудяк Наталія Йосипівна

ДО-39

Задільська Леся Юріївна

ДО-31

Захарчук Наталія Володимирівна

ДО-37

Зорій Галина Василівна

ДО-61

Ільків Наталія Михайлівна

ДО-86

Кавич Ірина Ігорівна

ДО-97

Казимірко Ірина Михайлівна

ДО-23

Кіт Галина Михайлівна

ДО-06

Кіянюк Анна Йосифівна

ДО-08

Клюс Лідія Михайлівна

ДО-38

Ковалевич Марта Орестівна

ДО-32

Ковальчук Марія Іванівна

ДО-79

Костюк Альона Вікторівна

ДО-57

Крижалка Анастасія Юріївна

ДО-59

Кульчицька Оксана Орестівна

ДО-64

Лаврів Наталія Миколаївна

ДО-47

Левицька Уляна Михайлівна

ДО-02

Любінець Марія Іванівна

ДО-68

Лясковська Олеся Олегівна

ДО-10

Мальон Ірина Василівна

ДО-24

Мельник Тетяна Дмитрівна

ДО-25

Михайлів Ірина Богданівна

ДО-58

Мільчевич Марія Петрівна

ДО-89

Модлінська Оксана Петрівна

ДО-07

Нагірна Люся Степанівна

ДО-95

Носул Надія Василівна

ДО-77

Олійник Галина Дмитрівна

ДО-91

Онуцька Єлизавета Миколаївна

ДО-05

Пеца Ольга Петрівна

ДО-41

Радіонова Оксана Іллінічна

ДО-93

Рибіна Роксолана Григорівна

ДО-33

Романська-Грабко Юлія Олегівна

ДО-80

Рошак Ірина Отаріївна

ДО-53

Саванчук Зоряна Іванівна

ДО-49

Савчин Світлана Михайлівна

ДО-36

Северенчук Леся Анатоліївна

ДО-63

Селепій Тетяна Юріївна

ДО-18

Семаньків Олена Андріївна

ДО-12

Сеник Галина Михайлівна

ДО-51

Сенів Лілія Михайлівна

ДО-98

Серман Ольга Василівна

ДО-94

Скіра Оксана Йосифівна

ДО-22

Степанова Галина Володимирівна

ДО-96

Телічак Вікторія Володимирівна

ДО-83

Тимків Галина Володимирівна

ДО-41

Тишківська Ольга Петрівна

ДО-90

Ткачук Тетяна Богданівна

ДО-55

Федюк Юлія Романівна

ДО-66

Франчук Оксана Петрівна

ДО-72

Хемій Мар`яна Володимирівна

ДО-67

Хмирова Тетяна Михайлівна

ДО-16

Целіщева Христина Орестівна

ДО-50

Черепаха Оксана Іванівна

ДО-45

Чікалова Мар`яна Василівна

ДО-65

Швед Галина Степанівна

ДО-85

Шпінь Галина Іванівна

ДО-09

Шталь Любов Юріївна

ДО-71

Штангрет Тетяна Василівна

 


ПОЧАТКОВА ОСВІТА

ПО-11

Божак Сніжана Василівна

ПО-13

Галіціян Марія Василівна

ПО-10

Данилюк Оксана Орестівна

ПО-12

Лабач Віталія Мирославівна

ПО-09

Лагоза Марія Богданівна

ПО-06

Листопадова Галина Петрівна

ПО-07

Ляшкевич Марія Михайлівна

ПО-03

Магада Тетяна Іванівна

ПО-14

Модлінська Оксана Петрівна

ПО-05

Пенгрин Віра Зіновіївна

ПО-04

Романенко Маріанна Іванівна

ПО-15

Стефанишин Іванна Іванівна

ПО-02

Стропиль Іванна Богданівна

АНГЛІЙСЬКА МОВА

АМ-16

Андріюк Ірина Григорівна

АМ-09

Гайдукевич Олена Олександрівна

АМ-15

Грабовецька Вікторія Миколаївна

АМ-07

Дворська Наталія Петрівна

АМ-14

Дронюк Наталія Дмитрівна

АМ-02

Желіхівська Наталія Василівна

АМ-04

Іванець Христина Русланівна

АМ-03

Ковальчук Ольга Степанівна

АМ-05

Крайник Марія Іванівна

АМ-17

Лазаришин Ірина Віталіївна

АМ-06

Лазорів Марія Василівна

АМ-11

Мудрицька Світлана Сергіївна

АМ-01

Семків Мар`яна Михайлівна

АМ-08

Синягіна Єлена Олегівна

АМ-12

Сисак Олена Миколаївна

АМ-13

Угринчук Уляна Василівна

ГЕОГРАФІЯ

Г-01

Голодинська Катерина Ігорівна

Г-06

Маркович Богдан Юрійович

Г-04

Павлюк Христина Андріївна

Г-03

Прокопчук Іванна Михайлівна

Г-07

Цваник Тетяна Ярославівна

ІСТОРІЯ

І-10

Галкіна Марта Олексіївна

І-04

Дзюбановська Ярослава Миколаївна

І-09

Кривун Тетяна Вікторівна

І-02

Лучинська Мар`яна Володимирівна

І-01

Макарова-Коник Ольга Володимирівна

І-05

Ониськів Олег Григорович

І-03

Павлюк Христина Андріївна

І-07

Хребтовська Ірина Михайлівна

І-06

Чубатько Наталія Миколаївна

МАТЕМАТИКА

М-6

Бутняк Василина Сергіївна

М-02

Волосянко Оксана Олексіївна

М-05

Єрмакова Ольга Іванівна

М-04

Пасічняк Ольга Богданівна

М-03

Урядко Петро Михайлович

М-7

Ярич Наталія Василівна

ІНФОРМАТИКА

Інф-05

Жепій Мар`яна Романівна

Інф-04

Ільчук Тетяна Миронівна

Інф-08

Катериняк Марія Дмитрівна

Інф-02

Кобинець Наталія Миколаївна

Інф-10

Кривун Тетяна Вікторівна

Інф-06

Кулеша Сергій Анатолійович

Інф-07

Марцінковська Марія Степанівна

Інф.-11

Родчин Галина Романівна

Інф-03

Шпитко Сніжана Вікторівна

ПСИХОЛОГІЯ

ПС-27

Гурак Леся Дмитрівна

ПС-05

Домбровська Уляна Михайлівна

ПС-04

Іванова Світлана Вікторівна

ПС-17

Козак Лілія Зіновіївна

ПС-15

Космацька Стефанія Мирославівна

ПС-16

Костик Христина Тарасівна

ПС-19

Курчик Юлія Олегівна

ПС-24

Луканюк Світлана Василівна

ПС-13

Мацалак Юлія Василівна

ПС-03

Моісеєва Наталія Петрівна

ПС-14

Панько Ігор Михайлович

ПС-09

Пилипко Михайло Михайлович

ПС-11

Прокопишин Наталія Ігорівна

ПС-10

Рожковецька Юлія Василівна

ПС-29

Свістунова Ольга Олександрівна

ПС-21

Суботенко Олександр Олександрович

ПС-28

Томин Романа Мирославівна

ПС-18

Фрик Оксана Богданівна

ПС-22

Харук Оксана Михайлівна

ПС-12

Шевчук Мар`яна Володимирівна

ПРАВО

ПР-07

Довжанський Юрій Васильович

ПР-12

Ільків Людмила Олегівна

ПР-06

Кіцак Тетяна Вікторівна

ПР-03

Лесик Олексій Тарасович

ПР-10

Литвинюк Уляна Михайлівна

ПР-14

Мондик Вікторія Миколаївна

ПР-13

Настюк Світлана Григорівна

ПР-11

Палагіцький Назарій Васильович

ПР-01

Семак Вікторія Вікторівна

ПР-02

Чорний Сергій Васильович

СОЦІАЛЬНА РОБОТА

СП-03

Грушовська-Ніколенко Лілія Володимирівна

СП-10

Долинська Ірина Михайлівна

СП-04

Зінькова Ірина Ігорівна

СП-09

Коваль Марія Іванівна

СП-06

Крижалка Анастасія Юріївна

СП-07

Курілець Віктор Богданович

СП-08

Курчук Марія Василівна

СП-05

Лейбюк Руслана Любомирівна

ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО

ЛГ-09

Букатка Віталій Вікторович

ЛГ-06

Демус Назарій Васильович

ЛГ-07

Діяк Володимир Ігорович

ЛГ-03

Лисюк Ірина Богданівна

ЛГ-01

Луцко Роман Володимирович

ЛГ-05

Михайленко Михайло Михайлович

ЛГ-02

Осьміловський Олег Васильович

ЛГ-8

Пігович Юрій Іванович

ЛГ-04

Шумей Василь Володимирович

МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

МВ-03

Козак Андрій Іванович




Дата створення: 2016-08-26 15:05:47.820147+03Читати далі...
* * * * *
До відома осіб, які вступають на спеціальність "Лісове господарство" - вступне випробуванння перенесено й відбудеться о 10.00
Дата створення: 2016-08-25 12:00:09.310429+03Читати далі...
* * * * *
Cписки вступників на спеціальність Дошкільна освіта

Дошкільна освіта – група №1

1.     Афтанасів Наталія Романівна

2.     Бабінчук Ольга Миколаївна

3.     Васильків Оксана Ігорівна

4.     Васкул Галина Василівна

5.     Гринажук Любов Романівна

6.     Демченко Єріка Андріївна

7.     Дерев`янко Антоніна Василівна

8.     Карабиньош Яна Михайлівна

9.     Кидик Орися Володимирівна

10.   Кіт Галина Михайлівна

11.   Кіянюк Анна Йосифівна

12.   Клюс Лідія Михайлівна

13.   Костик Світлана Василівна

14.   Любінець Марія Іванівна

15.   Мальон Ірина Василівна

16.   Мельник Тетяна Дмитрівна

17.   Михайлів Ірина Богданівна

18.   Михайлова Марія Степанівна

19.   Нагірна Люся Степанівна

20.   Пеца Ольга Петрівна

21.   Семаньків Олена Андріївна

22.   Сеник Галина Михайлівна

23.   Степанова Галина Володимирівна

24.   Целіщева Христина Орестівна

25.   Шталь Любов Юріївна

 

Дошкільна освіта – група №2

1.     Амброзяк Наталія Михайлівна

2.     Балацька Оксана Степанівна

3.     Візінська Мар`яна Миколіївна

4.     Галюлько Оксана Володимирівна

5.     Даниш Валентина Іванівна

6.     Данченко Катерина Михайлівна

7.     Дмитричук Мар`яна Михайлівна

8.     Задільська Леся Юріївна

9.     Захарчук Наталія Володимирівна

10.   Зорій Галина Василівна

11.   Ковалевич Марта Орестівна

12.   Ковальчук Марія Іванівна

13.   Левицька Уляна Михайлівна

14.   Литвинюк Іванна Василівна

15.   Мушка Маріанна Василівна

16.   Петрецька Мирослава Миколаївна

17.   Радіонова Оксана Іллінічна

18.   Романська-Грабко Юлія Олегівна

19.   Романюк Юлія Дмитрівна

20.   Савчин Світлана Михайлівна

21.   Северенчук Леся Анатоліївна

22.   Ташківська Ольга Петрівна

23.   Черепаха Оксана Іванівна

24.   Чікалова Мар`яна Василівна

25.   Чорненька Ірина Іванівна

 

Дошкільна освіта – група №3

1.     Бойко Тетяна Михайлівна

2.     Гладич Оксана Ігорівна

3.     Гнатківська Олеся Іванівна

4.     Данилюк Діана Миколаївна

5.     Довганюк Оксана Миколаївна

6.     Доцяк Іванна Іванівна

7.     Дубик Мар`яна Йосипівна

8.     Ільків Наталія Михайлівна

9.     Крижалка Анастасія Юріївна

10.   Кульчицька Оксана Орестівна

11.   Лаврів Наталія Миколаївна

12.   Лясковська Олеся Олегівна

13.   Мільчевич Марія Петрівна

14.   Недільська Галина Василівна

15.   Саванчук Зоряна Іванівна

16.   Селепій Тетяна Юріївна

17.   Сенів Лілія Михайлівна

18.   Федюк Юлія Романівна

19.   Франчук Оксана Петрівна

20.   Хемій Мар`яна Володимирівна

21.   Хмирова Тетяна Михайлівна

22.   Швед Галина Степанівна

23.   Штангрет Тетяна Василівна

24.   Штогрин Уляна Василівна

 

Дошкільна освіта – група №4

1.     Боднарчук Інна Володимирівна

2.     Галкіна Марта Олексіївна

3.     Данилевич Оксана Ярославівна

4.     Дудяк Наталія Йосипівна

5.     Кавич Ірина Ігорівна

6.     Казимірко Ірина Михайлівна

7.     Костюк Альона Вікторівна

8.     Краснобока Юлія Андріївна

9.     Модлінська Оксана Петрівна

10.   Мочернак Марина Миколаївна

11.   Носул Надія Василівна

12.   Олійник Галина Дмитрівна

13.   Онуцька Єлизавета Миколаївна

14.   Платонова Віталія Євгеніївна

15.   Рибіна Роксолана Григорівна

16.   Рошак Ірина Отаріївна

17.   Серман Ольга Василівна

18.   Скіра Оксана Йосифівна

19.   Стефанишин Ірина Іванівна

20.   Телічак Вікторія Володимирівна

21.   Тимків Галина Володимирівна

22.   Ткачук Тетяна Богданівна

23.   Шпінь Галина Іванівна

 

Дата створення: 2016-08-24 18:20:22.293527+03Читати далі...
* * * * *
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА СПЕЦІАЛЬНОСТІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ У 2016 РОЦІ

РОЗКЛАД

фахових випробувань для вступу до ННІПОДП на навчання за спеціальностями післядипломної освіти

Дата

8.30-10.00

10.00-11.30

11.30-15.30

Аудиторія

25.08.2016р.

четвер

Дошкільна освіта 1 група

Дошкільна освіта 2 група

Дошкільна освіта 3 група

307 ЦК

 

Середня освіта (Історія),

Право

Англійська мова

309 ЦК

 

Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

 

320 ЦК

26.08.2016р.

п’ятниця

Дошкільна освіта 4 група

Початкова освіта

Соціальна робота

307 ЦК

 

Середня освіта (Математика)

Середня освіта (Інформатика)

Психологія

Лісове господарство

309 ЦК

 

Середня освіта (Географія)

 

320 ЦК


Дата створення: 2016-08-23 09:47:20.441921+03Читати далі...
* * * * *
Щодо вартості документів про вищу освіту


Дата створення: 2016-07-12 09:57:37.972791+03Читати далі...
* * * * *
До уваги випускників 2016 року!!!

Інформуємо Вам, що вартість за виготовлення та друк диплома  спеціаліста  та додатку до нього становить 21,70 грн.

Копії квитанції подати в деканат. 

                                                                                                                                                                         Дирекція.
Дата створення: 2016-07-06 09:59:25.212422+03Читати далі...
* * * * *
Про організацію набору

ДВНЗ «ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ 

ІМЕНІ  ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА»

    НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

     ТА ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ
           ОГОЛОШУЄ НАБІР НА НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМАМИ 

ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

            ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ СПЕЦІАЛІСТА

НА ОСНОВІ ВИЩОЇ ОСВІТИ

 

Перелік спеціальностей післядипломної освіти:

Спеціальність

Вступне випробування

з дисципліни

Оплата за рік навчання (грн.)

012 Дошкільна освіта

Українська

мова та література

6100

013 Початкова освіта

Українська

мова та література

5500

014 Середня освіта ( Історія)

Історія України

5400

014 Середня освіта

(Англійська мова і література)

Англійська мова

7500

014 Середня освіта (Географія)

Географія

5500

014 Середня освіта (Математика)

Математика

4400

014 Середня освіта (Інформатика)

Математика

6400

053 Психологія

Біологія

6300

055 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

Іноземна мова

8600

081 Право

Історія України

8700

205 Лісове господарство

Біологія

5300

231 Соціальна робота

Українська

мова та література

4300

241 Готельно-ресторанна справа

Географія

8700

 

Перелік документів, які подаються особисто
до приймальної комісії

для вступу на післядипломну освіту:

1.         Заява вступника;

2.         Диплом бакалавра, спеціаліста чи магістра; додаток до диплома державного зразка (оригінал і копію);

3.         Чотири кольорових фотокартки розміром 3х4 см;

4.         Паспорт (оригінал і копію першої, другої та одинадцятої сторінок);

5.         Копію чи витяг з трудової книжки (для осіб зі стажем практичної роботи), завірений у відділі кадрів установи;

6.         Тека на зав’язках та три конверти.

Термін навчання зі спеціальностей  «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Історія», «Географія», «Математика», «Інформатика», «Психологія», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Лісове господарство», «Соціальна робота», «Готельно-ресторанна справа» становить 2 роки, зі спеціальності «Англійська мова і література» - 2 роки 6 місяців, зі спеціальності «Право» – 3 роки.

На післядипломну освіту для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня  спеціаліста приймаються особи з вищою освітою ( ступінь бакалавра, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста та ступінь магістра).

Форма навчання – заочна.

Навчання здійснюється на контрактній основі за кошти, внесені на рахунок Університету фізичними та юридичними особами.

Прийом документів проводиться:

   з 04 квітня по 23 серпня

Проведення вступного випробування:

   25 серпня – 26 серпня

Дата створення: 2016-06-17 11:00:49.436343+03Читати далі...
* * * * *
Збір старост випускних курсів спеціальностей післядипломної освіти 
проводиться дирекцією Інституту у вівторок 21.06.2016 року о 12.00 в приміщенні аудиторії 108 а
Дата створення: 2016-06-17 10:52:18.011774+03Читати далі...
* * * * *
Розклад проведення атестації випускників

РОЗКЛАД

роботи Екзаменаційних комісій у 2016 році

на спеціальностях післядипломної освіти

Навчально-наукового інституту післядипломної освіти та дистанційного навчання

форма навчання: заочна

з\п

Спеціальність післядипломної освіти

Дата і час

Назва навчальної дисципліни

Група

(кільк.студ.)

Аудиторія

Склад Екзаменаційної комісії

1.      

7.01010101

Дошкільна освіта

22.06 – 15.00

23.06 – 15.00

24.06 – 15.00

24.06 – 16.30

1.Комплексний іспит з фахових дисциплін

 

2.Захист

дипломних робіт

ДО-1 (23)

ДО-2 (21)

ДО-3 (22)

(8)

307ЦК

307ЦК

307ЦК

105ГК

Голова - Лисенко Н.В.,

Мацук Л.О.,

Чупахіна С.В.

Секретар – Сенько І.Я.

 

2.      

7.01010201

Початкова освіта

22.06 – 10.00

 

22.06 – 12.00

1.Комплексний іспит з фахових дисциплін

2.Захист

дипломних робіт

ПО-1 (21)

 

(6)

309ЦК

 

105ГК

Голова - Нагачевська З.І.,

Плетеницька Л.С.,

Кіліченко О.І.

Секретар – Стефурак М.М.

3.      

7.01010601

Соціальна педагогіка

14.06 – 10.00

1.Захист

дипломних робіт

СП-1 (15)

105ГК

Голова - Костів В.І.,

Мисак Б.П.,

Тимків Л.С.

Секретар – Вакалюк В.В.

4.      

7.03010201

Психологія

23.06 – 10.00

 

23.06 – 12.00

1.Комплексний іспит з фахових дисциплін

2.Захист

дипломних робіт

ПС-1 (8)

 

(18)

309ЦК

 

105ГК

Голова -Москалець В.П.,

Ліщинська О.А.,

Іванцев Н.І.

Секретар – Стефурак М.М.

5.      

7.03040201

Правознавство

22.06 – 10.00

 

22.06 – 12.00

1.Комплексний іспит з фахових дисциплін

2.Захист

дипломних робіт

ПР-13

 

(1)

112ГК

 

108аГК

Голова -Логвінова М.В.,

Саракун І.Б.,

Сіщук Л.В.

Секретар – Сенько І.Я.

6.      

7.03050801

Фінанси  і кредит

21.06 – 10.00

1.Комплексний іспит з фахових дисциплін

ФК-1 (6)

307ЦК

Голова -Кропельницька С.О.,

Щур Р.І.

Секретар – Сенько І.Я.

7.      

7.04010101

Хімія

22.06 – 15.00

1.Комплексний іспит з фахових дисциплін

Х-1 (7)

309ЦК

Голова -Сіренко Г.,

Татарчук Т.Р.,

Лучкевич Є.Р.

Секретар – Стефурак М.М.

8.      

7.04010201

Біологія

21.06 – 10.00

1.Комплексний іспит з фахових дисциплін

Б-1 (4)

307ЦК

Голова – Случик В.М.,

Парпан Т.В.

Секретар – Стефурак М.М.

9.      

7.04010401

Географія

21.06 – 15.00

 

1.Комплексний іспит з фахових дисциплін

Г-1 (9)

 

 

309ЦК

 

 

Голова –Гілецький Й.Р.,

Атаманюк Я.Д.

Секретар – Стефурак М.М.

10. 

7.04020101

Математика

23.06 – 10.00

 

23.06 – 12.00

1.Комплексний іспит з фахових дисциплін

2.Захист

дипломних робіт

М-1 (19)

 

(1)

307ЦК

 

108аГК

Голова – Пилипів В.М.,

Заторський Р.А.

Секретар – Сенько І.Я.

11. 

7.04030201

Інформатика

24.06 – 10.00

 

24.06 – 12.00

1.Комплексний іспит з фахових дисциплін

2.Захист дипломних робіт

І-1 (22)

 

(1)

307ЦК

 

108аГК

Голова – Пилипів В.М.,

Дрінь Б.М.

Секретар – Сенько І.Я.

12. 

7.09010301

Лісове господарство

23.06 – 15.30

1.Комплексний іспит з фахових дисциплін

ЛГ-1 (7)

309ЦК

Голова - Олійник В.С.,

Шпарик Ю.С.,

Вітер Р.М.

Секретар – Стефурак М.М.


Дата створення: 2016-06-17 10:48:34.49254+03Читати далі...
* * * * *
Відповідно до ухвали Вченої ради ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» від 29 березня 2016 року (протокол №3) з 01 червня 2016 року збільшено вартість року навчання для слухачів 1 курсу спеціальностей післядипломної освіти на 25%, а саме:
№ з/п Спеціальності післядипломної освіти Вартість року навчання  у 2015-2016 н.р. (грн.) Підняття вартості навчання (%) Вартість року навчання  у 2016-2017 н.р. (грн.) Вартість 
(заочна форма навчання) 3 семестру
  навчання  у 2016-2017 н.р. (грн.)
1. 7.01010101 Дошкільна освіта  4600 25 5750 2875
2. 7.01010201 Початкова освіта 4175 25 5218 2609
3. 7.01010601 Соціальна педагогіка 3940 25 4926 2463
4. 7.02030201 Історія 4710 25 5888 2944
5. 7.02030302 Англійська мова і література 6820 25 8526 4263
6. 7.03010201 Психологія 5235 25 6544 3272
7. 7.03040201 Правознавство 7900 25 9876 4938
8. 7.04010401 Географія 4600 25 5750 2875
9. 7.04020101 Математика 3850 25 4812 2406
10. 7.04030201 Інформатика 4785 25 5982 2991
11. 7.09010301 Лісове господарство 4255 25 5318 2659
Відповідно до умов договору про перепідготовку спеціалістів слухачам 1 курсу спеціальностей післядипломної освіти  необхідно  в термін до01 червня 2016 року здійснити оплату за 3 семестр навчання 
Дата створення: 2016-04-25 13:34:16.83967+03Читати далі...
* * * * *
«  1  2/3  3   »



MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
Precarpathian university.Ukraine.